Barcelona, MACBA, 1995. Algunes il·lustracions en engre. 155p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, un pèl deslluïda. Text en català i anglès. Text in English. Molt bon...
Barcelona, MACBA, 1995. Algunes il·lustracions en engre. 155p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, un pèl deslluïda. Text en català i anglès. Text in English. Molt bon...
SIAH ARMAJANI ESPAIS DE LECTURA / READING SPACES - Barcelona 1995
ARMAJANI, Siah
Barcelona, MACBA, 1995. Algunes il·lustracions en engre. 155p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, un pèl deslluïda. Text en català i anglès. Text in English. Molt bon...
Barcelona, Editorial Kairós, 2013. Colección Sabiduría Perenne. 477 p. 8º mayor. Rústica editorial con solapas. Desgaste leve en el exterior. Interior impecable. Buen ejemplar....
Barcelona, Editorial Kairós, 2013. Colección Sabiduría Perenne. 477 p. 8º mayor. Rústica editorial con solapas. Desgaste leve en el exterior. Interior impecable. Buen ejemplar....
VAGINA. Una nueva biografía de la sexualidad femenina - Barcelona 2013 - 1ª edición en español
WOLF, Naomi
Barcelona, Editorial Kairós, 2013. Colección Sabiduría Perenne. 477 p. 8º mayor. Rústica editorial con solapas. Desgaste leve en el exterior. Interior impecable. Buen ejemplar....
Lleida, Pagès edit., 1998. 274p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, un pèl deslluïda. Text en català, espanyol i anglès. Molt bon exemplar. Textos de Glòria Picazo, José...
Lleida, Pagès edit., 1998. 274p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, un pèl deslluïda. Text en català, espanyol i anglès. Molt bon exemplar. Textos de Glòria Picazo, José...
IMPASSE. Art, poder i societat a l'estat espanyol - Lleida 1998
PICAZO, Glòria, etc.
Lleida, Pagès edit., 1998. 274p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, un pèl deslluïda. Text en català, espanyol i anglès. Molt bon exemplar. Textos de Glòria Picazo, José...
Barcelona, Fundació Rafael Tous d'Art Contemporani, 2000. CD. So de Pere Noguerai Barbara Held. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, Fundació Rafael Tous d'Art Contemporani, 2000. CD. So de Pere Noguerai Barbara Held. Molt bon exemplar, impecable.
FLAMA HORITZONTAL - Barcelona 2000 - CD
Noguera, Pere
Barcelona, Fundació Rafael Tous d'Art Contemporani, 2000. CD. So de Pere Noguerai Barbara Held. Molt bon exemplar, impecable.
Valencia, Editorial Pre-Textos, 2005. Col. Poesía, 777. 39 p. 8º mayor. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition.
Valencia, Editorial Pre-Textos, 2005. Col. Poesía, 777. 39 p. 8º mayor. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition.
ADIÓS A LA ÉPOCA DE LOS GRANDES CARACTERES - Valencia 2005 - 1ª edición
GRAGERA, Abraham
Valencia, Editorial Pre-Textos, 2005. Col. Poesía, 777. 39 p. 8º mayor. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Gedisa Editorial, 2007. Col. Visión3X. 94 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, Gedisa Editorial, 2007. Col. Visión3X. 94 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
POR UNA ANTROPOLOGÍA DE LA MOVILIDAD - Barcelona 2007
AUGÉ, Marc
Barcelona, Gedisa Editorial, 2007. Col. Visión3X. 94 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
Lleida, Pagès edit., 2000. 164p. 8è. Rústica editorial. Text en català Texto en español. Molt bon exemplar. Textos de Glòria Picazo, Antoni Abad, Ignasi Aballí, Canogar, Jordi...
Lleida, Pagès edit., 2000. 164p. 8è. Rústica editorial. Text en català Texto en español. Molt bon exemplar. Textos de Glòria Picazo, Antoni Abad, Ignasi Aballí, Canogar, Jordi...
