Barcelona, Edit. La Galera 2013. 122p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. La Galera 2013. 122p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
RADIOGRAFIA DE NOIA AMB TATUATGE - Barcelona 2013 - 1ª edició
SIERRA, Jordi
Barcelona, Edit. La Galera 2013. 122p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Barcino,1930. Volum 28. A cura de P. Norbert d'Ordal. 172p. 8è. Tela editorial estampada. Etiqueta al llom. Segell cautxú de l'Escolania Montserrat. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Barcino,1930. Volum 28. A cura de P. Norbert d'Ordal. 172p. 8è. Tela editorial estampada. Etiqueta al llom. Segell cautxú de l'Escolania Montserrat. Bon exemplar.
BREVILOQUI - Barcelona 1930
GAL·LES, Joan de
Barcelona, Edit. Barcino,1930. Volum 28. A cura de P. Norbert d'Ordal. 172p. 8è. Tela editorial estampada. Etiqueta al llom. Segell cautxú de l'Escolania Montserrat. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. l'autor,1972. 62p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Vores un pèl gastades. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. l'autor,1972. 62p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Vores un pèl gastades. Bon exemplar.
ONES - Barcelona 1972
GARCIA JACAS, Jordi
Barcelona, Edit. l'autor,1972. 62p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Vores un pèl gastades. Bon exemplar.
Terrassa, Edit. l'autor,1990. Dibuixos d'Emilia Badiella. 249p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Resta doblec inferior. Dedicatòria autògrafa de l'autor. Bon exemplar.
Terrassa, Edit. l'autor,1990. Dibuixos d'Emilia Badiella. 249p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Resta doblec inferior. Dedicatòria autògrafa de l'autor. Bon exemplar.
CONVERSES AMB L'ERMITÀ DE SANT MIQUEL DE TURBIANS - Terrassa 1990 - Il·lustrat - Dedicat
CIMA I GARRIGÓ, Francesc
Terrassa, Edit. l'autor,1990. Dibuixos d'Emilia Badiella. 249p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Resta doblec inferior. Dedicatòria autògrafa de l'autor. Bon exemplar.
Beyrouth, Edit. La Librairie Orientale, 1952. 738p. 4º mayor. Tela editorial, rozada. Falto de lomo. Interior en buen estado. Livre en arabe et français. Buen ejemplar.
Beyrouth, Edit. La Librairie Orientale, 1952. 738p. 4º mayor. Tela editorial, rozada. Falto de lomo. Interior en buen estado. Livre en arabe et français. Buen ejemplar.
DICTIONNAIRE FRANÇAIS - ARABE - Beyrouth 1952
BELOT, J.B.
Beyrouth, Edit. La Librairie Orientale, 1952. 738p. 4º mayor. Tela editorial, rozada. Falto de lomo. Interior en buen estado. Livre en arabe et français. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Caixa Estalvis Penedès,1978. Nombroses il·lustracions en b/n. 188p. 4t major. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Caixa Estalvis Penedès,1978. Nombroses il·lustracions en b/n. 188p. 4t major. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar.
IMATGES DE LA CATALUNYA AUTÒNOMA - Barcelona 1978 - Molt il·lustrat
VALLÈS, Edmon
Barcelona, Edit. Caixa Estalvis Penedès,1978. Nombroses il·lustracions en b/n. 188p. 4t major. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar.
Islas Canarias, Edit. Gobierno Canarias, 1990. 201 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1a edición. First edition
Islas Canarias, Edit. Gobierno Canarias, 1990. 201 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1a edición. First edition
ITINERARIO EN CONTRA - Islas Canarias 1990
JIMÉNEZ, Juan
Islas Canarias, Edit. Gobierno Canarias, 1990. 201 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1a edición. First edition
Barcelona, Quaderns crema, 1992. 142 p. 1 f. 8è. Rústica editorial il·lustrada un pèl gastada. Bon exemplar. 1ª edició. Primera edició. 1st edition. First edition.
