Barcelona, Argos, 1966. Col. Imago Mundi. Prólogo de Jesús Pabón. Muchas fotografías en b/n y a color. 501 p. Gran folio. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Un poco...
Barcelona, Argos, 1966. Col. Imago Mundi. Prólogo de Jesús Pabón. Muchas fotografías en b/n y a color. 501 p. Gran folio. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Un poco...
GRAN GUERRA Y LA REVOLUCIÓN RUSA - Barcelona 1966 - Ilustrado
AGUIRRE, José Fernando
Barcelona, Argos, 1966. Col. Imago Mundi. Prólogo de Jesús Pabón. Muchas fotografías en b/n y a color. 501 p. Gran folio. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Un poco...
Barcelona, Ariel, 2001. 180 p. 8è major. Rústica editorial amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. Articles de Salvador Giner, Xavier Rubert de Ventós, Manuel Vázquez...
Barcelona, Ariel, 2001. 180 p. 8è major. Rústica editorial amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. Articles de Salvador Giner, Xavier Rubert de Ventós, Manuel Vázquez...
EL NOU CATALANISME - Barcelona 2001
BILBENY, Norbert - PES, Àngel
Barcelona, Ariel, 2001. 180 p. 8è major. Rústica editorial amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. Articles de Salvador Giner, Xavier Rubert de Ventós, Manuel Vázquez...
Barcelona, Ediciones de Cultura Popular, 2001. Estudio preliminar de R. Pérez de la Dehesa. 235 p. 8º. Rústica editorial. Sello de caucho. Un poco desgastado. Buen ejemplar.
Barcelona, Ediciones de Cultura Popular, 2001. Estudio preliminar de R. Pérez de la Dehesa. 235 p. 8º. Rústica editorial. Sello de caucho. Un poco desgastado. Buen ejemplar.
LA EVOLUCIÓN DE LA FILOSOFÍA EN ESPAÑA - Barcelona 1968
URALES, Federico
Barcelona, Ediciones de Cultura Popular, 2001. Estudio preliminar de R. Pérez de la Dehesa. 235 p. 8º. Rústica editorial. Sello de caucho. Un poco desgastado. Buen ejemplar.
Barcelona, Comissionat de les Arts Audiovisuals de Barcelona, 1999. Libro / Book / Llibre del FMTI WFCT. Edició trilingüe en català, castellà i ainglès. Algunes fotografies i...
Barcelona, Comissionat de les Arts Audiovisuals de Barcelona, 1999. Libro / Book / Llibre del FMTI WFCT. Edició trilingüe en català, castellà i ainglès. Algunes fotografies i...
1998. FÒRUM MUNDIAL DE LA TELEVISIÓ INFANTIL / WORLD FORUM ON CHILDREN'S TELEVISION - Barcelona 19999 - Il·lustrat
Barcelona, Comissionat de les Arts Audiovisuals de Barcelona, 1999. Libro / Book / Llibre del FMTI WFCT. Edició trilingüe en català, castellà i ainglès. Algunes fotografies i...
Murcia, CajaMurcia, 1999. Edición de Francisco Jarauta. 143 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Desgaste leve en el exterior. Interior iimpecable. Textos de Edward W. Said,...
Murcia, CajaMurcia, 1999. Edición de Francisco Jarauta. 143 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Desgaste leve en el exterior. Interior iimpecable. Textos de Edward W. Said,...
MIL Y UNA ORILLAS, FRONTERAS Y MINORÍAS. Foro de los noventa - Murcia 1999
JARAUTA, Francisco (ed.)
Murcia, CajaMurcia, 1999. Edición de Francisco Jarauta. 143 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Desgaste leve en el exterior. Interior iimpecable. Textos de Edward W. Said,...
Madrid, El País - Aguilar, 1994. Fotorgafies en b/n. 202 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Desgast lleu. Bon exemplar. Textos, entre d'altres, de Manuel...
Madrid, El País - Aguilar, 1994. Fotorgafies en b/n. 202 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Desgast lleu. Bon exemplar. Textos, entre d'altres, de Manuel...
ELS CATALANS I EL PODER - Madrid 1994 - Il·lustrat
VIDAL-FOLCH, Xavier (ed.)
Madrid, El País - Aguilar, 1994. Fotorgafies en b/n. 202 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Desgast lleu. Bon exemplar. Textos, entre d'altres, de Manuel...
Barcelona, Edit. Càtedra Ferrater Mora, 2017. Nombroses il·lustracions en b/n d'Ivan Garcia. Josep Pastells guió. 49 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Càtedra Ferrater Mora, 2017. Nombroses il·lustracions en b/n d'Ivan Garcia. Josep Pastells guió. 49 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
FERRATER MORA, FILÒSOF -Barcelona 2017 - Molt il·lustrat
GARCÍA, Iván - Ferrater Mora
Barcelona, Edit. Càtedra Ferrater Mora, 2017. Nombroses il·lustracions en b/n d'Ivan Garcia. Josep Pastells guió. 49 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Lisboa, Relógio d'Água, 2009. Col. Argumentos. 60p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Firma del antiguo propietario. Algunos subrayados a rojo. Desgaste leve. Buen...
Lisboa, Relógio d'Água, 2009. Col. Argumentos. 60p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Firma del antiguo propietario. Algunos subrayados a rojo. Desgaste leve. Buen...
EM BUSCA DA IDENTIDADE o desnorte - Lisboa 2009
GIL, José
Lisboa, Relógio d'Água, 2009. Col. Argumentos. 60p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Firma del antiguo propietario. Algunos subrayados a rojo. Desgaste leve. Buen...
Barcelona, Escola Massana, 1998. Fotografies en b/n. 61p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu. Bon exemplar.
Barcelona, Escola Massana, 1998. Fotografies en b/n. 61p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu. Bon exemplar.
IMPRESSIONS PARAL·LELES Nº 8 - Barcelona 1998 - Il·lustrat
Barcelona, Escola Massana, 1998. Fotografies en b/n. 61p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu. Bon exemplar.
Paris, Dunod, 1995. Des enfants malades parlent de la mort, problèmes de la clinique du deuil. 190 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Libro en francés....
Paris, Dunod, 1995. Des enfants malades parlent de la mort, problèmes de la clinique du deuil. 190 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Libro en francés....
L'ENFANT ET LA MORT - Paris 1995
RAIMBAULT, Ginette
Paris, Dunod, 1995. Des enfants malades parlent de la mort, problèmes de la clinique du deuil. 190 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Libro en francés....
Barcelona, Península, 1989. Col. Ideas, 7. 113 p. 8º. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Península, 1989. Col. Ideas, 7. 113 p. 8º. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
IDEA DE LA PROSA - Barcelona 1989
AGAMBEN, Giorgio
Barcelona, Península, 1989. Col. Ideas, 7. 113 p. 8º. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Madrid, Akal, 1999. Cuestiones de Antagonismo, 2. 197 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition. ISBN: 978-84-460-1200-9
Madrid, Akal, 1999. Cuestiones de Antagonismo, 2. 197 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition. ISBN: 978-84-460-1200-9
LAS VERDADES NÓMADAS & GENERAL INTELLECT, PODER CONSTITUYENTE, COMUNISMO - Madrid 1999
GUATTARI, F. - NEGRI, A.
Madrid, Akal, 1999. Cuestiones de Antagonismo, 2. 197 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition. ISBN: 978-84-460-1200-9
AGUIRRE, José Fernando
JARAUTA, Francisco (ed.)
GARCÍA, Iván - Ferrater Mora
GUATTARI, F. - NEGRI, A.