València, Edit. P. MIralles, 1866. 31p. 8º mayor. Rústica editorial. Muy buen ejemplar.
València, Edit. P. MIralles, 1866. 31p. 8º mayor. Rústica editorial. Muy buen ejemplar.
PEPE MIRALLES. VAGO. DORMIDOS. LA IMPOTENCIA - Valencia 1996 - Ilustradp
MIRALLES, Pepe
València, Edit. P. MIralles, 1866. 31p. 8º mayor. Rústica editorial. Muy buen ejemplar.
Madrid, Imprenta de E. Aguado, 1845/46. 711p. 4º mayor. Holandesa estampada. Bordes algo rozados. Lomo con dorados. Puntos de óxido en algunas páginas. Sello de caucho de...
Madrid, Imprenta de E. Aguado, 1845/46. 711p. 4º mayor. Holandesa estampada. Bordes algo rozados. Lomo con dorados. Puntos de óxido en algunas páginas. Sello de caucho de...
PENSAMIENTO de la NACIÓN. Periódico religioso, Político y Literario - Del Nº 96 al 145 - Madrid 1845/46
(Jaime Balmes, director)
Madrid, Imprenta de E. Aguado, 1845/46. 711p. 4º mayor. Holandesa estampada. Bordes algo rozados. Lomo con dorados. Puntos de óxido en algunas páginas. Sello de caucho de...
Barcelona, Edicions Destino, 1996. Col·lecció El dofí. 246p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions Destino, 1996. Col·lecció El dofí. 246p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar.
JOSEP PLA VIST PER UN AMIC DE PALAFRUGELL - Barcelona 1996
MARTINELL, Josep - Pla. Josep
Barcelona, Edicions Destino, 1996. Col·lecció El dofí. 246p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar.
Sabadell, Fundació La Mirada, 2009. Pròleg de Josep Casamartina i Parassols. Algunes il·lustracions en b/n. 64 p. 2 f. Petit 8è. Cobertes originals. Molt bon exemplar. 1a...
Sabadell, Fundació La Mirada, 2009. Pròleg de Josep Casamartina i Parassols. Algunes il·lustracions en b/n. 64 p. 2 f. Petit 8è. Cobertes originals. Molt bon exemplar. 1a...
UNA CONVERSA AMB JOSEP DE TOGORES - Sabadell 2009
Togores, Josep de - GASCH, Sebastià
Sabadell, Fundació La Mirada, 2009. Pròleg de Josep Casamartina i Parassols. Algunes il·lustracions en b/n. 64 p. 2 f. Petit 8è. Cobertes originals. Molt bon exemplar. 1a...
Otterlo, Edit. Musée National Kröller-Müller, 1968. 272 ilustraciones en color y b/n fuera texto. Papel satinado. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy...
Otterlo, Edit. Musée National Kröller-Müller, 1968. 272 ilustraciones en color y b/n fuera texto. Papel satinado. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy...
272 OUVRES DE VINCENT VAN GOGH - Otterlo 1968 - Muy ilustrado
VAN GOGH, Vincent
Otterlo, Edit. Musée National Kröller-Müller, 1968. 272 ilustraciones en color y b/n fuera texto. Papel satinado. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy...
Barcelona, Edit. L'Eixample, 1989. Nombroses il·lustracions en color i b/n. s/p. 4t apaisat. Tela editorial ilustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. L'Eixample, 1989. Nombroses il·lustracions en color i b/n. s/p. 4t apaisat. Tela editorial ilustrada. Molt bon exemplar.
EL TRICICLE 10 ANYS I UN DIA - Barcelona 1989 - Molt il·lustrat
EL TRICICLE
Barcelona, Edit. L'Eixample, 1989. Nombroses il·lustracions en color i b/n. s/p. 4t apaisat. Tela editorial ilustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. CCCB, 2004. Catálogo. Numerosas ilustraciones en color y negro. 366p. 4º. Cartoné editorial ilustrado con sobrecubierta transparente ilustrada. Puntas muy...
Barcelona, Edit. CCCB, 2004. Catálogo. Numerosas ilustraciones en color y negro. 366p. 4º. Cartoné editorial ilustrado con sobrecubierta transparente ilustrada. Puntas muy...
EN GUERRA - Barcelona 2004 - Muy ilustrado
Barcelona, Edit. CCCB, 2004. Catálogo. Numerosas ilustraciones en color y negro. 366p. 4º. Cartoné editorial ilustrado con sobrecubierta transparente ilustrada. Puntas muy...
Barcelona, Edit. Arts Santa Mònica, 2010. Nombroses il·lustracions en color i negre. 96 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Text en català i anglès. Book in English. Molt bon...
Barcelona, Edit. Arts Santa Mònica, 2010. Nombroses il·lustracions en color i negre. 96 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Text en català i anglès. Book in English. Molt bon...
SOCIETATS VIRTUALS GAMER'S EDITION. VIRTUAL SOCIETIES - Barcelona 2010 - Il·lustrat
Barcelona, Edit. Arts Santa Mònica, 2010. Nombroses il·lustracions en color i negre. 96 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Text en català i anglès. Book in English. Molt bon...
Barcelona, Edit. Arts Santa Mònica, 2010. Nombroses il·lustracions en color i negre. 126 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. text en català i francès. Livre en français.Molt...
Barcelona, Edit. Arts Santa Mònica, 2010. Nombroses il·lustracions en color i negre. 126 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. text en català i francès. Livre en français.Molt...
LA COL·LECIÓ DE COL·LECCIONS DE GUY SELZ - Barcelona 2010 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit. Arts Santa Mònica, 2010. Nombroses il·lustracions en color i negre. 126 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. text en català i francès. Livre en français.Molt...
Barcelona, Edicions 62, 1984. Col. L'Escorpí 52. 105 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada, deslluïda. Bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1984. Col. L'Escorpí 52. 105 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada, deslluïda. Bon exemplar.
CATALUNYA, POLÍTICA I SOCIALISME - Barcelona 1984
LORÉS, Jaume
Barcelona, Edicions 62, 1984. Col. L'Escorpí 52. 105 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada, deslluïda. Bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1971. Col. L'Escorpí 27. 75 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada, deslluïda. Bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1971. Col. L'Escorpí 27. 75 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada, deslluïda. Bon exemplar.
MATERIALSME DIALÈCTIC I MÈTODE CIENTÍFIC - Barcelona 1971
APOSTEL, Leo
Barcelona, Edicions 62, 1971. Col. L'Escorpí 27. 75 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada, deslluïda. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Random House, 2022. 93p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1st edition. 1st edition.
Barcelona, Edit. Random House, 2022. 93p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1st edition. 1st edition.
PEQUEÑAS HERIDAS MORTALES - Barcelona 2022 - 1ª edición
GOPEGUI, Belén
Barcelona, Edit. Random House, 2022. 93p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1st edition. 1st edition.
MIRALLES, Pepe
(Jaime Balmes, director)
MARTINELL, Josep - Pla. Josep
Togores, Josep de - GASCH, Sebastià
VAN GOGH, Vincent
EL TRICICLE
LORÉS, Jaume
APOSTEL, Leo
GOPEGUI, Belén