Barcelona, Edit. Poetesferits, 2014. 4 postals. 8º. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Poetesferits, 2014. 4 postals. 8º. Molt bon exemplar.
POETESFERITS. 4 postals - Barcelona 2014 - Il·lustrat
PAGÈS, Jordi
Barcelona, Edit. Poetesferits, 2014. 4 postals. 8º. Molt bon exemplar.
Madrid, Edit. La Nave, s/f. 340p. 8º. Tela editorial. Lomo con dorados. Leve inscripción antiguo propietario. Sello de caucho. Puntos de óxido en los cantos. Buen ejemplar.
Madrid, Edit. La Nave, s/f. 340p. 8º. Tela editorial. Lomo con dorados. Leve inscripción antiguo propietario. Sello de caucho. Puntos de óxido en los cantos. Buen ejemplar.
AL MARGEN - Madrid s/f.
HUXLEY, Aldaus
Madrid, Edit. La Nave, s/f. 340p. 8º. Tela editorial. Lomo con dorados. Leve inscripción antiguo propietario. Sello de caucho. Puntos de óxido en los cantos. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Polígrafa, 2009. Text Joan Brossa. 115 fotografies en color de M. Levick fora text. 4t.major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Puntes un pèl...
Barcelona, Edit. Polígrafa, 2009. Text Joan Brossa. 115 fotografies en color de M. Levick fora text. 4t.major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Puntes un pèl...
BARCELONA - Barcelona 2008 - Molt il·lustrat
BROSSA, Joan - LEVICK, Melba
Barcelona, Edit. Polígrafa, 2009. Text Joan Brossa. 115 fotografies en color de M. Levick fora text. 4t.major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Puntes un pèl...
Mallorca, Edit. Moll, 1996. Pròleg de Manel Guerrero. 69p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Firma d'antic posseïdor. Molt bon exemplar.
Mallorca, Edit. Moll, 1996. Pròleg de Manel Guerrero. 69p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Firma d'antic posseïdor. Molt bon exemplar.
INICIACIÓ A LA QUÍMICA - Mallorca 1996
TERRON, Àngel
Mallorca, Edit. Moll, 1996. Pròleg de Manel Guerrero. 69p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Firma d'antic posseïdor. Molt bon exemplar.
London, Edit. Arts Council, 1980. Catálogo. Ilustraciones en b/n. 30p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Book in English. Muy buen ejemplar.
London, Edit. Arts Council, 1980. Catálogo. Ilustraciones en b/n. 30p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Book in English. Muy buen ejemplar.
ROLAND PENROSE - London 1980 - Muy ilustrado
PENROSE, Roland
London, Edit. Arts Council, 1980. Catálogo. Ilustraciones en b/n. 30p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Book in English. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Proa, 1935. Traducció del francès d'Andreu Nin. 289p. 8è. Tela editorial il·lustrada. Llom un pèl gastat. Bon exemplar. 1ª edició en català. 1st edition.
Barcelona, Edit. Proa, 1935. Traducció del francès d'Andreu Nin. 289p. 8è. Tela editorial il·lustrada. Llom un pèl gastat. Bon exemplar. 1ª edició en català. 1st edition.
L'INSURGENT - Barcelona 1935 - 1ª edició
VALLÈS, Jules - Tr. Andreu Nin
Barcelona, Edit. Proa, 1935. Traducció del francès d'Andreu Nin. 289p. 8è. Tela editorial il·lustrada. Llom un pèl gastat. Bon exemplar. 1ª edició en català. 1st edition.
Barcelona, Edit. Quaderns crema, 1992. 155p. 8è. Rústica editorial il·lustrada, gastat. Interior en bon estat. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Quaderns crema, 1992. 155p. 8è. Rústica editorial il·lustrada, gastat. Interior en bon estat. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
L'INSTINT - Barcelona 1992 - 1ª edició
Pàmies, Sergi
Barcelona, Edit. Quaderns crema, 1992. 155p. 8è. Rústica editorial il·lustrada, gastat. Interior en bon estat. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Quaderns crema, 2000. 146p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Lleu resta doblec. Firma antic propietari. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Quaderns crema, 2000. 146p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Lleu resta doblec. Firma antic propietari. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
L'ÚLTIM LLIBRE DE SERGI PÀMIES - Barcelona 2000 - 1ª edició
Pàmies, Sergi
Barcelona, Edit. Quaderns crema, 2000. 146p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Lleu resta doblec. Firma antic propietari. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Plaza janés, 1970. Versión Jorge Ferrer-Vidal. 260p. 8º mayor. Cartoné editorial ilustrado, algo rozado. Interior en buen estado. Edición bilingüe. Book in...
Barcelona, Edit. Plaza janés, 1970. Versión Jorge Ferrer-Vidal. 260p. 8º mayor. Cartoné editorial ilustrado, algo rozado. Interior en buen estado. Edición bilingüe. Book in...
STANYAN STREET. ESCUCHAD LA TERNURA - Barcelona 1970 - Edición bilingüe
McKUEN, Rod
Barcelona, Edit. Plaza janés, 1970. Versión Jorge Ferrer-Vidal. 260p. 8º mayor. Cartoné editorial ilustrado, algo rozado. Interior en buen estado. Edición bilingüe. Book in...
Barcelona, Edit. la Magrana, 1995. Il·lustracions en b/n. 142p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Firma antic propietari. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. la Magrana, 1995. Il·lustracions en b/n. 142p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Firma antic propietari. Molt bon exemplar.
LES POSTRES DE L'ÀVIA - Barcelona 1995
ESCRIBÀ, Antoni - TORRADO, Llorenç
Barcelona, Edit. la Magrana, 1995. Il·lustracions en b/n. 142p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Firma antic propietari. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Oriflama, 1969. Il·lustracions en b/n. 54p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. A la recerda d'un nou cinema català, per Manuel de...
Barcelona, Edit. Oriflama, 1969. Il·lustracions en b/n. 54p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. A la recerda d'un nou cinema català, per Manuel de...
ORIFLAMA. Revista de la joventut. Nº 87 - Barcelona setembre 1969 - Il·lustrat
(Manuel de Pedrolo)
Barcelona, Edit. Oriflama, 1969. Il·lustracions en b/n. 54p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. A la recerda d'un nou cinema català, per Manuel de...
Barcelona, Edit. La magrana, 1989. 73p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. La magrana, 1989. 73p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
PAPA - Barcelona 1989
SCHNEIDER, Peter
Barcelona, Edit. La magrana, 1989. 73p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
PAGÈS, Jordi
HUXLEY, Aldaus
BROSSA, Joan - LEVICK, Melba
TERRON, Àngel
PENROSE, Roland
VALLÈS, Jules - Tr. Andreu Nin
Pàmies, Sergi
Pàmies, Sergi
McKUEN, Rod
ESCRIBÀ, Antoni - TORRADO, Llorenç
(Manuel de Pedrolo)
SCHNEIDER, Peter