Barcelona, Edit. Planeta, 2000. 203p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Edit. Planeta, 2000. 203p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
PENSAMIENTOS MORTALES DE UNA DAMA - Barcelona 2000 - 1ª edición
VILLENA, Luis A. de
Barcelona, Edit. Planeta, 2000. 203p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Sevilla, Edit. Doble, 2007. 179p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Sevilla, Edit. Doble, 2007. 179p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
EL ZARCO. Episodio de la vida mexicana 1861-63 - Sevilla 2007
ALTAMIRANO, Ignacio M.
Sevilla, Edit. Doble, 2007. 179p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Emporium, 1951. Fundació Bernat Metge. Escriptors grecs. Traducció Carles Riba. 148p. 8è major. Rústica editorial, amb llom un pèl esgrogueït. Punts d'òxid....
Barcelona, Edit. Emporium, 1951. Fundació Bernat Metge. Escriptors grecs. Traducció Carles Riba. 148p. 8è major. Rústica editorial, amb llom un pèl esgrogueït. Punts d'òxid....
TRAGÈDIES. Vol. I. Les dones de Traquis. Antígona - Barcelona 1951 - Traducció - En rústica
SÒFOCLES - Tr. Carles Riba
Barcelona, Edit. Emporium, 1951. Fundació Bernat Metge. Escriptors grecs. Traducció Carles Riba. 148p. 8è major. Rústica editorial, amb llom un pèl esgrogueït. Punts d'òxid....
Barcelona, Edit. Catalana, 1922. 186 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada una mica deslluïda. Punts de rovell. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Catalana, 1922. 186 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada una mica deslluïda. Punts de rovell. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
LLEURES BARCELONINS - Barcelona 1922 - 1ª edició
LOPEZ-PICO, J.M.ª
Barcelona, Edit. Catalana, 1922. 186 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada una mica deslluïda. Punts de rovell. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Altés, 1971. Làmina amb retrat. 97 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Edit. Altés, 1971. Làmina amb retrat. 97 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edición. 1st edition.
EL CAMÍ - Barcelona 1971 - 1 edició
ROSSETTI, Francesc
Barcelona, Edit. Altés, 1971. Làmina amb retrat. 97 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edición. 1st edition.
València, Edit. estudios Hispanófila, 1974. La niña de Gómez Arias de Luis Vélez de Guevara seguida de la niña de Gómez Arias de Pedro Calderón de la Barca. 2 obras en un...
València, Edit. estudios Hispanófila, 1974. La niña de Gómez Arias de Luis Vélez de Guevara seguida de la niña de Gómez Arias de Pedro Calderón de la Barca. 2 obras en un...
LA NIÑA DE GÓMEZ ARIAS - València 1974
Velez de Guevara, Luis - Calderón de la Barca
València, Edit. estudios Hispanófila, 1974. La niña de Gómez Arias de Luis Vélez de Guevara seguida de la niña de Gómez Arias de Pedro Calderón de la Barca. 2 obras en un...
Barcelona, Edit. Gregal, 2017. 152p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Gregal, 2017. 152p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
PER CATALUNYA! - Barcelona 2017
TORO, Suso de
Barcelona, Edit. Gregal, 2017. 152p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Emporium, 1924. Fundació Bernat Metge. Escriptors llatins. Traducció Josep M. Morató. 129p. 8è major. Tela editorial estampada. Segell cautxú. Inscirpció antic...
Barcelona, Edit. Emporium, 1924. Fundació Bernat Metge. Escriptors llatins. Traducció Josep M. Morató. 129p. 8è major. Tela editorial estampada. Segell cautxú. Inscirpció antic...
COMENTARIS DE LA GUERRA CIVIL II - Barcelona 1974 - Text original i traducció - En tela
CÉSAR, Juli
Barcelona, Edit. Emporium, 1924. Fundació Bernat Metge. Escriptors llatins. Traducció Josep M. Morató. 129p. 8è major. Tela editorial estampada. Segell cautxú. Inscirpció antic...
Barcelona, Edit. emporium, 1929. Fundació Bernat Metge. Escriptors Grecs. Text revisat i traducció Carles Riba. 149p. 8è major. Tela editorial estampada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. emporium, 1929. Fundació Bernat Metge. Escriptors Grecs. Text revisat i traducció Carles Riba. 149p. 8è major. Tela editorial estampada. Molt bon exemplar.
VIDES PARAL·LELES. T. X . Demetri i Antoni - Barcelona 1929 - Text original i traducció - En tela
PLUTARC - Tr. Carles Riba
Barcelona, Edit. emporium, 1929. Fundació Bernat Metge. Escriptors Grecs. Text revisat i traducció Carles Riba. 149p. 8è major. Tela editorial estampada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Gen. Cat., 2006. Il·lustracions en color i negre. 260p. 4t. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Gen. Cat., 2006. Il·lustracions en color i negre. 260p. 4t. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
CASM. Vol. 2 - Barcelona 2006 - Il·lustrat
Barcelona, Edit. Gen. Cat., 2006. Il·lustracions en color i negre. 260p. 4t. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, La Fábrica/Arts Santa Mònica, 2010. Comissariat per Valentina Valentini. Il·lustracions en color i negre. 233p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, La Fábrica/Arts Santa Mònica, 2010. Comissariat per Valentina Valentini. Il·lustracions en color i negre. 233p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
TV ARTS TV. LA TELEVISIÓ PRESA PELS ARTISTES - Barcelona 2010 - Il·lustrat
Barcelona, La Fábrica/Arts Santa Mònica, 2010. Comissariat per Valentina Valentini. Il·lustracions en color i negre. 233p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Gen. Cat., 2007. Il·lustracions en color i negre. 233p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Llibre en català i anglès. Book in English. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Gen. Cat., 2007. Il·lustracions en color i negre. 233p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Llibre en català i anglès. Book in English. Molt bon exemplar.
INTEL·LIGÈNCIA COL·LECTIVA. Noves Fronteres de la Ciència - Barcelona 2007 - Il·lustrat
Barcelona, Edit. Gen. Cat., 2007. Il·lustracions en color i negre. 233p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Llibre en català i anglès. Book in English. Molt bon exemplar.
VILLENA, Luis A. de
ALTAMIRANO, Ignacio M.
SÒFOCLES - Tr. Carles Riba
LOPEZ-PICO, J.M.ª
ROSSETTI, Francesc
Velez de Guevara, Luis - Calderón de la Barca
TORO, Suso de
CÉSAR, Juli
PLUTARC - Tr. Carles Riba