Barcelona, Edit. La Magrana, 1987. Col. Les ales esteses, 36. 62p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. La Magrana, 1987. Col. Les ales esteses, 36. 62p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
DEMÀ SERÀ UN ALTRE DIA - Barcelona 1987
MUNNÉ JORDÀ, Antoni
Barcelona, Edit. La Magrana, 1987. Col. Les ales esteses, 36. 62p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, edic. Arcadia, 2019. Fotografies en color i negre. 135p. 8è major. Rústica editorial amb solapes. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, edic. Arcadia, 2019. Fotografies en color i negre. 135p. 8è major. Rústica editorial amb solapes. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
REVELACIONS. Dos assaigs sobre fotografia - Barcelona 2019 - Il·lustrat - 1ª edició
FONTCUBERTA, Joan - ANTICH, Xavier
Barcelona, edic. Arcadia, 2019. Fotografies en color i negre. 135p. 8è major. Rústica editorial amb solapes. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, edic. RBA, 2013. Biblioteca del Catalanisme. 121p. 8è major. Tela editorial amb sobrecoberta il·ustrada. Cinte de registre. Molt bon exemplar.
Barcelona, edic. RBA, 2013. Biblioteca del Catalanisme. 121p. 8è major. Tela editorial amb sobrecoberta il·ustrada. Cinte de registre. Molt bon exemplar.
LA NACIONALITAT CATALANA - Barcelona 2013
Prat de la Riba
Barcelona, edic. RBA, 2013. Biblioteca del Catalanisme. 121p. 8è major. Tela editorial amb sobrecoberta il·ustrada. Cinte de registre. Molt bon exemplar.
Barcelona, edic. 62, 1969. Col.lecció "Biblioteca Bàsica de Cultura Contemporània" nº 19. Sobrecoberta de Jordi Fornas. 394p. 8º mayor. Tela editorial amb cobrecoberta...
Barcelona, edic. 62, 1969. Col.lecció "Biblioteca Bàsica de Cultura Contemporània" nº 19. Sobrecoberta de Jordi Fornas. 394p. 8º mayor. Tela editorial amb cobrecoberta...
EL CONEIXEMENT DEL MÓN FÍSIC - Barcelona 1969 - 1ª edició en català
PLANCK, Mar
Barcelona, edic. 62, 1969. Col.lecció "Biblioteca Bàsica de Cultura Contemporània" nº 19. Sobrecoberta de Jordi Fornas. 394p. 8º mayor. Tela editorial amb cobrecoberta...
Barcelona, edic. Tusquet, 1997. Cuadernos ínfimos nº 111. 325p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, edic. Tusquet, 1997. Cuadernos ínfimos nº 111. 325p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
¿TAN SOLO UNA ILUSIÓN? Una exploración del caos al orden - Barcelona 1997 - 1ª edición en español
PRIGOGINE, Ilya
Barcelona, edic. Tusquet, 1997. Cuadernos ínfimos nº 111. 325p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, edic. Crítica, 1992. 419p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, edic. Crítica, 1992. 419p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
EL MIEDO A LA DEMOCRACIA - Barcelona 1992 - 1ª edición en español
CHOMSKY, Noam
Barcelona, edic. Crítica, 1992. 419p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Edit. Barral, 1972. Colección Breve Biblioteca de Respuesta. Introducción, selección, traducción directa del sanskrito y notas de Fernando Tola. 337 p. 8º. Rústica...
Barcelona, Edit. Barral, 1972. Colección Breve Biblioteca de Respuesta. Introducción, selección, traducción directa del sanskrito y notas de Fernando Tola. 337 p. 8º. Rústica...
DOCTRINAS SECRETAS DE LA INDIA UPANISHADS - Barcelona 1973
TOLA, Fernando
Barcelona, Edit. Barral, 1972. Colección Breve Biblioteca de Respuesta. Introducción, selección, traducción directa del sanskrito y notas de Fernando Tola. 337 p. 8º. Rústica...
Barcelona, Barral, 1973. Traducción de Javier Fernández de Castro. 218 p. 3 h. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con protector transparente. Firma del antiguo propietario....
Barcelona, Barral, 1973. Traducción de Javier Fernández de Castro. 218 p. 3 h. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con protector transparente. Firma del antiguo propietario....
EL MATRIMONIO OPERETA - Barcelona 1973 - 1ª edición
GOMBROWICZ, Witold
Barcelona, Barral, 1973. Traducción de Javier Fernández de Castro. 218 p. 3 h. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con protector transparente. Firma del antiguo propietario....
Barcelona, Edicions Destino, 1987. Traducció de Joan Tarrida. 199p. 8è major. Rústica editorial amb sobrecoberta. Inscripció de l'antic propietari. Molt bon exemplar. 1ª edició....
Barcelona, Edicions Destino, 1987. Traducció de Joan Tarrida. 199p. 8è major. Rústica editorial amb sobrecoberta. Inscripció de l'antic propietari. Molt bon exemplar. 1ª edició....
L'ART DE LA NOVEL·LA - Barcelona 1987 - 1ª edició
KUNDERA, Milan
Barcelona, Edicions Destino, 1987. Traducció de Joan Tarrida. 199p. 8è major. Rústica editorial amb sobrecoberta. Inscripció de l'antic propietari. Molt bon exemplar. 1ª edició....
Barcelona, Edit. Ara Llibres, 2013. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Ara Llibres, 2013. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
EL TESTAMENT DE MARIA - Barcelona 2013 - 1ª edició en català
TÓIBÍN, Colm
Barcelona, Edit. Ara Llibres, 2013. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Pòrtic, 1994. Col. Vides i Memòries, 9. Fotografies en b/n fora text. 187p. 8è major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Pòrtic, 1994. Col. Vides i Memòries, 9. Fotografies en b/n fora text. 187p. 8è major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
JOAN TRIADÚ, L'IMPULS OBSTINAT - Barcelona 1994 - Il·lustrat
PONS, Agustí - Triadú, J.
Barcelona, Edit. Pòrtic, 1994. Col. Vides i Memòries, 9. Fotografies en b/n fora text. 187p. 8è major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Miquel Arimany, 1982. Col. Els dies i els homes, 9. Narració. Novel·lística. Poemes. Teatre. Presentació Joan Ramon Masoliver. 105p. 8è. Rústica editorial...
Barcelona, Edit. Miquel Arimany, 1982. Col. Els dies i els homes, 9. Narració. Novel·lística. Poemes. Teatre. Presentació Joan Ramon Masoliver. 105p. 8è. Rústica editorial...
JAMES JOYCE EN ELS SEUS MILLORS ESCRITS - Barcelona 1982
JOYCE, James
Barcelona, Edit. Miquel Arimany, 1982. Col. Els dies i els homes, 9. Narració. Novel·lística. Poemes. Teatre. Presentació Joan Ramon Masoliver. 105p. 8è. Rústica editorial...
FONTCUBERTA, Joan - ANTICH, Xavier
PRIGOGINE, Ilya
PONS, Agustí - Triadú, J.