Barcelona, Edit. Cultura, 1987. Il·lustracions en color i b/n. 48p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Resta doblec. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Cultura, 1987. Il·lustracions en color i b/n. 48p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Resta doblec. Bon exemplar.
CULTURA, Nº 7 octubre 1987 - Barcelona 1987 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit. Cultura, 1987. Il·lustracions en color i b/n. 48p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Resta doblec. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Cultura, 1987. Il·lustracions en color i b/n. 48p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Cultura, 1987. Il·lustracions en color i b/n. 48p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
CULTURA, maig 1987 - Barcelona 1987 - Molt il·lustrat
FOIX, J.V.
Barcelona, Edit. Cultura, 1987. Il·lustracions en color i b/n. 48p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Artforum, 1987. Il·lustracios en color i b/n. 132p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. text en inglès. text in English. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Artforum, 1987. Il·lustracios en color i b/n. 132p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. text en inglès. text in English. Molt bon exemplar.
ARTFORUM International - Barcelona 1987 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit. Artforum, 1987. Il·lustracios en color i b/n. 132p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. text en inglès. text in English. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Cultura, 1990. Antoni Clavé, el pintor exiliat torna amb una gran retrospectiva. Il·lustracions en color i b/n. 64p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada....
Barcelona, Edit. Cultura, 1990. Antoni Clavé, el pintor exiliat torna amb una gran retrospectiva. Il·lustracions en color i b/n. 64p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada....
CULTURA, 8. gener 1990 - Barcelona 1990 - Molt il·lustrat
CLAVÉ, Antoni
Barcelona, Edit. Cultura, 1990. Antoni Clavé, el pintor exiliat torna amb una gran retrospectiva. Il·lustracions en color i b/n. 64p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada....
Barcelona, Edit. Cultura, 1989. Joan L. Bozzo: El musical català camí de Broadway. Il·lustracions en color i b/n. 64p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Cultura, 1989. Joan L. Bozzo: El musical català camí de Broadway. Il·lustracions en color i b/n. 64p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
CULTURA, 6. novembre 1989 - Barcelona 1989 - Molt il·lustrat
Bozzo, Joan Lluis
Barcelona, Edit. Cultura, 1989. Joan L. Bozzo: El musical català camí de Broadway. Il·lustracions en color i b/n. 64p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Cultura, 1989. El servei a Catalunya de Joan Coromines. Il·lustracions en color i b/n. 64p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Cultura, 1989. El servei a Catalunya de Joan Coromines. Il·lustracions en color i b/n. 64p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
CULTURA, 5. octubre 1989 - Barcelona 1989 - Molt il·lustrat
COROMINES, Joan
Barcelona, Edit. Cultura, 1989. El servei a Catalunya de Joan Coromines. Il·lustracions en color i b/n. 64p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Madrid, Edit. CSIC, 2010. Ros Marbà: La batuta més universal. Ilustraciones en b/n. 337p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Texto en español, francés e inglés. Muy buen ejemplar.
Madrid, Edit. CSIC, 2010. Ros Marbà: La batuta més universal. Ilustraciones en b/n. 337p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Texto en español, francés e inglés. Muy buen ejemplar.
CULTURA, 3. juliol/agost 1989 - Barcelona 1989 - Molt il·lustrat
Ros Marbè
Madrid, Edit. CSIC, 2010. Ros Marbà: La batuta més universal. Ilustraciones en b/n. 337p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Texto en español, francés e inglés. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Cultura, 1989. Martí i Pol contra el joc de les nines russes. Il·lustracions en color i b/n. 64p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Cultura, 1989. Martí i Pol contra el joc de les nines russes. Il·lustracions en color i b/n. 64p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
CULTURA, 2. juny 1989 - Barcelona 1989 - Molt il·lustrat
MARTÍ I POL, Miquel
Barcelona, Edit. Cultura, 1989. Martí i Pol contra el joc de les nines russes. Il·lustracions en color i b/n. 64p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Madrid, Edit. CSIC, 2010. Ilustraciones en b/n. 337p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Texto en español, francés e inglés. Muy buen ejemplar.
Madrid, Edit. CSIC, 2010. Ilustraciones en b/n. 337p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Texto en español, francés e inglés. Muy buen ejemplar.
AL- QANTARA. Revista Estudios Árabes. Vol.XXXI. Nº 1 - Madrid 2010 - Ilustrado
Madrid, Edit. CSIC, 2010. Ilustraciones en b/n. 337p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Texto en español, francés e inglés. Muy buen ejemplar.
Madrid, Edit. CSIC, 2003. 588p. Algunas ilustraciones en b/n. 4º. Rústica editorial ilustrada. Texto en español, francés e inglés. Muy buen ejemplar.
Madrid, Edit. CSIC, 2003. 588p. Algunas ilustraciones en b/n. 4º. Rústica editorial ilustrada. Texto en español, francés e inglés. Muy buen ejemplar.
AL- QANTARA. Revista Estudios Árabes. Vol.XXIV. Fasc.2 - Madrid 2003 - Ilustrado
Madrid, Edit. CSIC, 2003. 588p. Algunas ilustraciones en b/n. 4º. Rústica editorial ilustrada. Texto en español, francés e inglés. Muy buen ejemplar.
Madrid, Edit. CSIC, 2010. 672p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Texto en español, francés e inglés. Muy buen ejemplar.
Madrid, Edit. CSIC, 2010. 672p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Texto en español, francés e inglés. Muy buen ejemplar.
AL- QANTARA. Revista Estudios Árabes. Vol. XXXI. Nº 2 - Madrid 2010
Madrid, Edit. CSIC, 2010. 672p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Texto en español, francés e inglés. Muy buen ejemplar.
Milano, Edit. Qiqajon, 1999. L'uomo e gli animali secondo la sapienza di Israele. 61p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Libro en italiano. Muy buen ejemplar.
Milano, Edit. Qiqajon, 1999. L'uomo e gli animali secondo la sapienza di Israele. 61p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Libro en italiano. Muy buen ejemplar.
E L'ASINA DISSE - Milano 1999
BENEDETTI, Paolo de
Milano, Edit. Qiqajon, 1999. L'uomo e gli animali secondo la sapienza di Israele. 61p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Libro en italiano. Muy buen ejemplar.