Girona, Edic. Espais. 1987. Catàleg. Paper satinat. En rama. Il·lustracions en color i negre. 31p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Girona, Edic. Espais. 1987. Catàleg. Paper satinat. En rama. Il·lustracions en color i negre. 31p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
GABRIEL / R. HERREROS - Girona 1987 - Il·lustrat
GABRIEL - RAMON HERREROS
Girona, Edic. Espais. 1987. Catàleg. Paper satinat. En rama. Il·lustracions en color i negre. 31p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Girona, Edic. Espais. 1989. Catàleg. Paper satinat. En rama. Il·lustracions en color i negre. 15p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Girona, Edic. Espais. 1989. Catàleg. Paper satinat. En rama. Il·lustracions en color i negre. 15p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
PRESONS IMAGINÀRIES - Girona 1989 - Il·lustrat
(Uclés - Comadira - Ruiz - Lasa)
Girona, Edic. Espais. 1989. Catàleg. Paper satinat. En rama. Il·lustracions en color i negre. 15p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Málaga, Edic. Gal. Pedro Pizarro. 1992 . Catálego. Papel hilo. Fotografías en b/n. s/p. Folio. Rústica editorial ilustrada levemente rozada. Buen ejemplar. Incluye...
Málaga, Edic. Gal. Pedro Pizarro. 1992 . Catálego. Papel hilo. Fotografías en b/n. s/p. Folio. Rústica editorial ilustrada levemente rozada. Buen ejemplar. Incluye...
BLUE HOTEL - Málaga 1992 - Fotografías eróticas
RODRIGUEZ, José Luis
Málaga, Edic. Gal. Pedro Pizarro. 1992 . Catálego. Papel hilo. Fotografías en b/n. s/p. Folio. Rústica editorial ilustrada levemente rozada. Buen ejemplar. Incluye...
Girona, Edic. Espais. 1987. Catàleg. Paper satinat. En rama. Il·lustracions en color i negre. s/p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Girona, Edic. Espais. 1987. Catàleg. Paper satinat. En rama. Il·lustracions en color i negre. s/p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
CAFETERA EXPRESS Girona 1987 - Il·lustrat
Girona, Edic. Espais. 1987. Catàleg. Paper satinat. En rama. Il·lustracions en color i negre. s/p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edic. Arrtual. 1990. Catàleg. 2 fulls. Paper satinat. Amb tres il·lustracions en color i negre. s/p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edic. Arrtual. 1990. Catàleg. 2 fulls. Paper satinat. Amb tres il·lustracions en color i negre. s/p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
ENRIC MAURI - Barcelona 1990 - Il·lustrat
MAURÍ, Enric
Barcelona, Edic. Arrtual. 1990. Catàleg. 2 fulls. Paper satinat. Amb tres il·lustracions en color i negre. s/p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Girona, Edic. Espais. 1988. Il·lustracions en color i negre. En rama. s/p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Girona, Edic. Espais. 1988. Il·lustracions en color i negre. En rama. s/p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
A L'ENTORN DE 12.000 M2 - Girona 1987- Il·lustrat
Girona, Edic. Espais. 1988. Il·lustracions en color i negre. En rama. s/p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Girona, Edic. Espais. 1988. Il·lustracions en color i negre. En rama. s/p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Girona, Edic. Espais. 1988. Il·lustracions en color i negre. En rama. s/p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
PAISATGES - Girona 1988 - Il·lustrat
Girona, Edic. Espais. 1988. Il·lustracions en color i negre. En rama. s/p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Girona, Edic. Espais. s/d. Il·lustracions en color i negre. En rama. s/p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Girona, Edic. Espais. s/d. Il·lustracions en color i negre. En rama. s/p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
TREPITJANT - Girona 1987 - Il·lustrat
Girona, Edic. Espais. s/d. Il·lustracions en color i negre. En rama. s/p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Girona, Edic. Espais. 1987. Il·lustracions en color i negre. En rama. s/p. Foli. Rústica editorial il·lustrada, un pèl deslluïda. Bon exemplar.
Girona, Edic. Espais. 1987. Il·lustracions en color i negre. En rama. s/p. Foli. Rústica editorial il·lustrada, un pèl deslluïda. Bon exemplar.
TERRAS S.A. IGUANES - Girona 1987 - Il·lustrat
Girona, Edic. Espais. 1987. Il·lustracions en color i negre. En rama. s/p. Foli. Rústica editorial il·lustrada, un pèl deslluïda. Bon exemplar.
Girona, Edic. Espais, 1988. Il·lustracions en color. En rama. s/p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Girona, Edic. Espais, 1988. Il·lustracions en color. En rama. s/p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
MONÒLEGS - Girona 1988 - Il·lustrat
(Montserrat Costa, Joan Duran, Maïs)
Girona, Edic. Espais, 1988. Il·lustracions en color. En rama. s/p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Ara, S.A. Textos d'Empar Moliné. Fotografies de les DO: Enrique Marco. Nombroses il·lustracions en color. S.N. 4t. Fulls en rama. Rústica editorial il·lustrada....
Barcelona, Edit. Ara, S.A. Textos d'Empar Moliné. Fotografies de les DO: Enrique Marco. Nombroses il·lustracions en color. S.N. 4t. Fulls en rama. Rústica editorial il·lustrada....
ARAELSNOSTRESVINS.CAT. Tots els secrets del vi català en 12 fitxes - Barcelona 2011 - Il·lustrat
(Empar Moliné, Enrique Marco)
Barcelona, Edit. Ara, S.A. Textos d'Empar Moliné. Fotografies de les DO: Enrique Marco. Nombroses il·lustracions en color. S.N. 4t. Fulls en rama. Rústica editorial il·lustrada....
S.L, Edit. Ara, S.A. Nombroses il·lustracions en color. S.N. 4t. Fulls en rama. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
S.L, Edit. Ara, S.A. Nombroses il·lustracions en color. S.N. 4t. Fulls en rama. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
ELS NOSTRES BOLETS - Barcelona 2011. - Il·lustrat
S.L, Edit. Ara, S.A. Nombroses il·lustracions en color. S.N. 4t. Fulls en rama. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
GABRIEL - RAMON HERREROS
(Uclés - Comadira - Ruiz - Lasa)
RODRIGUEZ, José Luis
MAURÍ, Enric
(Montserrat Costa, Joan Duran, Maïs)
(Empar Moliné, Enrique Marco)