Barcelona, Ara, 2017. 63 p. Gran foli doblegat. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Ara, 2017. 63 p. Gran foli doblegat. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
ARA. INDEPENDENTISME MAJORIA ABSOLUTA. Divendres 22 desembre 2017 - Barcelona 2017 - Il·lustrat
Barcelona, Ara, 2017. 63 p. Gran foli doblegat. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, 99p. 4º. Rústica editorial ilustrada en color levemente rozada de las puntas y lomo. Interior en buen estado. Buen ejemplar.
Barcelona, 99p. 4º. Rústica editorial ilustrada en color levemente rozada de las puntas y lomo. Interior en buen estado. Buen ejemplar.
MORTADELO ESPECIAL SAFARI -
Barcelona, 99p. 4º. Rústica editorial ilustrada en color levemente rozada de las puntas y lomo. Interior en buen estado. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Horta y Cia., s/f. Edición completa en un volumen. Con més de 6.000 grabados. Retratos, mapas y láminas. 2488p. 4º mayor. Tela editorial algo rozada. Lomo con...
Barcelona, Edit. Horta y Cia., s/f. Edición completa en un volumen. Con més de 6.000 grabados. Retratos, mapas y láminas. 2488p. 4º mayor. Tela editorial algo rozada. Lomo con...
DICCIONARIO HISPÁNICO MANUAL - Barcelona s/f. - Muy ilustrado
Barcelona, Edit. Horta y Cia., s/f. Edición completa en un volumen. Con més de 6.000 grabados. Retratos, mapas y láminas. 2488p. 4º mayor. Tela editorial algo rozada. Lomo con...
Barcelona, Edit. La Humanitat, 1979. Nombroses il·lustracions en b/n. 8p. Gran foli plegat. Rústica editorial il·lustrada, un pèl gastatl. Bon exemplar. Primer número de la...
Barcelona, Edit. La Humanitat, 1979. Nombroses il·lustracions en b/n. 8p. Gran foli plegat. Rústica editorial il·lustrada, un pèl gastatl. Bon exemplar. Primer número de la...
LA HUMANITAT. Vol III. 3º época. Nº1 - Barcelona 1979
Barcelona, Edit. La Humanitat, 1979. Nombroses il·lustracions en b/n. 8p. Gran foli plegat. Rústica editorial il·lustrada, un pèl gastatl. Bon exemplar. Primer número de la...
Barcelona, Edit. El Periódico, 1999. Nombroses il·lustracions en b/n. 50p. Gran foli plegat. Rústica editorial il·lustrada. Vores amb algun tall. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. El Periódico, 1999. Nombroses il·lustracions en b/n. 50p. Gran foli plegat. Rústica editorial il·lustrada. Vores amb algun tall. Bon exemplar.
EL PERIÓDICO DEL SEGLE XX. EL NOSTRE SEGLE - Barcelona 30 desembre 1999 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit. El Periódico, 1999. Nombroses il·lustracions en b/n. 50p. Gran foli plegat. Rústica editorial il·lustrada. Vores amb algun tall. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. El món, 1981. Dir Lluís Bassets. Nombroses il·lustracions en b/n. 47p. Gran foli plegat. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Primer número...
Barcelona, Edit. El món, 1981. Dir Lluís Bassets. Nombroses il·lustracions en b/n. 47p. Gran foli plegat. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Primer número...
EL MÓN. Any 1. N.1 - Barcelona 1981- Molt il·lustrat
(Joan Fuster, Joan de Sagarra, Permanyer, etc.)
Barcelona, Edit. El món, 1981. Dir Lluís Bassets. Nombroses il·lustracions en b/n. 47p. Gran foli plegat. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Primer número...
Madrid, Edit. teatro El Público, 1990. 108p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. Incluye además: "Del taller a las tablas", por...
Madrid, Edit. teatro El Público, 1990. 108p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. Incluye además: "Del taller a las tablas", por...
BANTAM - Madrid 1990 - 1ª edición
ARROYO, Eduardo
Madrid, Edit. teatro El Público, 1990. 108p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. Incluye además: "Del taller a las tablas", por...
Barcelona, Edit. Enderrok, 2005. Il·lustracions en color. 36p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Enderrok, 2005. Il·lustracions en color. 36p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
ENDERROK 112. 30 anys de Qualsevol nit pot sortir el sol - Barcelona 2005 - Molt il·lustrat
(Sisa)
Barcelona, Edit. Enderrok, 2005. Il·lustracions en color. 36p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Enderrok, 2007. Il·lustracions en color. 75p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Enderrok, 2007. Il·lustracions en color. 75p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
ENDERROK 137. GOSSOS BOMBA D'OXIGEN - Barcelona 2007 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit. Enderrok, 2007. Il·lustracions en color. 75p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Acta, 1988. Edició de Josep Gifreu.143p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Acta, 1988. Edició de Josep Gifreu.143p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
MODEL DE TV I MODEL D'ESTAT. Quaderns N. 1 - Barcelona 1988
Barcelona, Edit. Acta, 1988. Edició de Josep Gifreu.143p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Poblet, Edit. Abadia Poblet, 1982. Col. Quaderns d'art, història i vida de Poblet, 3 Il·lustracions en color. 94p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Poblet, Edit. Abadia Poblet, 1982. Col. Quaderns d'art, història i vida de Poblet, 3 Il·lustracions en color. 94p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
POBLET, ESCOLA DE SERVEI - Poblet 1982 - Il·lustrat
ESTEVA, Abat Maur
Poblet, Edit. Abadia Poblet, 1982. Col. Quaderns d'art, història i vida de Poblet, 3 Il·lustracions en color. 94p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Quaderns Crema, 1991. 212 p. 3 f. 8è. Rústica editorial il·lustrada un pèl gastada. Bon exemplar. 1ª edició. First edition
Barcelona, Quaderns Crema, 1991. 212 p. 3 f. 8è. Rústica editorial il·lustrada un pèl gastada. Bon exemplar. 1ª edició. First edition
HOTEL INTERCONTINENTAL - Barcelona 1991 - 1ª edició
MONZO, Quim
Barcelona, Quaderns Crema, 1991. 212 p. 3 f. 8è. Rústica editorial il·lustrada un pèl gastada. Bon exemplar. 1ª edició. First edition
(Joan Fuster, Joan de Sagarra, Permanyer, etc.)
ARROYO, Eduardo
(Sisa)
ESTEVA, Abat Maur
MONZO, Quim