Barcelona, Ed. 62 - El balancí 208, 1988. Gran 8è. 130 p. 7 f. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. First edition
Barcelona, Ed. 62 - El balancí 208, 1988. Gran 8è. 130 p. 7 f. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. First edition
AMB NOMS DE DONA - Barcelona 1988 - 1ª edició
PALAU I FABRE, Josep
Barcelona, Ed. 62 - El balancí 208, 1988. Gran 8è. 130 p. 7 f. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. First edition
México, Rosa Cúbica,1987. Núm. 23-25. Invierno 2002-2003. Numerosas ilustraciones en b/n fuera texto. 338p. 5h. 4º mayor. Rústica editoria ilustradal. Muy buen ejemplar....
México, Rosa Cúbica,1987. Núm. 23-25. Invierno 2002-2003. Numerosas ilustraciones en b/n fuera texto. 338p. 5h. 4º mayor. Rústica editoria ilustradal. Muy buen ejemplar....
ROSA CÚBICA. REVISTA DE POESÍA 23-24. LA X EN LA FRENTE. México en la poesía - 2003
(Octavio Paz - Vila Matas - etc.)
México, Rosa Cúbica,1987. Núm. 23-25. Invierno 2002-2003. Numerosas ilustraciones en b/n fuera texto. 338p. 5h. 4º mayor. Rústica editoria ilustradal. Muy buen ejemplar....
Bordeaux, École des Beaux Arts de Bordaux, 1993. Atelier Pensée Nomade. Ilustraciones en color y b/n. 95p. Folio. Rústica editorial ilustrada. Texto en francés. Livre en...
Bordeaux, École des Beaux Arts de Bordaux, 1993. Atelier Pensée Nomade. Ilustraciones en color y b/n. 95p. Folio. Rústica editorial ilustrada. Texto en francés. Livre en...
OAXACA JOURNAL - Bordeaux 1993 - Muy ilustrado
Bordeaux, École des Beaux Arts de Bordaux, 1993. Atelier Pensée Nomade. Ilustraciones en color y b/n. 95p. Folio. Rústica editorial ilustrada. Texto en francés. Livre en...
Atenas, Edit. Ntizain, 1993. Ilustraciones en color y b/n. 60p. Folio. Rústica editorial ilustrada levemente rozada. Texto en griego e inglés. Book in English. Buen ejemplar.
Atenas, Edit. Ntizain, 1993. Ilustraciones en color y b/n. 60p. Folio. Rústica editorial ilustrada levemente rozada. Texto en griego e inglés. Book in English. Buen ejemplar.
NTIZAIN. Nº 2 - Atenas 1993 - Muy ilustrado
Atenas, Edit. Ntizain, 1993. Ilustraciones en color y b/n. 60p. Folio. Rústica editorial ilustrada levemente rozada. Texto en griego e inglés. Book in English. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Mirador, 1967. Il·lustracions en b/n. 31p. Foli. Rústica editorial il·lustrada un pèl gastada. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Mirador, 1967. Il·lustracions en b/n. 31p. Foli. Rústica editorial il·lustrada un pèl gastada. Bon exemplar.
MIRADOR. Nº 2-3. Tardor-hivern 1966-67 - Barcelona 1967 - Il·lustrat
(Alba, V. - Pallach, J. - Barrera - Xammar)
Barcelona, Edit. Mirador, 1967. Il·lustracions en b/n. 31p. Foli. Rústica editorial il·lustrada un pèl gastada. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Inst. Cultura Barcelona, 2005. Il·lustracions en color fora text. 255p. 8è major. Rústica editorial. llibre en català, espanyol i anglès. Book in English. Molt...
Barcelona, Edit. Inst. Cultura Barcelona, 2005. Il·lustracions en color fora text. 255p. 8è major. Rústica editorial. llibre en català, espanyol i anglès. Book in English. Molt...
ELS FUTURS DE LA INDÚSTRIA EDITORIAL - Barcelona 2005 - Il·lustrat
Barcelona, Edit. Inst. Cultura Barcelona, 2005. Il·lustracions en color fora text. 255p. 8è major. Rústica editorial. llibre en català, espanyol i anglès. Book in English. Molt...
Barcelona, Edit. La Caixa, 1990. Catàleg. Il·lustracions en color fora text. s/p. 8è major apaisat. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. La Caixa, 1990. Catàleg. Il·lustracions en color fora text. s/p. 8è major apaisat. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
TERMINAL LIGHTS PARADES DE LLUM - Barcelona 1990 - il·lustrat
BALDEÓN, Javier - FÜS, adam
Barcelona, Edit. La Caixa, 1990. Catàleg. Il·lustracions en color fora text. s/p. 8è major apaisat. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1981. MOLC. Les Millors Obres de la Literatura Catalana. 316p. 8è. Rústica editorial. Molt bon exemplar. 1ª edició
Barcelona, Edicions 62, 1981. MOLC. Les Millors Obres de la Literatura Catalana. 316p. 8è. Rústica editorial. Molt bon exemplar. 1ª edició
INDAGACIONS I PROPOSTES. Assaig, Diàlegs, Aforismes - Barcelona 1981 - 1ª edició
FUSTER, Joan
Barcelona, Edicions 62, 1981. MOLC. Les Millors Obres de la Literatura Catalana. 316p. 8è. Rústica editorial. Molt bon exemplar. 1ª edició
Barcelona, Edicions 62, 1988. Treaduccií Nuria Ribera. 285p. 8è. Rústica editorial il·lustrada un pèl deslluïda. Bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1988. Treaduccií Nuria Ribera. 285p. 8è. Rústica editorial il·lustrada un pèl deslluïda. Bon exemplar.
ESCLAUS DE NOVA YORK - Barcelona 1988
JANOWITZ, Tama
Barcelona, Edicions 62, 1988. Treaduccií Nuria Ribera. 285p. 8è. Rústica editorial il·lustrada un pèl deslluïda. Bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1992. 123p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1992. 123p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar.
EL VAS DE PLATA i altres obres de misericòrdia - Barcelona 1992
MARÍ, Antoni
Barcelona, Edicions 62, 1992. 123p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Eixample, 2015. Algunes il·lustracions en color. Desplegable. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Eixample, 2015. Algunes il·lustracions en color. Desplegable. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
ANTONI LLENA. FRAGMENTS D'UNA TRAJECTORIA - Barcelona 2015 - Il·lustrat
Llena, Antoni
Barcelona, Edit. Eixample, 2015. Algunes il·lustracions en color. Desplegable. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. La Caixa, 1988. Algunas ilustraciones en color y b/n. S.N. 8è. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. La Caixa, 1988. Algunas ilustraciones en color y b/n. S.N. 8è. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
PEDRO G. ROMERO - Barcelona 1988 - Ilustrado
Romero, Pedro G.
Barcelona, Edit. La Caixa, 1988. Algunas ilustraciones en color y b/n. S.N. 8è. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
PALAU I FABRE, Josep
(Octavio Paz - Vila Matas - etc.)
(Alba, V. - Pallach, J. - Barrera - Xammar)
BALDEÓN, Javier - FÜS, adam
FUSTER, Joan
JANOWITZ, Tama
MARÍ, Antoni
Llena, Antoni
Romero, Pedro G.