Barcelona, Paidós, 2020. Col. Paidós Contemporánea. 502 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable. Esta obra reúne textos de Santiago...
Barcelona, Paidós, 2020. Col. Paidós Contemporánea. 502 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable. Esta obra reúne textos de Santiago...
COVIDOSOFÍA. Reflexiones filosóficas para el mundo pospandemia - Barcelona 2020 - 1ª edición
TOMÁS CÁMARA, Dulcinea (comp.)
Barcelona, Paidós, 2020. Col. Paidós Contemporánea. 502 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable. Esta obra reúne textos de Santiago...
Mexico, Fondo Cultura Económico, 2002. 205p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada, levemente deslucida. Muy buen ejemplar.
Mexico, Fondo Cultura Económico, 2002. 205p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada, levemente deslucida. Muy buen ejemplar.
LA VIOLENCIA NAZI. UNA GEOLOGÍA EUROPEA - Mexico 2002
TRAVERSO, Enzo
Mexico, Fondo Cultura Económico, 2002. 205p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada, levemente deslucida. Muy buen ejemplar.
València, Univ. València, 2002. 242p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
València, Univ. València, 2002. 242p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
EL TOTALITARISME. Història d'un debat - València 2002
TRAVERSO, Enzo
València, Univ. València, 2002. 242p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Virus Editorial, 2000. Fotografies en b/n. 631 p. 4t menor. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Virus Editorial, 2000. Fotografies en b/n. 631 p. 4t menor. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
UNA HISTÒRIA DE BARCELONA. Ateneu Enciclopèdic Popular (1902-1999) - Barcelona 2000 - Il·lustrat
AISA, Ferran
Barcelona, Virus Editorial, 2000. Fotografies en b/n. 631 p. 4t menor. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Edicions Científiques Catalanes, 1990. Biblioteca Clàssics de la Ciència, 8. 290 p. 8º. Cartoné editorial il·lustrat amb sobrecoberta. Un pèl torrada. Bon exemplar.
Barcelona, Edicions Científiques Catalanes, 1990. Biblioteca Clàssics de la Ciència, 8. 290 p. 8º. Cartoné editorial il·lustrat amb sobrecoberta. Un pèl torrada. Bon exemplar.
CONVERSES ENTOMOLÒGIQUES - Barcelona 1990
FABRE, J. H.
Barcelona, Edicions Científiques Catalanes, 1990. Biblioteca Clàssics de la Ciència, 8. 290 p. 8º. Cartoné editorial il·lustrat amb sobrecoberta. Un pèl torrada. Bon exemplar.
Medellín, Editorial Universidad de Antioquía, 2002. Col. Estética Expandida. 265 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
Medellín, Editorial Universidad de Antioquía, 2002. Col. Estética Expandida. 265 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
DISOLUCIONES URBANAS - Medellín 2002
DELGADO, Manuel
Medellín, Editorial Universidad de Antioquía, 2002. Col. Estética Expandida. 265 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, Anagrama, 1999. Colección Argumentos, 356. 273 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Anagrama, 1999. Colección Argumentos, 356. 273 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition.
SOCIEDADES MOVEDIZAS. Pasos hacia una antropología de las calles - Barcelona 2007
DELGADO, Manuel
Barcelona, Anagrama, 1999. Colección Argumentos, 356. 273 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition.
Madrid, Fundesco, 1988. Colección Impactos. Premio Fundesco de Ensayo. 227 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada. Desgaste en el exterior. Interior en buen estado. Buen...
Madrid, Fundesco, 1988. Colección Impactos. Premio Fundesco de Ensayo. 227 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada. Desgaste en el exterior. Interior en buen estado. Buen...
EL SIMIO INFORMATIZADO - Madrid 1988
GUBERN Román
Madrid, Fundesco, 1988. Colección Impactos. Premio Fundesco de Ensayo. 227 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada. Desgaste en el exterior. Interior en buen estado. Buen...
catarroja, Afers, 20221. 178p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
catarroja, Afers, 20221. 178p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
PASSATS SINGULARS. El "jo" en l'escriptura de la història - Catarroja 2021
TRAVERSO, Enzo
catarroja, Afers, 20221. 178p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Angle Editorial, 2003. Col. El Fil d'Ariadna, 3. Introducció Col·lectiu J. B. Boix. Coordinació de J. Ros Hombravella i J. M. Jové. 390 p. 8è major. Rústica editorial...
Barcelona, Angle Editorial, 2003. Col. El Fil d'Ariadna, 3. Introducció Col·lectiu J. B. Boix. Coordinació de J. Ros Hombravella i J. M. Jové. 390 p. 8è major. Rústica editorial...
CATALUNYA, SOCIETAT MASSA LIMITADA - Barcelona 2003
Barcelona, Angle Editorial, 2003. Col. El Fil d'Ariadna, 3. Introducció Col·lectiu J. B. Boix. Coordinació de J. Ros Hombravella i J. M. Jové. 390 p. 8è major. Rústica editorial...
Barcelona, Empuries, 2005. 429p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Empuries, 2005. 429p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
LA BARCELONA FRANQUISTA I L'EUROPA TOTALITÀRIA 1939-1946 - Barcelona 2005
VILANOVA, Francesc
Barcelona, Empuries, 2005. 429p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1998. Col. Biografies i Memòries, 35. Fotografies en b/n f-t en paper setinat. 501 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon...
Barcelona, Edicions 62, 1998. Col. Biografies i Memòries, 35. Fotografies en b/n f-t en paper setinat. 501 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon...
LA GOTA MALAIA. Una biografia de Pasqual Maragall - Barcelona 1998 - 1a edició - Il·lustrat
Maragall, Pasqual - MAURI, Luis - URÍA, Lluís
Barcelona, Edicions 62, 1998. Col. Biografies i Memòries, 35. Fotografies en b/n f-t en paper setinat. 501 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon...
TOMÁS CÁMARA, Dulcinea (comp.)
TRAVERSO, Enzo
TRAVERSO, Enzo
AISA, Ferran
FABRE, J. H.
DELGADO, Manuel
DELGADO, Manuel
GUBERN Román
TRAVERSO, Enzo
VILANOVA, Francesc
Maragall, Pasqual - MAURI, Luis - URÍA, Lluís