Barcelona, Edit. Gen. Cat., 2010. Il·lustracions en color i negre. 92p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Llibre n català i anglès. Book in English. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Gen. Cat., 2010. Il·lustracions en color i negre. 92p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Llibre n català i anglès. Book in English. Molt bon exemplar.
A GREEN NEW DEAL. De la Geopolítica al Govern de la Biosfera - Barcelona 2010 - Molt il·lustrat
RUIZ, Enric
Barcelona, Edit. Gen. Cat., 2010. Il·lustracions en color i negre. 92p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Llibre n català i anglès. Book in English. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Gen. Cat., 2009. UNA TRIA A CÀRREC DE PAUL YOUNG. Il·lustracions en color i negre. 90p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Gen. Cat., 2009. UNA TRIA A CÀRREC DE PAUL YOUNG. Il·lustracions en color i negre. 90p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
VISIÓ REMOTA. Loop Barcelona - Barcelona 2009 - Il·lustrat
Barcelona, Edit. Gen. Cat., 2009. UNA TRIA A CÀRREC DE PAUL YOUNG. Il·lustracions en color i negre. 90p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Gen. Cat., 2008. 97p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Llibre en català, espanyol i francès. Molt bon exemplar. Enzo Travaerso éÉs un dels més importants...
Barcelona, Edit. Gen. Cat., 2008. 97p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Llibre en català, espanyol i francès. Molt bon exemplar. Enzo Travaerso éÉs un dels més importants...
DE LA MEMÒRIA I EL SEU ÚS CRÍTIC. DE LA MEMORIA Y SU USO CRÍTICO. DE LA MEMOIRE ET DE SON USAGE CRITIQUE - Barcelona 2008
TRAVERSO, Enzo
Barcelona, Edit. Gen. Cat., 2008. 97p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Llibre en català, espanyol i francès. Molt bon exemplar. Enzo Travaerso éÉs un dels més importants...
Barcelona, Edit. Gen. Cat., 2005. Il·lustracions en color i negre. 122p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Gen. Cat., 2005. Il·lustracions en color i negre. 122p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
DIÀLEGS SENSE FRONTERES. Noves Cartografies Literàries - Barcelona 2005 - Il·lustrat
Barcelona, Edit. Gen. Cat., 2005. Il·lustracions en color i negre. 122p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Dep. Cultura Gen., 2006. 162p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Dep. Cultura Gen., 2006. 162p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
CAPITAL! - Barcelona 2006
CUESTA, Amanda
Barcelona, Edit. Dep. Cultura Gen., 2006. 162p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Eumo, 2010. Il·lustracions en color i negre. 92p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Llibre en català i francès. Llivre enfrançais. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Eumo, 2010. Il·lustracions en color i negre. 92p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Llibre en català i francès. Llivre enfrançais. Molt bon exemplar.
TEATRE DE DIBUIXOS - Barcelona 2010 - Molt il·lustrat
NOVARINA, Valère
Barcelona, Edit. Eumo, 2010. Il·lustracions en color i negre. 92p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Llibre en català i francès. Llivre enfrançais. Molt bon exemplar.
Paris, Edit. Festival d'Automne, 1984. Numerosas ilustraciones en b/n. S.N. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Livre en français.
Paris, Edit. Festival d'Automne, 1984. Numerosas ilustraciones en b/n. S.N. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Livre en français.
FESTIVAL D'AUTOMNE. Paris 1984 - Paris 1984 - Ilustrado
Paris, Edit. Festival d'Automne, 1984. Numerosas ilustraciones en b/n. S.N. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Livre en français.
Barcelona. Edit. Diputació de Barcelona. CD.
Barcelona. Edit. Diputació de Barcelona. CD.
CONCEPTES. Col·lecció Rafael Tous d'art contemporani - CD -
Barcelona. Edit. Diputació de Barcelona. CD.
Barcelona, Edit. Pal·las, 1927. 1295 p. 8è. Holandesa una mica deslluïda amb daurats al llom. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Pal·las, 1927. 1295 p. 8è. Holandesa una mica deslluïda amb daurats al llom. Bon exemplar.
PAL·LAS. Diccionari Català-Castellà-Francès - Barcelona 1927
VALLÈS, E.
Barcelona, Edit. Pal·las, 1927. 1295 p. 8è. Holandesa una mica deslluïda amb daurats al llom. Bon exemplar.
Girona, Edit. Bonart, 2012. Nombroses il·lustracions en color i b/n. 81 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Girona, Edit. Bonart, 2012. Nombroses il·lustracions en color i b/n. 81 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
BONART. Nº 152. MIRADA A L'ART CONTEMPORANI. Juny 2012 - Girona 2012 - Il·lustrat
Girona, Edit. Bonart, 2012. Nombroses il·lustracions en color i b/n. 81 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. La Vanguardia, 2011. Numerosas ilustraciones en color y b/n. 114 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. La Vanguardia, 2011. Numerosas ilustraciones en color y b/n. 114 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
VANGUARDIA. Dossier. Nº 41. 11-S. EL MUNDO DIEZ AÑOS DESPUÉS. Octubre-Diciembre 2011 - Barcelona 2011 - Ilustrado
Barcelona, Edit. La Vanguardia, 2011. Numerosas ilustraciones en color y b/n. 114 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. La Vanguardia, 2014. Numerosas ilustraciones en color y b/n. 90 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. La Vanguardia, 2014. Numerosas ilustraciones en color y b/n. 90 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
VANGUARDIA. Dossier. Nº 52. EL AVISPERO SIRIO. Julio-Septiembre 2014 - Barcelona 2014 - Ilustrado
Barcelona, Edit. La Vanguardia, 2014. Numerosas ilustraciones en color y b/n. 90 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
RUIZ, Enric
TRAVERSO, Enzo
CUESTA, Amanda
NOVARINA, Valère
VALLÈS, E.