Teruel, Edit. Museo Provincial, 1988. Iustraciones en b/n y color. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Teruel, Edit. Museo Provincial, 1988. Iustraciones en b/n y color. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
GRAU-GARRIGA. TAPICES Y DIBUJOS - Teruel 1988 - Ilustrado
GRAU-GARRIGA
Teruel, Edit. Museo Provincial, 1988. Iustraciones en b/n y color. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Girona, 2018. Numerosas ilustraciones en color. Cubierta desplegable.134p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Book in English. Muy buen ejemplar.
Girona, 2018. Numerosas ilustraciones en color. Cubierta desplegable.134p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Book in English. Muy buen ejemplar.
THE SPUR - Girona 2018 - Ilustrado
Girona, 2018. Numerosas ilustraciones en color. Cubierta desplegable.134p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Book in English. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Dip. Barcelona, 2010. Nobroses il·lustracions en color. 46p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Dip. Barcelona, 2010. Nobroses il·lustracions en color. 46p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
OBRA GRÀFICA DE LA PLANA AL PAPER - Barcelona 2010 - Il·lustrat
Guinovart, Josep
Barcelona, Edit. Dip. Barcelona, 2010. Nobroses il·lustracions en color. 46p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Port Barcelona, 1996. Catàleg. Fotografies en color fora text. Text Victoria Combalia. 46p. 4t. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar. Textos en...
Barcelona, Edit. Port Barcelona, 1996. Catàleg. Fotografies en color fora text. Text Victoria Combalia. 46p. 4t. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar. Textos en...
ANDRÉS SERRANO - Barcelona 1996 - Il·lustrat - 1ª edició
SERRANO, Andrés
Barcelona, Edit. Port Barcelona, 1996. Catàleg. Fotografies en color fora text. Text Victoria Combalia. 46p. 4t. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar. Textos en...
Madrid, Edit. Gal. Masch Prieto, 2004. Catálogo. Texto de Alexia Cánovas. Ilustraciones en color fuera texto. s/p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Madrid, Edit. Gal. Masch Prieto, 2004. Catálogo. Texto de Alexia Cánovas. Ilustraciones en color fuera texto. s/p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
LIBRO DE LOS RITOS: DE LA DISOLUCIÓN DE LAS PIEDRAS CELESTIALES - Madrid 2004 - Ilustrado
GONZALO, Alberto
Madrid, Edit. Gal. Masch Prieto, 2004. Catálogo. Texto de Alexia Cánovas. Ilustraciones en color fuera texto. s/p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Toulouse, Abattioir, 2012. Préf. de Catherine Guien, Olivier Michelon. Textes de Valérie Aébi-Sarrazy, Jean-Louis Augé. Numerosas ilustraciones en color y negro. 65p. 4º....
Toulouse, Abattioir, 2012. Préf. de Catherine Guien, Olivier Michelon. Textes de Valérie Aébi-Sarrazy, Jean-Louis Augé. Numerosas ilustraciones en color y negro. 65p. 4º....
HYBRIDES ET CHIMÈRES. LA CONQUÊTE D'UN RÊVE ÉVEILLÉ - Toulouse 2012 - Ilustrado
(Goya, Fenosa, Lucas, etc.)
Toulouse, Abattioir, 2012. Préf. de Catherine Guien, Olivier Michelon. Textes de Valérie Aébi-Sarrazy, Jean-Louis Augé. Numerosas ilustraciones en color y negro. 65p. 4º....
Barcelona, Edit. Polígrafa, 2000. Nombroses il·lustracions en color. 214p. Foli. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar. L'obra escenogràfica: Catalunya,...
Barcelona, Edit. Polígrafa, 2000. Nombroses il·lustracions en color. 214p. Foli. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar. L'obra escenogràfica: Catalunya,...
ANTONI CLAVÉ I EL TEATRE - Barcelona 200 - Molt il·lustrat
CLAVÉ, Antoni - RIERA, Anna
Barcelona, Edit. Polígrafa, 2000. Nombroses il·lustracions en color. 214p. Foli. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar. L'obra escenogràfica: Catalunya,...
Barcelona, Edit. Quaderns, 1987. Il·lustracions en b/n. 107p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Quaderns, 1987. Il·lustracions en b/n. 107p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
QUADERNS D'ARQUITECTURA I URBANISME 172 (II) - Barcelona 1987 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit. Quaderns, 1987. Il·lustracions en b/n. 107p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Gen. Cat, 1994. Nombroses il·lustracions en color. 221p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Llibre en català i anglès. Book in English. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Gen. Cat, 1994. Nombroses il·lustracions en color. 221p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Llibre en català i anglès. Book in English. Molt bon exemplar.
MEMÒRIA ANY MIRÓ 1993 - Barcelona 1994 - Molt il·lustrat
MIRÓ, Joan
Barcelona, Edit. Gen. Cat, 1994. Nombroses il·lustracions en color. 221p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Llibre en català i anglès. Book in English. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Seix Barral, 2011. 87p. 4º. Rústica editorial ilustrada con solapas con marca amarronada. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Edit. Seix Barral, 2011. 87p. 4º. Rústica editorial ilustrada con solapas con marca amarronada. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
RAPSODIA - Barcelona 2011 - 1ª edición
GIMFERRER, Pere
Barcelona, Edit. Seix Barral, 2011. 87p. 4º. Rústica editorial ilustrada con solapas con marca amarronada. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Vic, Edit. Cafè Central - Eumo Editorial, 2004. Jardins de Samarcanda. 90p. 8è. Rústica editorial il·lustrada per Benet Rossell. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Vic, Edit. Cafè Central - Eumo Editorial, 2004. Jardins de Samarcanda. 90p. 8è. Rústica editorial il·lustrada per Benet Rossell. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
LLIBRE DE LES AL·LUSIONS - Vic 2004 - 1ª edició
CAMPS MUNDÓ, Carles
Vic, Edit. Cafè Central - Eumo Editorial, 2004. Jardins de Samarcanda. 90p. 8è. Rústica editorial il·lustrada per Benet Rossell. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Eumo, 1996. Il·lustracions en b/n d'Àlex Nogué. Traducció Annie Bats. 8è menor apaisat, un pèl deslluïda. Llibre en català i francès. Livre en français. Bon...
Barcelona, Edit. Eumo, 1996. Il·lustracions en b/n d'Àlex Nogué. Traducció Annie Bats. 8è menor apaisat, un pèl deslluïda. Llibre en català i francès. Livre en français. Bon...
REVERSIONS - Barcelona 1996 - Il·lustrat
SUNYOL, Víctor - NOGUÉ, Àlex
Barcelona, Edit. Eumo, 1996. Il·lustracions en b/n d'Àlex Nogué. Traducció Annie Bats. 8è menor apaisat, un pèl deslluïda. Llibre en català i francès. Livre en français. Bon...
GRAU-GARRIGA
Guinovart, Josep
SERRANO, Andrés
GONZALO, Alberto
(Goya, Fenosa, Lucas, etc.)
CLAVÉ, Antoni - RIERA, Anna
MIRÓ, Joan
GIMFERRER, Pere
CAMPS MUNDÓ, Carles
SUNYOL, Víctor - NOGUÉ, Àlex