Barcelona, Edit. Comanegre, 2017. Il·lustracions en color. 199p. 4t. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Comanegre, 2017. Il·lustracions en color. 199p. 4t. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
EL PALAU DE L'HUMANISME. Cent anys de Bones Lletres al Palau Requesens - Barcelona 2017 - Molt il·lustrat
VILA SAN-JUAN, Sergio
Barcelona, Edit. Comanegre, 2017. Il·lustracions en color. 199p. 4t. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. IEC, 1992. 19p. 4t. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. IEC, 1992. 19p. 4t. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
SOBRE SENYALS, SENSORS I ALTRES ASPECTES DE L'ANÀLISI QUÍMICA - Barcelona 1992
ALEGRET, Salvador
Barcelona, Edit. IEC, 1992. 19p. 4t. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Tarragona, Edit. Assoc. Amics Hospital S. Pau i Sta. Tecla, 1992. .Ilustracions en b/n. 57p. 4t. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Tarragona, Edit. Assoc. Amics Hospital S. Pau i Sta. Tecla, 1992. .Ilustracions en b/n. 57p. 4t. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
EL DOCTOR PERE BATLLE I HUGUET Degà de la Junta de L'Hospital 1955-1990 - Tarragona 1992
ADSERÀ, Josep
Tarragona, Edit. Assoc. Amics Hospital S. Pau i Sta. Tecla, 1992. .Ilustracions en b/n. 57p. 4t. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. els autors, 2009. Algunes il·lustracions en color. 73p. 8è major. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. els autors, 2009. Algunes il·lustracions en color. 73p. 8è major. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
JORNADES CIENTÍFIQUES IEC. L'AIGUA A CATALUNYA - Barcelona 2009 - Il·lustrat
Barcelona, Edit. els autors, 2009. Algunes il·lustracions en color. 73p. 8è major. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Cafè Central, 1995. s/p. 8è major. En rama. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Cafè Central, 1995. s/p. 8è major. En rama. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
EL CICLOP BORNI - Barcelona 1995
PIBERNAT, Joaquim
Barcelona, Edit. Cafè Central, 1995. s/p. 8è major. En rama. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Ayuntamiento Barcelona, 1980. Ilustraciones en color. 187p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Ayuntamiento Barcelona, 1980. Ilustraciones en color. 187p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
LA GUIA DE BARCELONA 1980 - Barcelona 1980 - Ilustrado
Barcelona, Edit. Ayuntamiento Barcelona, 1980. Ilustraciones en color. 187p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Salvat, 1975. Entrevista a Jurgen Habermas. Ilustraciones en color. 142p. 8º mayor. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Salvat, 1975. Entrevista a Jurgen Habermas. Ilustraciones en color. 142p. 8º mayor. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar.
LA FILOSOFÍA, HOY - Barcelona 1975 - Ilustrado
LLEDÓ, Emilio - HABERMAS, Jurgen
Barcelona, Edit. Salvat, 1975. Entrevista a Jurgen Habermas. Ilustraciones en color. 142p. 8º mayor. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Est. Ribas, 1933. 31p. 8è major. Rústica editorial. Resta doblec. Bon exemplar. Ponència de Josep M.ª Pi i Sunyer durant el 1er Congrés Municipalista Català...
Barcelona, Edit. Est. Ribas, 1933. 31p. 8è major. Rústica editorial. Resta doblec. Bon exemplar. Ponència de Josep M.ª Pi i Sunyer durant el 1er Congrés Municipalista Català...
EL RÉGIMEN JURÍDIC A LA LLEI MUNICIPAL CATALANA - Barcelona 1933
PI I SUNYER, Josep M.
Barcelona, Edit. Est. Ribas, 1933. 31p. 8è major. Rústica editorial. Resta doblec. Bon exemplar. Ponència de Josep M.ª Pi i Sunyer durant el 1er Congrés Municipalista Català...
Barcelona, Mondarori, 2002. 580 p. 4 h. 8º mayor. Cartoné editorial ilustrado. Cinta de registro. Muy buen ejemplar. 1ª edición. First edition. Pertenece a la primera tirada de...
Barcelona, Mondarori, 2002. 580 p. 4 h. 8º mayor. Cartoné editorial ilustrado. Cinta de registro. Muy buen ejemplar. 1ª edición. First edition. Pertenece a la primera tirada de...
VIVIR PARA CONTARLA - Barcelona 2002 - 1ª edición - Primera tirada
GARCIA MARQUEZ, Gabriel
Barcelona, Mondarori, 2002. 580 p. 4 h. 8º mayor. Cartoné editorial ilustrado. Cinta de registro. Muy buen ejemplar. 1ª edición. First edition. Pertenece a la primera tirada de...
Barcelona, Edit. Tusquets, 2018. Col. Andanzas. 89p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Edit. Tusquets, 2018. Col. Andanzas. 89p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
HISTORIA DE UN CARACOL QUE DESCUBRIÓ LA IMPORTANCIA DE LA LENTITUD - Barcelona 2018 - 1ª edición
SEPÚLVEDA, Luis
Barcelona, Edit. Tusquets, 2018. Col. Andanzas. 89p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Madrid, Edit. El Pais, 2009. 154p. 8º mayor. Cartoné editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Madrid, Edit. El Pais, 2009. 154p. 8º mayor. Cartoné editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
XAVIER VILLAURRUTIA - Madrid 2009
VILLAURRUTIA, Xavier
Madrid, Edit. El Pais, 2009. 154p. 8º mayor. Cartoné editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Arimany 1959. 178p. 8è major. Cartroné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Vores un pèl gastades. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Arimany 1959. 178p. 8è major. Cartroné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Vores un pèl gastades. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
AVENTURES DE ROMÀ KALBRIS - Barcelona 1959 - 1ª edició
TASIS, Rafael
Barcelona, Edit. Arimany 1959. 178p. 8è major. Cartroné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Vores un pèl gastades. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
VILA SAN-JUAN, Sergio
ALEGRET, Salvador
ADSERÀ, Josep
PIBERNAT, Joaquim
LLEDÓ, Emilio - HABERMAS, Jurgen
PI I SUNYER, Josep M.
GARCIA MARQUEZ, Gabriel
SEPÚLVEDA, Luis
VILLAURRUTIA, Xavier
TASIS, Rafael