Barcelona, edic. Quaderns crema, 1997. 382p. 8º mayor. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar.
Barcelona, edic. Quaderns crema, 1997. 382p. 8º mayor. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar.
REVISIÓN DE EUGENIO D'ORS. (1902-1930). Sguida de un epistolario inédito - Barcelona 1997
D'Ors, Eugenio - CACHO VIU, Vicente
Barcelona, edic. Quaderns crema, 1997. 382p. 8º mayor. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1986. MOLU. Traducció de Maria Aurèlia Capmany. 334 p. 1 f. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Segell de cautxú. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1986. MOLU. Traducció de Maria Aurèlia Capmany. 334 p. 1 f. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Segell de cautxú. Molt bon exemplar.
CRÒNICA DELS POBRES AMANTS - Barcelona 1986
PRATOLINI, Cesare
Barcelona, Edicions 62, 1986. MOLU. Traducció de Maria Aurèlia Capmany. 334 p. 1 f. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Segell de cautxú. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Columna, 1996. 329 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, Edit. Columna, 1996. 329 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable.
LES VEUS DE MARRÀQUEIX - Barcelona 1996
CANETTI, Elías
Barcelona, Edit. Columna, 1996. 329 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, edic. Galaxia Guttenberg, 2002. Ilustraciones en color de Barceló en color. Dibujos. 190p. 8º mayor. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª...
Barcelona, edic. Galaxia Guttenberg, 2002. Ilustraciones en color de Barceló en color. Dibujos. 190p. 8º mayor. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª...
CUADERNOS DE ÁFRICA - Barcelona 2004 - Ilustrado - 1ª edición
BARCELÓ, Miquel
Barcelona, edic. Galaxia Guttenberg, 2002. Ilustraciones en color de Barceló en color. Dibujos. 190p. 8º mayor. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª...
Madrid, edic. Jucar, 1981. 462p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Madrid, edic. Jucar, 1981. 462p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
LOS INTELECTUALES Y LA GUERRA DE ESPAÑA - Madrid 1981
GAROSCI, Aldo
Madrid, edic. Jucar, 1981. 462p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Proa, 2000. Beta. 180 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a ediicó. 1st edition.
Barcelona, Edit. Proa, 2000. Beta. 180 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a ediicó. 1st edition.
ME'N VAIG - Barcelona 2000 - 1a edició
ECHENOZ, Jean
Barcelona, Edit. Proa, 2000. Beta. 180 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a ediicó. 1st edition.
Madrid, edic. Jucar, 1979. Ideas sobre sindicalismo y anarquismo. Col. Crónica General de España. 194p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Madrid, edic. Jucar, 1979. Ideas sobre sindicalismo y anarquismo. Col. Crónica General de España. 194p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
TRAYECTORIA DE LA CNT - Madrid 1979
PEIRÓ, Juan
Madrid, edic. Jucar, 1979. Ideas sobre sindicalismo y anarquismo. Col. Crónica General de España. 194p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Universitat de Barcelona, 1984. 128 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Universitat de Barcelona, 1984. 128 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
PATIO DE LETRAS / LA ROSA ALS LLAVIS 6 - Barcelona 1984
(Luis García Montero, etc.)
Barcelona, Edit. Universitat de Barcelona, 1984. 128 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Palma de Mallorca, Moll, 1969. Biblioteca Raixa, 75. 188 p. 2 f. 8è menor. Rústica editorial un pèl gastada. Bon exemplar.
Palma de Mallorca, Moll, 1969. Biblioteca Raixa, 75. 188 p. 2 f. 8è menor. Rústica editorial un pèl gastada. Bon exemplar.
INTRODUCCIÓ A LA HISTÒRIA DE LA CORONA D'ARAGÓ (Dels orígens a la Nova Planta) - Palma de Mallorca 1969
REGLÀ, Joan
Palma de Mallorca, Moll, 1969. Biblioteca Raixa, 75. 188 p. 2 f. 8è menor. Rústica editorial un pèl gastada. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Curial, 1987. Col. Autors Catalans Antics. 153p. 2f. A cura de Max Cahner. 4t major. Rústica editorial. Desgast lleu. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Curial, 1987. Col. Autors Catalans Antics. 153p. 2f. A cura de Max Cahner. 4t major. Rústica editorial. Desgast lleu. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
OBRA CATALANA - Barcelona 1987
ANYES, Joan Baptista
Barcelona, Edit. Curial, 1987. Col. Autors Catalans Antics. 153p. 2f. A cura de Max Cahner. 4t major. Rústica editorial. Desgast lleu. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, edic. Carbonell y Esteve, s/f. Con el retrato del autor y 25 grabados. 563p cada tomo. 4º. Tela editorial estampada. Bordes lavemente rozados. Buen ejemplar. 1ª...
Barcelona, edic. Carbonell y Esteve, s/f. Con el retrato del autor y 25 grabados. 563p cada tomo. 4º. Tela editorial estampada. Bordes lavemente rozados. Buen ejemplar. 1ª...
ANIMISMO Y ESPIRITISMO ( 2 vol. - Completo). Examen de un examen crítico de ls fenómenos medianímicos - Barcelona c. 1900 - Il
AKSAKOF, A.
Barcelona, edic. Carbonell y Esteve, s/f. Con el retrato del autor y 25 grabados. 563p cada tomo. 4º. Tela editorial estampada. Bordes lavemente rozados. Buen ejemplar. 1ª...
Barcelona, edit. Curial, 1979. La Mata de Jonc. 165p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, edit. Curial, 1979. La Mata de Jonc. 165p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
EL 6 D'OCTUBRE DES DEL PALAU DE GOVERNACIÓ - Barcelona 1979
DENCÀS, Josep
Barcelona, edit. Curial, 1979. La Mata de Jonc. 165p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
D'Ors, Eugenio - CACHO VIU, Vicente
(Luis García Montero, etc.)
REGLÀ, Joan