Barcelona, Edicions Proa, 2021. Biblioteca A Tot Vent. 184 p. 2 f. Gran 8è. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition. Inclou faixa de propaganda.
Barcelona, Edicions Proa, 2021. Biblioteca A Tot Vent. 184 p. 2 f. Gran 8è. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition. Inclou faixa de propaganda.
CONSUMITS PEL FOC - Barcelona 2021 - 1ª edició
CABRÉ, Jaume
Barcelona, Edicions Proa, 2021. Biblioteca A Tot Vent. 184 p. 2 f. Gran 8è. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition. Inclou faixa de propaganda.
Barcelona, edit. Casa del libro, 1942. Dibujos Pedro Clapera. 126p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con leves puntos de óxido. Buen ejemplar.
Barcelona, edit. Casa del libro, 1942. Dibujos Pedro Clapera. 126p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con leves puntos de óxido. Buen ejemplar.
LA QUIMERA DEL MARFIL - Barcelona 1942
PONS MUMBRÚ, José
Barcelona, edit. Casa del libro, 1942. Dibujos Pedro Clapera. 126p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con leves puntos de óxido. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Proa, 2002. 256p. 8è major. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition. El 6 d'octubre de 1869, a la població empordanesa de la...
Barcelona, Edit. Proa, 2002. 256p. 8è major. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition. El 6 d'octubre de 1869, a la població empordanesa de la...
EL FEDERAL - Barcelona 2024 - 1ª edició
ALZAMORA, Sebastià
Barcelona, Edit. Proa, 2002. 256p. 8è major. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition. El 6 d'octubre de 1869, a la població empordanesa de la...
Quebec, Edit. Parchute, 1988. Art Contemporain Contemporary Art Magazine June July August 1988Ilustraciones en b/n. 50p. 4º. Rústica editorial ilustrada, leve resto doblez....
Quebec, Edit. Parchute, 1988. Art Contemporain Contemporary Art Magazine June July August 1988Ilustraciones en b/n. 50p. 4º. Rústica editorial ilustrada, leve resto doblez....
PARACHUTE 51 - 1988 - Ilustrado
Quebec, Edit. Parchute, 1988. Art Contemporain Contemporary Art Magazine June July August 1988Ilustraciones en b/n. 50p. 4º. Rústica editorial ilustrada, leve resto doblez....
New York, Edit. Parabola, 1979. The trickster. Clowns, fools, teachers and the tarot. Ilustraciones en b/n. 133p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Bordes levemente rozados....
New York, Edit. Parabola, 1979. The trickster. Clowns, fools, teachers and the tarot. Ilustraciones en b/n. 133p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Bordes levemente rozados....
PARABOLA Nº1. Myth and the quest for meaning. THE TRICKSTER - New York 1979 - Ilustrado
New York, Edit. Parabola, 1979. The trickster. Clowns, fools, teachers and the tarot. Ilustraciones en b/n. 133p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Bordes levemente rozados....
Barcelona, Edit. Círculo lectores, 1977. Ilustraciones en color fuera texto. 48p. 4º mayor. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Círculo lectores, 1977. Ilustraciones en color fuera texto. 48p. 4º mayor. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar.
GAUGUIN - Barcelona 1977 - Muy ilustrado
GAUGUIN - BOWNESS, Alan
Barcelona, Edit. Círculo lectores, 1977. Ilustraciones en color fuera texto. 48p. 4º mayor. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Polígrafa, 1989. Ilustraciones en color fuera texto. 127p. 4º mayor. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Polígrafa, 1989. Ilustraciones en color fuera texto. 127p. 4º mayor. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar.
VELÁZQUEZ - Barcelona 1989 - Muy ilustrado - Text in English
Velazquez - ALCOLEA, Santiago
Barcelona, Edit. Polígrafa, 1989. Ilustraciones en color fuera texto. 127p. 4º mayor. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar.
Venecia, Edit. Tiqqun, 1999. Il·lustraciones en b/n. 178p. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Venecia, Edit. Tiqqun, 1999. Il·lustraciones en b/n. 178p. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
TIQQUN Órgano consciente del Partido Imaginario - Venecia 1999
Venecia, Edit. Tiqqun, 1999. Il·lustraciones en b/n. 178p. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edicions 62-La Caixa, 1983. Millors obres de la literatura catalana. MOLC 94. A cura de Joaquim Molas. 420 p. cada volum. 8è. Rústica editorial. Primera edició dins...
Barcelona, Edicions 62-La Caixa, 1983. Millors obres de la literatura catalana. MOLC 94. A cura de Joaquim Molas. 420 p. cada volum. 8è. Rústica editorial. Primera edició dins...
ANTOLOGIA DE CONTES CATALANS ( 2 Vol. - Complet) - Barcelona 1983
Barcelona, Edicions 62-La Caixa, 1983. Millors obres de la literatura catalana. MOLC 94. A cura de Joaquim Molas. 420 p. cada volum. 8è. Rústica editorial. Primera edició dins...
Barcelona, Edicions 62-La Caixa, 1978. Millors obres de la literatura catalana. MOLC 4. 195 p. 8è. Rústica editorial. Primera edició dins MOLC.
Barcelona, Edicions 62-La Caixa, 1978. Millors obres de la literatura catalana. MOLC 4. 195 p. 8è. Rústica editorial. Primera edició dins MOLC.
Jo! MEMÒRIES D'UN METGE FILÒSOF - Barcelona 1978
BERTRANA, Prudenci
Barcelona, Edicions 62-La Caixa, 1978. Millors obres de la literatura catalana. MOLC 4. 195 p. 8è. Rústica editorial. Primera edició dins MOLC.
Girona, Edit. Fund. Caixa Girona, 1997. Nombroses il·lustracions en color. 96p. 4t.major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Dedicatòria manuscrita del pintor.
Girona, Edit. Fund. Caixa Girona, 1997. Nombroses il·lustracions en color. 96p. 4t.major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Dedicatòria manuscrita del pintor.
PITXOT- Girona 1997 - Molt il·lustrat - Dedicatòria del pintor
PITXOT - Miralles, Francesc, text
Girona, Edit. Fund. Caixa Girona, 1997. Nombroses il·lustracions en color. 96p. 4t.major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Dedicatòria manuscrita del pintor.
Céret, Musée d'Art Moderne, 1993. Reproduccion en color d'obres de Joan Miró. Uns 20 fulls sense numerar. Gran 4t. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Paper setinat. Molt...
Céret, Musée d'Art Moderne, 1993. Reproduccion en color d'obres de Joan Miró. Uns 20 fulls sense numerar. Gran 4t. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Paper setinat. Molt...
JOAN MIRÓ, INÈDIT I PÒSTUM. OEUVRES INÉDITES - Céret 1993 - Il·lustrat
MIRÓ, Joan
Céret, Musée d'Art Moderne, 1993. Reproduccion en color d'obres de Joan Miró. Uns 20 fulls sense numerar. Gran 4t. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Paper setinat. Molt...
Velazquez - ALCOLEA, Santiago
PITXOT - Miralles, Francesc, text