IMPASSE DOS. Creació i context artístic a l'estat espanyol - Lleida 2000
(Antoni Abad, Mabel Palacín, Marina Núñez, etc.
Lleida, Pagès edit., 2000. 164p. 8è. Rústica editorial. Text en català Texto en español. Molt bon exemplar. Textos de Glòria Picazo, Antoni Abad, Ignasi Aballí, Canogar, Jordi...
Barcelona, Centre d'Art Santa Mònica, 2001. Fotografies a color. 59 p. 8è menor. Rústica editorial. Desgast a la coberta. Interior impecable. Bon exemplar.
Barcelona, Centre d'Art Santa Mònica, 2001. Fotografies a color. 59 p. 8è menor. Rústica editorial. Desgast a la coberta. Interior impecable. Bon exemplar.
ESTRATÈGIES - Barcelona 2001 - Il·lustrat
VIDAL, Francesc
Barcelona, Centre d'Art Santa Mònica, 2001. Fotografies a color. 59 p. 8è menor. Rústica editorial. Desgast a la coberta. Interior impecable. Bon exemplar.
Lleida, Pagès edit., 2001. 249p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, un pèl deslluïda. Text en català i espanyol. Molt bon exemplar.
Lleida, Pagès edit., 2001. 249p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, un pèl deslluïda. Text en català i espanyol. Molt bon exemplar.
IMAPASSE3. Un arevista de l'art català recent a partir de textos publicats - Lleida 2001
Lleida, Pagès edit., 2001. 249p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, un pèl deslluïda. Text en català i espanyol. Molt bon exemplar.
Barcelona, Llibres de Recerca, 1995.You are here. Architecture and Information Flows. Il·lustracions en b/n fora text. 194p. 8è major. Rústica editorial, un pèl gastada. Llibre...
Barcelona, Llibres de Recerca, 1995.You are here. Architecture and Information Flows. Il·lustracions en b/n fora text. 194p. 8è major. Rústica editorial, un pèl gastada. Llibre...
US TROBEU AQUÍ. Arquitectura i fluxos d'informació - Barcelona 1995 - Il·lustrat
Barcelona, Llibres de Recerca, 1995.You are here. Architecture and Information Flows. Il·lustracions en b/n fora text. 194p. 8è major. Rústica editorial, un pèl gastada. Llibre...
Loyola, Foru Aldundia, s/f. Ilustraciones en b/n. 192 p. 8º mayor. Rústica editorial. Muy buen ejemplar.
Loyola, Foru Aldundia, s/f. Ilustraciones en b/n. 192 p. 8º mayor. Rústica editorial. Muy buen ejemplar.
NUEVAS FRONTERAS/NUEVOS TERRITORIOS. Cuadernos Nº 10 - Loyola s/f - Ilustrado
Loyola, Foru Aldundia, s/f. Ilustraciones en b/n. 192 p. 8º mayor. Rústica editorial. Muy buen ejemplar.
Girona, Ajuntament de Girona i Consorci del Museu de l'Empordà, 2002. Moltes fotografies en b/n f-t. s/p. 4t menor. Rústica editorial amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar,...
Girona, Ajuntament de Girona i Consorci del Museu de l'Empordà, 2002. Moltes fotografies en b/n f-t. s/p. 4t menor. Rústica editorial amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar,...
TRANSART TRES - Girona 2002 - Molt il·lustrat
Girona, Ajuntament de Girona i Consorci del Museu de l'Empordà, 2002. Moltes fotografies en b/n f-t. s/p. 4t menor. Rústica editorial amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar,...
ARMAJANI, Siah
WOLF, Naomi
PICAZO, Glòria, etc.
Noguera, Pere
GRAGERA, Abraham
AUGÉ, Marc
(Antoni Abad, Mabel Palacín, Marina Núñez, etc.
VIDAL, Francesc