Barcelona, La Llar del Llibre, 1983. Col·lecció Nova Terra, 31. 157 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu. Bon exemplar.
Barcelona, La Llar del Llibre, 1983. Col·lecció Nova Terra, 31. 157 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu. Bon exemplar.
ESPRIU, DURAN FARELL, RIGOL, BENET i el futur de Catalunya. Converses amb Xavier Bru de Sala -
BRU DE SALA - Espriu -Duran Farell -Rigol - Benet
Barcelona, La Llar del Llibre, 1983. Col·lecció Nova Terra, 31. 157 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu. Bon exemplar.
Barcelona, Ariel, 1974. 150 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Firma del antiguo propietario. Desgaste leve. Buen ejemplar.
Barcelona, Ariel, 1974. 150 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Firma del antiguo propietario. Desgaste leve. Buen ejemplar.
ASTROLOGÍA Y ASTRONOMÍA EN EL RENACIMIENTO. La revolución copernicana - Barcelona 1974
VERNET, Juan - Copérnico
Barcelona, Ariel, 1974. 150 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Firma del antiguo propietario. Desgaste leve. Buen ejemplar.
Barcelona, edic. de la Tour Gile, 2003. Collection Catalane 5. Pròleg de Vinyet Panyella. 325p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, edic. de la Tour Gile, 2003. Collection Catalane 5. Pròleg de Vinyet Panyella. 325p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
EL MIRALL DE DUODA Comtessa de Barcelona. Duquessa de Septimònia - Barcelona 2003
PORTET, Renada Laura
Barcelona, edic. de la Tour Gile, 2003. Collection Catalane 5. Pròleg de Vinyet Panyella. 325p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Córdoba, edic. Berenice, 2006. 330p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. Basado en hechos reales es la recopilación definitiva de...
Córdoba, edic. Berenice, 2006. 330p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. Basado en hechos reales es la recopilación definitiva de...
BASADO EN HECHOS REALES - Córdoba 2006 - 1ª edición
BONILLA, Juan
Córdoba, edic. Berenice, 2006. 330p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. Basado en hechos reales es la recopilación definitiva de...
Barcelona, Quaderns Crema, 1982. 160 p. 1 f. 8è menor. Rústica editorial una mica gastada. Firma d'antic posseïdor. Un pèl gastat. Bon exemplar. 1a edició. First edition.
Barcelona, Quaderns Crema, 1982. 160 p. 1 f. 8è menor. Rústica editorial una mica gastada. Firma d'antic posseïdor. Un pèl gastat. Bon exemplar. 1a edició. First edition.
BOSC ENDINS - Barcelona 1982 - 1ª edició
PUIG, Valentí
Barcelona, Quaderns Crema, 1982. 160 p. 1 f. 8è menor. Rústica editorial una mica gastada. Firma d'antic posseïdor. Un pèl gastat. Bon exemplar. 1a edició. First edition.
Palma, edic.Associació Amics de l'Arxiduc, 2005. Fotografías en b/n fuera texto. 242p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Palma, edic.Associació Amics de l'Arxiduc, 2005. Fotografías en b/n fuera texto. 242p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
MALLORCA EN LA VIDA DEL ARCHIDUQUE - Palma 2005 - Ilustrado
SABATER, Gaspar
Palma, edic.Associació Amics de l'Arxiduc, 2005. Fotografías en b/n fuera texto. 242p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Vic, Edit. Eumo, 2015. Col. Referències, 57. 211p. 8è major. Rústica editorial amb solapes il·lustrada. Molt bon exemplar.
Vic, Edit. Eumo, 2015. Col. Referències, 57. 211p. 8è major. Rústica editorial amb solapes il·lustrada. Molt bon exemplar.
LA FORMACIÓ D'UNA IDENTITAT. Una història de Catalunya - Vic 2015
FONTANA, Josep
Vic, Edit. Eumo, 2015. Col. Referències, 57. 211p. 8è major. Rústica editorial amb solapes il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1991. Els llibres de l'Escorpí. 60 p. 8è menor. Rústica editorial tipogràfica. Desgast lleu. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edicions 62, 1991. Els llibres de l'Escorpí. 60 p. 8è menor. Rústica editorial tipogràfica. Desgast lleu. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
ELS DIES I TU - Barcelona 1991 - 1ª edició
ROSALES, Emili
Barcelona, Edicions 62, 1991. Els llibres de l'Escorpí. 60 p. 8è menor. Rústica editorial tipogràfica. Desgast lleu. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edic. del Mall, 1987. Col. Poesia del segle XX. Edició bilingüe. Traducció de Joaquim sala-Sanahuja. Prefaci Josep carner. 8è major. Rústica editorial amb solapes....
Barcelona, Edic. del Mall, 1987. Col. Poesia del segle XX. Edició bilingüe. Traducció de Joaquim sala-Sanahuja. Prefaci Josep carner. 8è major. Rústica editorial amb solapes....
EL PARTIT PRES DE LES COSES - Barcelona 1987 - Edició bilingüe - 1a edició en català
PONGE, Francis
Barcelona, Edic. del Mall, 1987. Col. Poesia del segle XX. Edició bilingüe. Traducció de Joaquim sala-Sanahuja. Prefaci Josep carner. 8è major. Rústica editorial amb solapes....
Barcelona, Tusquets Editor, 1976. Cuadernos marginales nº 49. Edición bilingüe en francés y español. 119p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Firma de antiguo poseedor. Desgaste...
Barcelona, Tusquets Editor, 1976. Cuadernos marginales nº 49. Edición bilingüe en francés y español. 119p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Firma de antiguo poseedor. Desgaste...
CUADERNO DEL BOSQUE DE PINOS - Barcelona 1976 - Edición bilingüe - 1ª edición en español
PONGE, Francis
Barcelona, Tusquets Editor, 1976. Cuadernos marginales nº 49. Edición bilingüe en francés y español. 119p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Firma de antiguo poseedor. Desgaste...
Málaga, edic. Inst. Municipal del Libro, 2010. Numerosas ilustraciones en color y negro. 429p. 4º mayor apaisado. Rústica editorial ilustrada. Texto en español e inglés. Text in...
Málaga, edic. Inst. Municipal del Libro, 2010. Numerosas ilustraciones en color y negro. 429p. 4º mayor apaisado. Rústica editorial ilustrada. Texto en español e inglés. Text in...
JANE BOWLES. ÚLTIMOS AÑOS (1967- 1973) - Málaga 2010- Muy ilustrado
BOWLES, Jane
Málaga, edic. Inst. Municipal del Libro, 2010. Numerosas ilustraciones en color y negro. 429p. 4º mayor apaisado. Rústica editorial ilustrada. Texto en español e inglés. Text in...
Barcelona, Edit. 1984, 2002. Edició bilíngüe. 732p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. 1984, 2002. Edició bilíngüe. 732p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
EL CREPUSCLE DE LA HUMANITAT. Un document de l'expressionisme - Barcelona 2002 - Edició bilíngüe
PINTHUS, Kurt
Barcelona, Edit. 1984, 2002. Edició bilíngüe. 732p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
BRU DE SALA - Espriu -Duran Farell -Rigol - Benet
VERNET, Juan - Copérnico
PORTET, Renada Laura
PONGE, Francis
PONGE, Francis
PINTHUS, Kurt