Barcelona, Quaderns crema, 1992. 142 p. 1 f. 8è. Rústica editorial il·lustrada un pèl gastada. Bon exemplar. 1ª edició. Primera edició. 1st edition. First edition.
LA VIDA PERDURABLE - Barcelona 1992 - 1ª edició
GALMÉS, Gabriel
Barcelona, Quaderns crema, 1992. 142 p. 1 f. 8è. Rústica editorial il·lustrada un pèl gastada. Bon exemplar. 1ª edició. Primera edició. 1st edition. First edition.
Barcelona, Edicions 62-Cara i Creu, 1981. 204 p. 2 f. Gran 8è. Rústica editorial. Molt bon exemplar. 1 ª edició. First edition.
Barcelona, Edicions 62-Cara i Creu, 1981. 204 p. 2 f. Gran 8è. Rústica editorial. Molt bon exemplar. 1 ª edició. First edition.
ELS NOSTRES OBJECTES DE CADA DIA. Petit diccionari irònic i sentimental - Barcelona 1981 - 1ª edició
ESPINAS, Josep Ma
Barcelona, Edicions 62-Cara i Creu, 1981. 204 p. 2 f. Gran 8è. Rústica editorial. Molt bon exemplar. 1 ª edició. First edition.
Barcelona, Edit. Instituto Gallarch, 1933. Numerosas ilustraciones en color y negro. 628 p. Folio. Tela original estampada. Bordes del lomo levemente rozados. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Instituto Gallarch, 1933. Numerosas ilustraciones en color y negro. 628 p. Folio. Tela original estampada. Bordes del lomo levemente rozados. Buen ejemplar.
HISTORIA UNIVERSAL. Novísimo Estudio de la Humanidad. Tomo III. Edad media - Barcelona 1933 - Muy ilustrado
VALLS, Fernando
Barcelona, Edit. Instituto Gallarch, 1933. Numerosas ilustraciones en color y negro. 628 p. Folio. Tela original estampada. Bordes del lomo levemente rozados. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Instituto Gallarch, 1934. Numerosas ilustraciones en b/n. 536 p. Folio. Tela original estampada, algo rozado. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Instituto Gallarch, 1934. Numerosas ilustraciones en b/n. 536 p. Folio. Tela original estampada, algo rozado. Buen ejemplar.
HISTORIA UNIVERSAL. Novísimo Estudio de la Humanidad. Tomo V. EDAD MODERNA - Barcelona 1934 - Muy ilustrado
REVENTÓS, Manuel
Barcelona, Edit. Instituto Gallarch, 1934. Numerosas ilustraciones en b/n. 536 p. Folio. Tela original estampada, algo rozado. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Instituto Gallarch, 1932. Numerosas ilustraciones en color y negro. 635 p. Folio. Tela original estampada. Bordes del lomo algo rozados. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Instituto Gallarch, 1932. Numerosas ilustraciones en color y negro. 635 p. Folio. Tela original estampada. Bordes del lomo algo rozados. Buen ejemplar.
HISTORIA UNIVERSAL. Novísimo Estudio de la Humanidad. Tomo VI. AMÉRICA - Barcelona 1932 - Muy ilustrado
ULLOA, Luis
Barcelona, Edit. Instituto Gallarch, 1932. Numerosas ilustraciones en color y negro. 635 p. Folio. Tela original estampada. Bordes del lomo algo rozados. Buen ejemplar.
SIERRA, Jordi
GAL·LES, Joan de
GARCIA JACAS, Jordi
CIMA I GARRIGÓ, Francesc
BELOT, J.B.
VALLÈS, Edmon
JIMÉNEZ, Juan
GALMÉS, Gabriel
ESPINAS, Josep Ma
VALLS, Fernando
REVENTÓS, Manuel
ULLOA, Luis