Barcelona, Edit. Empuries, 2000. Col. L'Odissea. 171p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Empuries, 2000. Col. L'Odissea. 171p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
EL DOLOR INVISIBLE - Barcelona 2000 - 1ª edició
SIERRA I FABRA, Jordi
Barcelona, Edit. Empuries, 2000. Col. L'Odissea. 171p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Palma, Edit. Sa nostra, 1998. Pròleg de Sebastià Alzamora. 71p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Palma, Edit. Sa nostra, 1998. Pròleg de Sebastià Alzamora. 71p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
UNA VARIETAT DEL MIM - Palma 1998
XUMET, Antoni
Palma, Edit. Sa nostra, 1998. Pròleg de Sebastià Alzamora. 71p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
València, Edit. U.V., 1989. 168p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Segell cautxú. Molt bon exemplar.
València, Edit. U.V., 1989. 168p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Segell cautxú. Molt bon exemplar.
L'ORACIÓ SIMPLE - València 1989
HERNÁNDEZ, Carlos
València, Edit. U.V., 1989. 168p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Segell cautxú. Molt bon exemplar.
València, Edit. 3i4, 1988. Sepratata de la revista L'Espill núm. 27 de novembre de 1988. Il·lustracions en b/n. De la pág. 67 a la 76. 8è major. Rústica editorial il·lustrada....
València, Edit. 3i4, 1988. Sepratata de la revista L'Espill núm. 27 de novembre de 1988. Il·lustracions en b/n. De la pág. 67 a la 76. 8è major. Rústica editorial il·lustrada....
DIARI DE PARÍS - València 1988 - Il·lustrat - Dedicat
RENZI, Miquel de
València, Edit. 3i4, 1988. Sepratata de la revista L'Espill núm. 27 de novembre de 1988. Il·lustracions en b/n. De la pág. 67 a la 76. 8è major. Rústica editorial il·lustrada....
Cadaqués, 2005. Póster en color desplegable. Gran foli. Molt bon exemplar. Exposició a la Galeria Cadaqués Dos. Text d'Andrés Rojas.
Cadaqués, 2005. Póster en color desplegable. Gran foli. Molt bon exemplar. Exposició a la Galeria Cadaqués Dos. Text d'Andrés Rojas.
GALERIA CADAQUÉS DOS 2 . SICK TRANSIT (poster) - Cadaqués 2005 - Il·lustrat
FERRER, Anna
Cadaqués, 2005. Póster en color desplegable. Gran foli. Molt bon exemplar. Exposició a la Galeria Cadaqués Dos. Text d'Andrés Rojas.
Barcelona, Edit. Vidorama, 1993. 224p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con leve resto doblez inferior. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Vidorama, 1993. 224p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con leve resto doblez inferior. Buen ejemplar.
LAS CIUDADES DE LOS MUERTOS - Barcelona 1993
PAINE, Michael
Barcelona, Edit. Vidorama, 1993. 224p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con leve resto doblez inferior. Buen ejemplar.
La Ràpita, Edit. Revista Ràpita, 1988. Pròleg de Sebastià Joan Arbó. 125p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada un pèl deslluïda. Bon exemplar.
La Ràpita, Edit. Revista Ràpita, 1988. Pròleg de Sebastià Joan Arbó. 125p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada un pèl deslluïda. Bon exemplar.
RECULL DE POESIA (II) - La Ràpita 1988
MONTSIÀ, Lluis de
La Ràpita, Edit. Revista Ràpita, 1988. Pròleg de Sebastià Joan Arbó. 125p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada un pèl deslluïda. Bon exemplar.
Madrid, Edit. Razon y fe, 1963. 189p. 8º mayor. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar.
Madrid, Edit. Razon y fe, 1963. 189p. 8º mayor. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar.
MORAL Y AFECTIVIDAD - Madrid 1963
SCHALLER, Jean-Pierre
Madrid, Edit. Razon y fe, 1963. 189p. 8º mayor. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Barcanova, 2005. 185p. 8è major. Rústica editorial ilustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Barcanova, 2005. 185p. 8è major. Rústica editorial ilustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
PALESTINA, SIMFONIA DE LA TERRA - Barcelona 2005 - 1ª edició
TORTAJADA, Anna
Barcelona, Edit. Barcanova, 2005. 185p. 8è major. Rústica editorial ilustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Llib. Catalonia, s/d. Versió J. Carner Ribalta. 252p. 8è major. Tela. Llom amb daurats. Puntes un pèl gastades. Interior en bon estat. Bon exemplar. 1ª edició....
Barcelona, Edit. Llib. Catalonia, s/d. Versió J. Carner Ribalta. 252p. 8è major. Tela. Llom amb daurats. Puntes un pèl gastades. Interior en bon estat. Bon exemplar. 1ª edició....
LA FOLLIA D'ALMAYER - Barcelona c. 1929 - 1ª edició en català
CONRAD, Josep
Barcelona, Edit. Llib. Catalonia, s/d. Versió J. Carner Ribalta. 252p. 8è major. Tela. Llom amb daurats. Puntes un pèl gastades. Interior en bon estat. Bon exemplar. 1ª edició....
Paris, Edit. ADPF, 2005. Numerosas ilustraciones en color y b/n. 82p. 4º. Rústica editorial lustrada. Livre en français. Muy buen ejemplar.
Paris, Edit. ADPF, 2005. Numerosas ilustraciones en color y b/n. 82p. 4º. Rústica editorial lustrada. Livre en français. Muy buen ejemplar.
ÉDOUARD GLISSANT - Paris 2005 - Ilustrado
GLISSAND, Edouard
Paris, Edit. ADPF, 2005. Numerosas ilustraciones en color y b/n. 82p. 4º. Rústica editorial lustrada. Livre en français. Muy buen ejemplar.
Mexico, Edit. Centro de la Imagen, 2009. Numerosas ilustraciones en color y b/n. 219p. 4º. Rústica editorial lustrada. Muy buen ejemplar.
Mexico, Edit. Centro de la Imagen, 2009. Numerosas ilustraciones en color y b/n. 219p. 4º. Rústica editorial lustrada. Muy buen ejemplar.
FOTOSEPTIEMBRE. Red de la Imagen 2009. Memoria - Mexico 2009 - Ilustrado
Mexico, Edit. Centro de la Imagen, 2009. Numerosas ilustraciones en color y b/n. 219p. 4º. Rústica editorial lustrada. Muy buen ejemplar.
SIERRA I FABRA, Jordi
XUMET, Antoni
HERNÁNDEZ, Carlos
RENZI, Miquel de
FERRER, Anna
PAINE, Michael
MONTSIÀ, Lluis de
SCHALLER, Jean-Pierre
TORTAJADA, Anna
CONRAD, Josep
GLISSAND, Edouard