Barcelona, Edit. El Acantilado, 2002. 130 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. El Acantilado, 2002. 130 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
LA MEMORIA SIN TREGUA - Barcelona 2002
MASOLIVER RÓDENAS, Juan Antonio
Barcelona, Edit. El Acantilado, 2002. 130 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Los Libros de la Frontera, 1976. 221 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Los Libros de la Frontera, 1976. 221 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
CIUDAD VIOLENTA - Barcelona 1976
THOMSON, Jim
Barcelona, Edit. Los Libros de la Frontera, 1976. 221 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Los Libros de la Frontera, 1975. 242 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Los Libros de la Frontera, 1975. 242 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
ASÍ ACABO SALOMON GRUNDY - Barcelona 1975
SYMONS, Julian
Barcelona, Edit. Los Libros de la Frontera, 1975. 242 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Pamplona, Edit. Pamiela, 1990. 208 p. 8è. Rústica editorial ilustrada levemente rozada. Inscripción antiguo poseedor. Buen ejemplar.
Pamplona, Edit. Pamiela, 1990. 208 p. 8è. Rústica editorial ilustrada levemente rozada. Inscripción antiguo poseedor. Buen ejemplar.
EL APRENDIZAJE DE LA DECEPCIÓN - Pamplona 1990
AZÚA, Félix de
Pamplona, Edit. Pamiela, 1990. 208 p. 8è. Rústica editorial ilustrada levemente rozada. Inscripción antiguo poseedor. Buen ejemplar.
Girona, Edic. Espais. 1996. Catàleg. Paper satinat. Nombroses fotografies en b/n de Vargas, Freixa, Esclusa, Catany, Rivas, Rosselló, Guillumet, etc.) 95p. Foli. Rústica...
Girona, Edic. Espais. 1996. Catàleg. Paper satinat. Nombroses fotografies en b/n de Vargas, Freixa, Esclusa, Catany, Rivas, Rosselló, Guillumet, etc.) 95p. Foli. Rústica...
L'OBJECTIU A LA BIBLIOTECA - Barcelona 1996 - Il·lustrat
(Vargas- Esclusa - Catany - Rivas -Serra)
Girona, Edic. Espais. 1996. Catàleg. Paper satinat. Nombroses fotografies en b/n de Vargas, Freixa, Esclusa, Catany, Rivas, Rosselló, Guillumet, etc.) 95p. Foli. Rústica...
Girona, Edic. Espais. 1987. Catàleg. Paper satinat. En rama. Il·lustracions en color i negre. 31p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Text en català, espanyol i anglès. Molt...
Girona, Edic. Espais. 1987. Catàleg. Paper satinat. En rama. Il·lustracions en color i negre. 31p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Text en català, espanyol i anglès. Molt...
POSEU-HI "GROC" - Girona 1987 - Il·lustrat
(Barrera- Comalat - Corominas - Costa - Maïs)
Girona, Edic. Espais. 1987. Catàleg. Paper satinat. En rama. Il·lustracions en color i negre. 31p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Text en català, espanyol i anglès. Molt...
Girona, Edic. Espais. 1988. Catàleg. Paper satinat. En rama. Il·lustracions en color i negre. s/p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Text en català, espanyol i anglès. Molt...
Girona, Edic. Espais. 1988. Catàleg. Paper satinat. En rama. Il·lustracions en color i negre. s/p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Text en català, espanyol i anglès. Molt...
SÒL. SUBSÒL. RUNA - Girona 1988 - Il·lustrat
(Abali - Cano - Carrillo - Comajoan - Pascual)
Girona, Edic. Espais. 1988. Catàleg. Paper satinat. En rama. Il·lustracions en color i negre. s/p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Text en català, espanyol i anglès. Molt...
Girona, Edic. Espais. 1989. Catàleg. Paper satinat. En rama. Il·lustracions en color i negre. De la pàgina 91 a la 103. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Girona, Edic. Espais. 1989. Catàleg. Paper satinat. En rama. Il·lustracions en color i negre. De la pàgina 91 a la 103. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
PEP CAMPS. SELVAGGI. JAUME SIMON - Girona 1989 - Il·lustrat
(Camps- Selvaggi - Simon)
Girona, Edic. Espais. 1989. Catàleg. Paper satinat. En rama. Il·lustracions en color i negre. De la pàgina 91 a la 103. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Girona, Edic. Espais. 1990. Catàleg. Paper satinat. En rama. Il·lustracions en color i negre. De la pàgina 139 a la 141p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Girona, Edic. Espais. 1990. Catàleg. Paper satinat. En rama. Il·lustracions en color i negre. De la pàgina 139 a la 141p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
FRANCESCA LLOPIS / PETER SINCLAIR - Girona 1990 - Il·lustrat
LLOPIS, Francesca - SINCLAIR, P.
Girona, Edic. Espais. 1990. Catàleg. Paper satinat. En rama. Il·lustracions en color i negre. De la pàgina 139 a la 141p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Girona, Edic. Espais. 1987. Catàleg. Paper satinat. En rama. Il·lustracions en color i negre. 31p. Foli. Rústica editorial il·lustrada un pèl deslluïda. Bon exemplar.
Girona, Edic. Espais. 1987. Catàleg. Paper satinat. En rama. Il·lustracions en color i negre. 31p. Foli. Rústica editorial il·lustrada un pèl deslluïda. Bon exemplar.
MONÒLEGS - Girona 1987 - Il·lustrat
(Carbonell - Casellas - Cotanda - Hortalà)
Girona, Edic. Espais. 1987. Catàleg. Paper satinat. En rama. Il·lustracions en color i negre. 31p. Foli. Rústica editorial il·lustrada un pèl deslluïda. Bon exemplar.
Girona, Edic. Espais. 1989. Catàleg. Paper satinat. En rama. Il·lustracions en color i negre. 87p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Girona, Edic. Espais. 1989. Catàleg. Paper satinat. En rama. Il·lustracions en color i negre. 87p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
MONÒLEGS - Girona 1989 - Il·lustrat
(Joven - Muffraggi - Ventanyol)
Girona, Edic. Espais. 1989. Catàleg. Paper satinat. En rama. Il·lustracions en color i negre. 87p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Girona, Edic. Espais. 1990. Catàleg. Paper satinat. En rama. Il·lustracions en color i negre. 23p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Girona, Edic. Espais. 1990. Catàleg. Paper satinat. En rama. Il·lustracions en color i negre. 23p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
MONÒLEGS - Girona 1990 - Il·lustrat
(Juncà- Pecoud - Sastre)
Girona, Edic. Espais. 1990. Catàleg. Paper satinat. En rama. Il·lustracions en color i negre. 23p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
MASOLIVER RÓDENAS, Juan Antonio
THOMSON, Jim
SYMONS, Julian
AZÚA, Félix de
(Vargas- Esclusa - Catany - Rivas -Serra)
(Barrera- Comalat - Corominas - Costa - Maïs)
(Abali - Cano - Carrillo - Comajoan - Pascual)
(Camps- Selvaggi - Simon)
LLOPIS, Francesca - SINCLAIR, P.
(Carbonell - Casellas - Cotanda - Hortalà)
(Joven - Muffraggi - Ventanyol)
(Juncà- Pecoud - Sastre)