Madrid, Edit. Prensa Moderna, 1925. 80p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente rozado. Interior en buen estado. Buen ejemplar.
Madrid, Edit. Prensa Moderna, 1925. 80p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente rozado. Interior en buen estado. Buen ejemplar.
El Teatro, Revista Semanal Nº 4. ENCARNA LA MISTERIO - Madrid 1925
LUQUE, Fernando
Madrid, Edit. Prensa Moderna, 1925. 80p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente rozado. Interior en buen estado. Buen ejemplar.
Madrid, Edit. Prensa Moderna, 1927. 62p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente rozado. Interior en buen estado. Buen ejemplar.
Madrid, Edit. Prensa Moderna, 1927. 62p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente rozado. Interior en buen estado. Buen ejemplar.
El Teatro, Revista Semanal Nº 73. - Madrid 1927
MAYRAL, José Luis
Madrid, Edit. Prensa Moderna, 1927. 62p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente rozado. Interior en buen estado. Buen ejemplar.
Madrid, Edit. Prensa Moderna, 1926. 71p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente rozado. Interior en buen estado. Buen ejemplar.
Madrid, Edit. Prensa Moderna, 1926. 71p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente rozado. Interior en buen estado. Buen ejemplar.
El Teatro, Revista Semanal Nº 31. LA GALANA - Madrid 1926
MILLÁN ASTRAY, Pilar
Madrid, Edit. Prensa Moderna, 1926. 71p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente rozado. Interior en buen estado. Buen ejemplar.
Madrid, Edit. Prensa Moderna, 1921. 80p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente rozado. Interior en buen estado. Buen ejemplar.
Madrid, Edit. Prensa Moderna, 1921. 80p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente rozado. Interior en buen estado. Buen ejemplar.
El Teatro, Revista Semanal Nº 15. EL ARDID - Madrid 1921
MUÑOZ SECA, Pedro
Madrid, Edit. Prensa Moderna, 1921. 80p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente rozado. Interior en buen estado. Buen ejemplar.
Madrid, Edit. Prensa Moderna, 1922. 72p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente rozado. Interior en buen estado. Buen ejemplar.
Madrid, Edit. Prensa Moderna, 1922. 72p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente rozado. Interior en buen estado. Buen ejemplar.
El Teatro, Revista Semanal Nº 28. EL CONFLICTO DE MERCEDES - Madrid 1922
MUÑOZ SECA, Pedro
Madrid, Edit. Prensa Moderna, 1922. 72p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente rozado. Interior en buen estado. Buen ejemplar.
Madrid, Edit. Alas, 1934. 62p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente rozado. Interior en buen estado. Buen ejemplar.
Madrid, Edit. Alas, 1934. 62p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente rozado. Interior en buen estado. Buen ejemplar.
Muestro Teatro Nº 9. LA DEL MANOJO DE ROSAS - Madrid 1934
RAMOS DE CASTRO, F.
Madrid, Edit. Alas, 1934. 62p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente rozado. Interior en buen estado. Buen ejemplar.
Madrid, Edit. Prensa Moderna, 1926. 68p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente rozado. Interior en buen estado. Buen ejemplar.
Madrid, Edit. Prensa Moderna, 1926. 68p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente rozado. Interior en buen estado. Buen ejemplar.
El Teatro, Revista Semanal Nº 64. MANOLITO PAMPLINAS - Madrid 1926
GRANADA, José M. de
Madrid, Edit. Prensa Moderna, 1926. 68p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente rozado. Interior en buen estado. Buen ejemplar.
Madrid, Edit. Renacimiento, 1931. 316p. 8º mayor.Tgela. No conserva cubiertas originales. Firma antiguo propietario. Buen ejemplar.
Madrid, Edit. Renacimiento, 1931. 316p. 8º mayor.Tgela. No conserva cubiertas originales. Firma antiguo propietario. Buen ejemplar.
EL MALVADO CARABEL. Novela - Madrid 1931
FERNÁNDEZ FLÓREZ, W.
Madrid, Edit. Renacimiento, 1931. 316p. 8º mayor.Tgela. No conserva cubiertas originales. Firma antiguo propietario. Buen ejemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1999. 181p. 8è major. Cartoné editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edición. First edition.
Barcelona, Edicions 62, 1999. 181p. 8è major. Cartoné editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edición. First edition.
L'EXTINCIÓ - Barcelona 1999 - 1ª edició
ALZAMORA, Sebastià
Barcelona, Edicions 62, 1999. 181p. 8è major. Cartoné editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edición. First edition.
Barcelona, Llibreria Bonavía, 1935. La Escena Catalana, núm 424 . 75 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Segell de cautxú. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Llibreria Bonavía, 1935. La Escena Catalana, núm 424 . 75 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Segell de cautxú. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
BON COP? Assumpte de contraespionatge en tres actes - Barcelona 1935 - 1a edició
CASANOVA, Enric
Barcelona, Llibreria Bonavía, 1935. La Escena Catalana, núm 424 . 75 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Segell de cautxú. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Llibreria Bonavía, 1935. La Escena Catalana, núm 414 . "La festa del carrer", sainet en un acte d'Enric Lluelles. "Es rifa un home!", apunt satíric de Rosa Mª...
Barcelona, Llibreria Bonavía, 1935. La Escena Catalana, núm 414 . "La festa del carrer", sainet en un acte d'Enric Lluelles. "Es rifa un home!", apunt satíric de Rosa Mª...
LA FESTA DEL CARRER / ES RIFA UN HOME! - ANTONIETA o la tornada del Marquès - Barcelona 1935 - 1a edició
ARQUIMBAU, R. M. - LLUELLES, E. - BERNARD, T.
Barcelona, Llibreria Bonavía, 1935. La Escena Catalana, núm 414 . "La festa del carrer", sainet en un acte d'Enric Lluelles. "Es rifa un home!", apunt satíric de Rosa Mª...
Barcelona, Edit. Tallers Ricard Duran, 1938. 185p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, llom un pèl gastat. Molt bon exemplar. 1ª edición. First edition.
Barcelona, Edit. Tallers Ricard Duran, 1938. 185p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, llom un pèl gastat. Molt bon exemplar. 1ª edición. First edition.
NOVEL·LARI ( Del Diari d'un Viatjant) - Barcelona 1938
CASALS, Pere
Barcelona, Edit. Tallers Ricard Duran, 1938. 185p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, llom un pèl gastat. Molt bon exemplar. 1ª edición. First edition.
LUQUE, Fernando
MAYRAL, José Luis
MILLÁN ASTRAY, Pilar
MUÑOZ SECA, Pedro
MUÑOZ SECA, Pedro
RAMOS DE CASTRO, F.
GRANADA, José M. de
FERNÁNDEZ FLÓREZ, W.
ALZAMORA, Sebastià
CASANOVA, Enric
ARQUIMBAU, R. M. - LLUELLES, E. - BERNARD, T.
CASALS, Pere