S.L, Edit. Ara, S.A. Nombroses il·lustracions en color. S.N. 4t. Fulls en rama. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
S.L, Edit. Ara, S.A. Nombroses il·lustracions en color. S.N. 4t. Fulls en rama. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
ELS NOSTRES BOLETS - Barcelona 2011. - Il·lustrat
S.L, Edit. Ara, S.A. Nombroses il·lustracions en color. S.N. 4t. Fulls en rama. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Del Mall, 1985. El hábito de comer: consejos, recetas, itinerarios. Numerosas ilustraciones en b/n. 195 p. 4º. Cartoné editorial ilustrado algo deslucida. Buen...
Barcelona, Edit. Del Mall, 1985. El hábito de comer: consejos, recetas, itinerarios. Numerosas ilustraciones en b/n. 195 p. 4º. Cartoné editorial ilustrado algo deslucida. Buen...
EL HÁBITO DE COMER - Barcelona 1985 - Ilustrado
MESTRE, Rodrigo
Barcelona, Edit. Del Mall, 1985. El hábito de comer: consejos, recetas, itinerarios. Numerosas ilustraciones en b/n. 195 p. 4º. Cartoné editorial ilustrado algo deslucida. Buen...
Barcelona, Edit. Nobel, 2000. Numerosas ilustraciones en color y b/n. 220 p. 8º. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Nobel, 2000. Numerosas ilustraciones en color y b/n. 220 p. 8º. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar.
COCINA CON ALIMENTOS INTEGRALES - Barcelona 2000 - Ilustrado
Barcelona, Edit. Nobel, 2000. Numerosas ilustraciones en color y b/n. 220 p. 8º. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar.
Oviedo, Edit. Nobel, 2004. Nombroses il·lustracions en color i b/n. 301 p. 8è. Cartoné amb làmina il·lustrada. Anells al llom. Molt bon exemplar.
Oviedo, Edit. Nobel, 2004. Nombroses il·lustracions en color i b/n. 301 p. 8è. Cartoné amb làmina il·lustrada. Anells al llom. Molt bon exemplar.
141 OBRES MESTRES DE LA CUINA UNIVERSAL - Oviedo 2004 - Il·lustrat
Oviedo, Edit. Nobel, 2004. Nombroses il·lustracions en color i b/n. 301 p. 8è. Cartoné amb làmina il·lustrada. Anells al llom. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Àmbit, 1998. 95 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Àmbit, 1998. 95 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
PA, OLI I VI. EL RACÓ D'EN FREIXA - Barcelona 1998
FREIXA RIERA, Ramon
Barcelona, Edit. Àmbit, 1998. 95 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Madrid, Edit. Reader's Digest, 2002. 60 zumos para una vida sana. Numerosas ilustraciones en color y b/n. 143 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Firma antic posseidor. Muy buen...
Madrid, Edit. Reader's Digest, 2002. 60 zumos para una vida sana. Numerosas ilustraciones en color y b/n. 143 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Firma antic posseidor. Muy buen...
ZUMOS MILAGROSOS - Madrid 2002 - Ilustrado
TABSLEY, Mcharmaine - CROSS, Amanda
Madrid, Edit. Reader's Digest, 2002. 60 zumos para una vida sana. Numerosas ilustraciones en color y b/n. 143 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Firma antic posseidor. Muy buen...
Barcelona, Edit. Lleonard Muntaner, 2012. 63 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Lleonard Muntaner, 2012. 63 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
20 DE NOVEMBRE - Barcelona 2012
NORÉN, Lars
Barcelona, Edit. Lleonard Muntaner, 2012. 63 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Arcàdia, 2008. 53 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Arcàdia, 2008. 53 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
LA LLENGUA NÒMADA - Barcelona 2008
MANEA, Norman
Barcelona, Edit. Arcàdia, 2008. 53 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Paris, Edit. Le Croit Vif, 2007. 375 p. 8º. Rústica editorial ilustrada algo rozada. Buen ejemlar. Livre en français.
Paris, Edit. Le Croit Vif, 2007. 375 p. 8º. Rústica editorial ilustrada algo rozada. Buen ejemlar. Livre en français.
LA ROCHEFOUCAULD. LE DUC REBELLE - Paris 2007 - Livre en français
MAZÈRE, Alain
Paris, Edit. Le Croit Vif, 2007. 375 p. 8º. Rústica editorial ilustrada algo rozada. Buen ejemlar. Livre en français.
Tarragona, Edit. Piscina, un petit oceà, 2018. 167 p.8è. Rústica editorial il·lustradad. Molt bon exemplar. Dediicatòries d'alguns dels autors del recull. Aquest és un llibre...
Tarragona, Edit. Piscina, un petit oceà, 2018. 167 p.8è. Rústica editorial il·lustradad. Molt bon exemplar. Dediicatòries d'alguns dels autors del recull. Aquest és un llibre...
VISUAL I DITS I NAS I ORELLES I GUST DE CIRERES - Tarragona 2018 - Dedicatòries
Tarragona, Edit. Piscina, un petit oceà, 2018. 167 p.8è. Rústica editorial il·lustradad. Molt bon exemplar. Dediicatòries d'alguns dels autors del recull. Aquest és un llibre...
Barcelona, Edit. Medica Jims, 2006. 226p. 4º. Lomo en espiral. Rústica editorial ilustrada. Con protector transparente. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Medica Jims, 2006. 226p. 4º. Lomo en espiral. Rústica editorial ilustrada. Con protector transparente. Muy buen ejemplar.
MUSICOTERAPIA EN PSIQUIATRÍA - Barcelona 2006
BLASCO, Serafina
Barcelona, Edit. Medica Jims, 2006. 226p. 4º. Lomo en espiral. Rústica editorial ilustrada. Con protector transparente. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Polígrafa, 1991. Numerosas ilustraciones en color y negro. Texto Santiago Alcolea. 461p. 4º. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Texto en francés....
Barcelona, Edit. Polígrafa, 1991. Numerosas ilustraciones en color y negro. Texto Santiago Alcolea. 461p. 4º. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Texto en francés....
CHEFS D'OEUVRE DU PRADO - Barcelona 1991 - Muy ilustrado
Barcelona, Edit. Polígrafa, 1991. Numerosas ilustraciones en color y negro. Texto Santiago Alcolea. 461p. 4º. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Texto en francés....
MESTRE, Rodrigo
FREIXA RIERA, Ramon
TABSLEY, Mcharmaine - CROSS, Amanda
NORÉN, Lars
MANEA, Norman
MAZÈRE, Alain
BLASCO, Serafina