Barcelona, Teatre Lliure, 1992-3. Programa de la producció dirigida per Pere Planella. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Teatre Lliure, 1992-3. Programa de la producció dirigida per Pere Planella. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
DANSA D'AGOST - Barcelona 1992-3 - Il·lustrat - Programes
FRIEL, Brian - PLANELLA, Pere
Barcelona, Teatre Lliure, 1992-3. Programa de la producció dirigida per Pere Planella. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Teatre Lliure, 1995-6. Programa de la producció dirigida per Calixto Bieito. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Teatre Lliure, 1995-6. Programa de la producció dirigida per Calixto Bieito. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
AMFITRIÓ - Barcelona 1995-6 - Il·lustrat - Programes
MOLIÈRE - BIEITO, Calixto
Barcelona, Teatre Lliure, 1995-6. Programa de la producció dirigida per Calixto Bieito. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
s/l, El Público, 1991. Fotografías a color y en b/n. 158 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
s/l, El Público, 1991. Fotografías a color y en b/n. 158 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
EL PÚBLICO Nº 86: FRANCIA SE RESISTE A VALLE-INCLÁN - s/l 1991 - Ilustrado
(Puigserver, Fabià - Valle-Inclán - Lavelli)
s/l, El Público, 1991. Fotografías a color y en b/n. 158 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
s/l, El Público, 1991. Fotografías a color y en b/n. 155 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
s/l, El Público, 1991. Fotografías a color y en b/n. 155 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
EL PÚBLICO Nº 87: PINA BAUSCH DEDICADO A MADRID - s/l 1991 - Ilustrado
(Bausch, Pina)
s/l, El Público, 1991. Fotografías a color y en b/n. 155 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Teatre Lliure, 1995-6. Programa de la producció dirigida per Pere Planella. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Teatre Lliure, 1995-6. Programa de la producció dirigida per Pere Planella. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
EL PARE - Barcelona 1995-6 - Il·lustrat - Programes
STRINDBERG, August - PLANELLA, Pere
Barcelona, Teatre Lliure, 1995-6. Programa de la producció dirigida per Pere Planella. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Teatre Lliure, 1990-1. Programa de la producció dirigida per Lluís Homar, amb direcció musical de Josep Pons i amb escenografia i vestuari de Fabià Puigserver....
Barcelona, Teatre Lliure, 1990-1. Programa de la producció dirigida per Lluís Homar, amb direcció musical de Josep Pons i amb escenografia i vestuari de Fabià Puigserver....
HISTÒRIA DEL SOLDAT - Barcelona 1990-1 - Il·lustrat - Programes
STRAVINSKY - RAMUZ - HOMAR, Lluís
Barcelona, Teatre Lliure, 1990-1. Programa de la producció dirigida per Lluís Homar, amb direcció musical de Josep Pons i amb escenografia i vestuari de Fabià Puigserver....
Barcelona, Teatre Lliure, 1989-90. Programa de la producció dirigida per Rosa Maria Sardà i amb escenografia i vestuari de Fabià Puigserver. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica...
Barcelona, Teatre Lliure, 1989-90. Programa de la producció dirigida per Rosa Maria Sardà i amb escenografia i vestuari de Fabià Puigserver. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica...
AI, CARAI! - Barcelona 1989-90 - Il·lustrat - Programes
BENET I JORNET, J. M. - SARDÀ. Rosa Maria
Barcelona, Teatre Lliure, 1989-90. Programa de la producció dirigida per Rosa Maria Sardà i amb escenografia i vestuari de Fabià Puigserver. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica...
Barcelona, Teatre Lliure, 1987-8. Programa de la producció dirigida per Josep Montanyès. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Teatre Lliure, 1987-8. Programa de la producció dirigida per Josep Montanyès. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
EL MANUSCRIT D'ALI BEI - Barcelona 1987-8 - Il·lustrat - Programes
BENET I JORNET, J. M. - MONTANYÈS, J.
Barcelona, Teatre Lliure, 1987-8. Programa de la producció dirigida per Josep Montanyès. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Teatre Lliure, 1985-6. Programa de la producció dirigida per Fabià Puigserver. Amb traducció de Guillem-Jordi Graells. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica editorial...
Barcelona, Teatre Lliure, 1985-6. Programa de la producció dirigida per Fabià Puigserver. Amb traducció de Guillem-Jordi Graells. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica editorial...
LA SENYORETA JÚLIA - Barcelona 1985-6 - Il·lustrat - Programa
STRINDBERG, August - PUIGSERVER, Fabià
Barcelona, Teatre Lliure, 1985-6. Programa de la producció dirigida per Fabià Puigserver. Amb traducció de Guillem-Jordi Graells. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica editorial...
Barcelona, Teatre Lliure, 1987-8. Programa de la producció dirigida per Lluís Pasqual. Amb adaptació de Guillem-Jordi Graells i Lluís Pasqual. Fotografies en b/n. s/p. 4t....
Barcelona, Teatre Lliure, 1987-8. Programa de la producció dirigida per Lluís Pasqual. Amb adaptació de Guillem-Jordi Graells i Lluís Pasqual. Fotografies en b/n. s/p. 4t....
LORENZACCIO, LORENZACCIO - Barcelona 1987-8 - Il·lustrat - Programa
MUSSET, Alfred de - PASQUAL, Lluís
Barcelona, Teatre Lliure, 1987-8. Programa de la producció dirigida per Lluís Pasqual. Amb adaptació de Guillem-Jordi Graells i Lluís Pasqual. Fotografies en b/n. s/p. 4t....
Barcelona, Teatre Lliure, 1984-5. Programa de la producció dirigida per Lluís Pasqual. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Teatre Lliure, 1984-5. Programa de la producció dirigida per Lluís Pasqual. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
UN DELS ÚLTIMS VESPRES DE CARNAVAL - Barcelona 1984-5 - Il·lustrat - Programa
GOLDONI, Carlo - PASQUAL, Lluís
Barcelona, Teatre Lliure, 1984-5. Programa de la producció dirigida per Lluís Pasqual. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Teatre Lliure, 1984-5. Programa de la producció dirigida per Lluís Pasqual. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Teatre Lliure, 1984-5. Programa de la producció dirigida per Lluís Pasqual. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
UN DELS ÚLTIMS VESPRES DE CARNAVAL - Barcelona 1984-5 - Il·lustrat - Programa
GOLDONI, Carlo - PASQUAL, Lluís
Barcelona, Teatre Lliure, 1984-5. Programa de la producció dirigida per Lluís Pasqual. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
FRIEL, Brian - PLANELLA, Pere
(Puigserver, Fabià - Valle-Inclán - Lavelli)
(Bausch, Pina)
STRINDBERG, August - PLANELLA, Pere
STRAVINSKY - RAMUZ - HOMAR, Lluís
BENET I JORNET, J. M. - SARDÀ. Rosa Maria
BENET I JORNET, J. M. - MONTANYÈS, J.
STRINDBERG, August - PUIGSERVER, Fabià
MUSSET, Alfred de - PASQUAL, Lluís
GOLDONI, Carlo - PASQUAL, Lluís
GOLDONI, Carlo - PASQUAL, Lluís