Madrid, Edit. Cátedra, 1974. 201p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada, levemente deslucida. Buen ejemplar.
Madrid, Edit. Cátedra, 1974. 201p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada, levemente deslucida. Buen ejemplar.
INTRODUCCIÓN A LOS ESTUDIOS LITERARIOS - Madrid 1974
LAPESA, Rafael
Madrid, Edit. Cátedra, 1974. 201p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada, levemente deslucida. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Sucesor de A. Bosch, 1914. Publicidad de la época. 31p. 8º mayor. Rústica editorial. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Sucesor de A. Bosch, 1914. Publicidad de la época. 31p. 8º mayor. Rústica editorial. Muy buen ejemplar.
CALENDARIO DEL ERMITAÑO 1914. Compañía de los Ferrocarriles de Madrid a Zaragoza y a Alicante -
Barcelona, Edit. Sucesor de A. Bosch, 1914. Publicidad de la época. 31p. 8º mayor. Rústica editorial. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Scientia, 1970. Llibre d'actes. Vol. III. Alguna il·lustració en b/n. 419p. 4t. Rústica editorial il·lustrada, amb vores lleument gastades. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Scientia, 1970. Llibre d'actes. Vol. III. Alguna il·lustració en b/n. 419p. 4t. Rústica editorial il·lustrada, amb vores lleument gastades. Bon exemplar.
I CONGRÉS INTERNACIONAL D'HISTÒRIA DE LA MEDICINA CATALANA. Llibre d'actes vol. III - Barcelona 1970
Barcelona, Edit. Scientia, 1970. Llibre d'actes. Vol. III. Alguna il·lustració en b/n. 419p. 4t. Rústica editorial il·lustrada, amb vores lleument gastades. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. La Caixa, 1990. 47p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Coberta posterior amb petites taques. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. La Caixa, 1990. 47p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Coberta posterior amb petites taques. Bon exemplar.
CULTURA I ENTORN. L'INTERÈS COMÚ - Barcelona 1990
GINER, Salvador - CAMPS, Victòria
Barcelona, Edit. La Caixa, 1990. 47p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Coberta posterior amb petites taques. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Claret, 1986. 261p. 8º major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Claret, 1986. 261p. 8º major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
PAIDEIA. Pedagogia familiar a l'abast - Barcelona 1986
BALAGUÉ, Calassanç
Barcelona, Edit. Claret, 1986. 261p. 8º major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Paris, Edit. Ministère Affers Extrangères 1960.Exposition de Documents des Archives du Ministère des Affaires Etrangères. Préface de Jean BAILLOU.68p. 8º mayor. Rústica...
Paris, Edit. Ministère Affers Extrangères 1960.Exposition de Documents des Archives du Ministère des Affaires Etrangères. Préface de Jean BAILLOU.68p. 8º mayor. Rústica...
CHEFS D'ÉTAT MINISTRES GRANDS TRAITÉS DE LA FRANCE 1304-1848 - Paris 1960
Paris, Edit. Ministère Affers Extrangères 1960.Exposition de Documents des Archives du Ministère des Affaires Etrangères. Préface de Jean BAILLOU.68p. 8º mayor. Rústica...
Girona, Edit. Bisabt Girona, 1996. 132p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Girona, Edit. Bisabt Girona, 1996. 132p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
RECEPCIÓ DEL CONCILI PROVINCIAL TARRACONENSE. Trobades de reflexió - Girona 1996
Girona, Edit. Bisabt Girona, 1996. 132p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Molino, s/f. Cuentos Molino. Dibujos Riera. s/p. 8º apaisado. Falto de cubiertas originales, con encuadernación muy básica con el título a bolígrafo.. Buen...
Barcelona, Edit. Molino, s/f. Cuentos Molino. Dibujos Riera. s/p. 8º apaisado. Falto de cubiertas originales, con encuadernación muy básica con el título a bolígrafo.. Buen...
DOMINGO DE PASCUA - Barcelona C. 1943. - Muy ilustrado
MALLORQUI, J. - RIERA
Barcelona, Edit. Molino, s/f. Cuentos Molino. Dibujos Riera. s/p. 8º apaisado. Falto de cubiertas originales, con encuadernación muy básica con el título a bolígrafo.. Buen...
Barcelona, Edit. Claret, 2010. Poemari Francesc Malgosa i Riera. Portada i il·lustracions Montserrat Gudiol. 135p. 8º major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Claret, 2010. Poemari Francesc Malgosa i Riera. Portada i il·lustracions Montserrat Gudiol. 135p. 8º major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
L'HOME, GLÒRIA DE DÉU, GLÒRIA DE L'HOME. - Barcelona 2010 - Molt il·lustrat
MALGOSA, Francesc - GUDIOL, Montserrat
Barcelona, Edit. Claret, 2010. Poemari Francesc Malgosa i Riera. Portada i il·lustracions Montserrat Gudiol. 135p. 8º major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Palermo, Edit. Sellerio, 1982. Con una nota di Giorgio De Rienzo.78p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Libro en italiano. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Palermo, Edit. Sellerio, 1982. Con una nota di Giorgio De Rienzo.78p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Libro en italiano. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
I TESTIMONI - Palermo 1982 -1ª edición
GREPPI, Cesare
Palermo, Edit. Sellerio, 1982. Con una nota di Giorgio De Rienzo.78p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Libro en italiano. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Paris, Edit. Lib. Arthème Fayard, 1956. Je sais-Je crois, encyclopédie du catholique au XXe siècle, quatorzième partie : Religions non chrétiennes et quêtes de Dieu.120p. 8º...
Paris, Edit. Lib. Arthème Fayard, 1956. Je sais-Je crois, encyclopédie du catholique au XXe siècle, quatorzième partie : Religions non chrétiennes et quêtes de Dieu.120p. 8º...
LA FRANC-MAÇONNERIE - Paris 1956
LEDRÉ, Charles
Paris, Edit. Lib. Arthème Fayard, 1956. Je sais-Je crois, encyclopédie du catholique au XXe siècle, quatorzième partie : Religions non chrétiennes et quêtes de Dieu.120p. 8º...
Barcelona, Edit. Balmes, 1989. Il·lustracions en color i negre. 251p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, lleument gastada. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Balmes, 1989. Il·lustracions en color i negre. 251p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, lleument gastada. Bon exemplar.
DEL SINAÍ A JERUSALEM - Barcelona 1989 - Il·lustrat
VIVAS, Eduard
Barcelona, Edit. Balmes, 1989. Il·lustracions en color i negre. 251p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, lleument gastada. Bon exemplar.
LAPESA, Rafael
GINER, Salvador - CAMPS, Victòria
BALAGUÉ, Calassanç
MALLORQUI, J. - RIERA
MALGOSA, Francesc - GUDIOL, Montserrat
GREPPI, Cesare
LEDRÉ, Charles
VIVAS, Eduard