Quebec, Edit. Noroit, 2021. 66p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy buen ejemplar.
Quebec, Edit. Noroit, 2021. 66p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy buen ejemplar.
AU PLUS CLAIR DE LA LUMIÈRE - Quebec 2021
RÉGIMBALD, Diane
Quebec, Edit. Noroit, 2021. 66p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1967. Il·lustracions en b/n. Coberta de Jordi Fornas. 231p. 8è major. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. resta etiqueta al llom. Bon...
Barcelona, Edicions 62, 1967. Il·lustracions en b/n. Coberta de Jordi Fornas. 231p. 8è major. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. resta etiqueta al llom. Bon...
PILOT A L'INFERN BLANC - Barcelonan 1967 - Il·lustrat - 1ª edició en català
BURGBACHER, Kurt
Barcelona, Edicions 62, 1967. Il·lustracions en b/n. Coberta de Jordi Fornas. 231p. 8è major. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. resta etiqueta al llom. Bon...
Barcelona, Edit. Destino, 1973. Col. Imatge de Catalunya. Disseny de Pla Narbona. 342p. 4t. Guaflex estampat. Amb capsa de tela. Nombroses fotografies en b/n de Ton Sirera. Molt...
Barcelona, Edit. Destino, 1973. Col. Imatge de Catalunya. Disseny de Pla Narbona. 342p. 4t. Guaflex estampat. Amb capsa de tela. Nombroses fotografies en b/n de Ton Sirera. Molt...
ELS RIUS DE LLEIDA - Barcelona 1973 - Molt il·lustrat
VALLVERDÚ, Josep - SIRERA, Ton
Barcelona, Edit. Destino, 1973. Col. Imatge de Catalunya. Disseny de Pla Narbona. 342p. 4t. Guaflex estampat. Amb capsa de tela. Nombroses fotografies en b/n de Ton Sirera. Molt...
Barcelona, Edit. Columba, 1948. Edición de 1400 ejemplares numerados. El nuestro en papel Vitela M. Oe de la Gelindense. Este ejemplar es el 300. Planchas ilustradas por J. B....
Barcelona, Edit. Columba, 1948. Edición de 1400 ejemplares numerados. El nuestro en papel Vitela M. Oe de la Gelindense. Este ejemplar es el 300. Planchas ilustradas por J. B....
EL NUEVO TEMPLO DE SAN ESTEBAN DE PARETS - Barcelona 1948 - Ilustrado - Papel vitela - Numerado - Fotografías de época etc.
Barcelona, Edit. Columba, 1948. Edición de 1400 ejemplares numerados. El nuestro en papel Vitela M. Oe de la Gelindense. Este ejemplar es el 300. Planchas ilustradas por J. B....
Barcelona, Edit. Destino, 1976. Col. Imatge de Catalunya. Disseny de Pla Narbona. 373p. 4t. Guaflex estampat. Amb capsa de tela. Nombroses l·lustracions en b/n. Molt bon...
Barcelona, Edit. Destino, 1976. Col. Imatge de Catalunya. Disseny de Pla Narbona. 373p. 4t. Guaflex estampat. Amb capsa de tela. Nombroses l·lustracions en b/n. Molt bon...
EL TER - Barcelona 1976 - 1a edició
DE CAMPS I ARBOIX, Joaquim - CAMPRUBÍ, Raimon
Barcelona, Edit. Destino, 1976. Col. Imatge de Catalunya. Disseny de Pla Narbona. 373p. 4t. Guaflex estampat. Amb capsa de tela. Nombroses l·lustracions en b/n. Molt bon...
Sabadell, Edit. memòria, 2005. 63p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Sabadell, Edit. memòria, 2005. 63p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
MEMÒRIA. Homenatge pòstum a Francesc Brunet-Llobet - Sabadell 2005
BRUNET-LLOBET, Francesc
Sabadell, Edit. memòria, 2005. 63p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Palma, Edit. Superna, 2012. Bilíngüe. 67p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Col·laboracions i traduccions de Bartomeu Fiol, Antoni Clapés (Phillipe...
Palma, Edit. Superna, 2012. Bilíngüe. 67p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Col·laboracions i traduccions de Bartomeu Fiol, Antoni Clapés (Phillipe...
SUPERNA. Núm. 1 - Palma 2012 - Bilíngüe
Palma, Edit. Superna, 2012. Bilíngüe. 67p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Col·laboracions i traduccions de Bartomeu Fiol, Antoni Clapés (Phillipe...
Barcelona, Edit. Viena, 2015. 78p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Ex libris. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Viena, 2015. 78p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Ex libris. Molt bon exemplar.
ANECDOTARI D'UN VIANANT NO QUALSEVOL - Barcelona 2015
MONRÓS, Eva
Barcelona, Edit. Viena, 2015. 78p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Ex libris. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Ilustració Catalana, s/d. 164p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Ex libris. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Ilustració Catalana, s/d. 164p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Ex libris. Molt bon exemplar.
DIETARI D'UN PELEGRÍ A TERRA SANTA - Barcelona s/d
VERDAGUER, Jacinto
Barcelona, Edit. Ilustració Catalana, s/d. 164p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Ex libris. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Rosa Cúbica, 1993. Algunas ilustraciones en b/n. 193p. 4º. Cartoné editorial ilustrada. Ex libris. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Rosa Cúbica, 1993. Algunas ilustraciones en b/n. 193p. 4º. Cartoné editorial ilustrada. Ex libris. Muy buen ejemplar.
ROSA CÚBICA. Nº 10. LA TRADICIÓN OTRA - Barcelona 1993
(Joan Brossa, Cirlot. Valente, Gimferrer)
Barcelona, Edit. Rosa Cúbica, 1993. Algunas ilustraciones en b/n. 193p. 4º. Cartoné editorial ilustrada. Ex libris. Muy buen ejemplar.
Manacor, Edit. Tià de sa real, 1988. Pròleg Josep M. Llompart. 62 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada un pèl gastada. Ex libris. Molt bon exemplar.
Manacor, Edit. Tià de sa real, 1988. Pròleg Josep M. Llompart. 62 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada un pèl gastada. Ex libris. Molt bon exemplar.
L'HORT DE LA LLUNA - Manacor 1988
ROSSELLÓ BOVER, Pere
Manacor, Edit. Tià de sa real, 1988. Pròleg Josep M. Llompart. 62 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada un pèl gastada. Ex libris. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Empuries, 1987. El Ventall,5. 77 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada un pèl gastada. Ex librbis. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Empuries, 1987. El Ventall,5. 77 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada un pèl gastada. Ex librbis. Molt bon exemplar.
ESBÒS DE TRES ORATORIS. Els tres reis d'Orient. Llàtzer el ressuscitat. El fill pròdig - Barcelona 1987
RIBA, Carles
Barcelona, Edit. Empuries, 1987. El Ventall,5. 77 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada un pèl gastada. Ex librbis. Molt bon exemplar.
RÉGIMBALD, Diane
BURGBACHER, Kurt
VALLVERDÚ, Josep - SIRERA, Ton
DE CAMPS I ARBOIX, Joaquim - CAMPRUBÍ, Raimon
BRUNET-LLOBET, Francesc
MONRÓS, Eva
VERDAGUER, Jacinto
(Joan Brossa, Cirlot. Valente, Gimferrer)
ROSSELLÓ BOVER, Pere
RIBA, Carles