Barcelona, Edicions 62 -La Caixa, 1982. Les Millors Obres de la Literatura Universal - MOLU 19. Traducció Carles Capdevila. 325p. 8è major. Rústica original il·lustrada. Vores...
Barcelona, Edicions 62 -La Caixa, 1982. Les Millors Obres de la Literatura Universal - MOLU 19. Traducció Carles Capdevila. 325p. 8è major. Rústica original il·lustrada. Vores...
EL TALISMÀ - Barcelona 1982
SCOTT, Walter
Barcelona, Edicions 62 -La Caixa, 1982. Les Millors Obres de la Literatura Universal - MOLU 19. Traducció Carles Capdevila. 325p. 8è major. Rústica original il·lustrada. Vores...
Barcelona, Edicions 62 -La Caixa, 1985. Les Millors Obres de la Literatura Universal - MOLU 39. Traducció Carme Serrallonga. 347p. 8è major. Rústica original il·lustrada. Vores...
Barcelona, Edicions 62 -La Caixa, 1985. Les Millors Obres de la Literatura Universal - MOLU 39. Traducció Carme Serrallonga. 347p. 8è major. Rústica original il·lustrada. Vores...
TEATRE- Barcelona 1985
BÜCHNER, Georg - MADACH, Imre
Barcelona, Edicions 62 -La Caixa, 1985. Les Millors Obres de la Literatura Universal - MOLU 39. Traducció Carme Serrallonga. 347p. 8è major. Rústica original il·lustrada. Vores...
Barcelona, Edicions 62 -La Caixa, 1981. Les Millors Obres de la Literatura Universal - MOLU 7. Traducció Olga Savarin. 185p. 8è major. Rústica original il·lustrada. Vores un...
Barcelona, Edicions 62 -La Caixa, 1981. Les Millors Obres de la Literatura Universal - MOLU 7. Traducció Olga Savarin. 185p. 8è major. Rústica original il·lustrada. Vores un...
NIUADA DE GENTILHOMES - Barcelona 1981
TURGUENIEV, Ivan S.
Barcelona, Edicions 62 -La Caixa, 1981. Les Millors Obres de la Literatura Universal - MOLU 7. Traducció Olga Savarin. 185p. 8è major. Rústica original il·lustrada. Vores un...
Barcelona, Edicions 62 -La Caixa, 1981. Les Millors Obres de la Literatura Universal - MOLU 5. Traducció Farran i Mayoral. 211p. 8è major. Rústica original il·lustrada. Vores...
Barcelona, Edicions 62 -La Caixa, 1981. Les Millors Obres de la Literatura Universal - MOLU 5. Traducció Farran i Mayoral. 211p. 8è major. Rústica original il·lustrada. Vores...
VIATGES DE GULLIVER - Barcelona 1981
SWIFT, Jonathan
Barcelona, Edicions 62 -La Caixa, 1981. Les Millors Obres de la Literatura Universal - MOLU 5. Traducció Farran i Mayoral. 211p. 8è major. Rústica original il·lustrada. Vores...
Barcelona, Edicions 62 -La Caixa, 1983. Les Millors Obres de la Literatura Universal - MOLU 23. Traducció Artur Quintana. 438p. 8è major. Rústica original il·lustrada. Vores un...
Barcelona, Edicions 62 -La Caixa, 1983. Les Millors Obres de la Literatura Universal - MOLU 23. Traducció Artur Quintana. 438p. 8è major. Rústica original il·lustrada. Vores un...
TEATRE - Barcelona 1983
SCHILLER, Friedrich
Barcelona, Edicions 62 -La Caixa, 1983. Les Millors Obres de la Literatura Universal - MOLU 23. Traducció Artur Quintana. 438p. 8è major. Rústica original il·lustrada. Vores un...
Barcelona, Edicions 62 -La Caixa, 1983. Les Millors Obres de la Literatura Universal - MOLU 25. Traducció Joan Fontcoberta. 266p. 8è major. Rústica original il·lustrada. Vores...
Barcelona, Edicions 62 -La Caixa, 1983. Les Millors Obres de la Literatura Universal - MOLU 25. Traducció Joan Fontcoberta. 266p. 8è major. Rústica original il·lustrada. Vores...
QUADRES DE VIATGES - Barcelona 1983
HEINE, Heinrich
Barcelona, Edicions 62 -La Caixa, 1983. Les Millors Obres de la Literatura Universal - MOLU 25. Traducció Joan Fontcoberta. 266p. 8è major. Rústica original il·lustrada. Vores...
Barcelona, Edicions 62 -La Caixa, 1985. Les Millors Obres de la Literatura Universal - MOLU 41. Traducció Josep Murgades. 453p. 8è major. Rústica original il·lustrada. Vores un...
Barcelona, Edicions 62 -La Caixa, 1985. Les Millors Obres de la Literatura Universal - MOLU 41. Traducció Josep Murgades. 453p. 8è major. Rústica original il·lustrada. Vores un...
ANYS D'APRENENTATGE DE WILHELM MEISTER - Barcelona 1985
GOETHE, Johann W. Von
Barcelona, Edicions 62 -La Caixa, 1985. Les Millors Obres de la Literatura Universal - MOLU 41. Traducció Josep Murgades. 453p. 8è major. Rústica original il·lustrada. Vores un...
Barcelona, Edicions 62 -La Caixa, 1981. Les Millors Obres de la Literatura Universal - MOLU 1. Traducció Rudolf J. Slaby. 213p. 8è major. Rústica original il·lustrada. Vores...
Barcelona, Edicions 62 -La Caixa, 1981. Les Millors Obres de la Literatura Universal - MOLU 1. Traducció Rudolf J. Slaby. 213p. 8è major. Rústica original il·lustrada. Vores...
NOVEL·LES I CONTES - Barcelona 1981
PUIXKIN, Alexandr S.
Barcelona, Edicions 62 -La Caixa, 1981. Les Millors Obres de la Literatura Universal - MOLU 1. Traducció Rudolf J. Slaby. 213p. 8è major. Rústica original il·lustrada. Vores...
Barcelona, Edicions 62 -La Caixa, 1983. Les Millors Obres de la Literatura Universal - MOLU 22. Traducció Quim Monzó. 405p. 8è major. Rústica original il·lustrada, un pèl...
Barcelona, Edicions 62 -La Caixa, 1983. Les Millors Obres de la Literatura Universal - MOLU 22. Traducció Quim Monzó. 405p. 8è major. Rústica original il·lustrada, un pèl...
JUDE, L'OBSCUR - Barcelona 1983
HARDY, Thomas - Tr. Quim Monzó
Barcelona, Edicions 62 -La Caixa, 1983. Les Millors Obres de la Literatura Universal - MOLU 22. Traducció Quim Monzó. 405p. 8è major. Rústica original il·lustrada, un pèl...
Barcelona, Edit. Plaza Janés, 2000. 521p. 4º. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Edit. Plaza Janés, 2000. 521p. 4º. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
SOLSTICIO DE INVIERNO - Barcelona 2000 - 1ª edición en español
PILCHER, Rosamunde
Barcelona, Edit. Plaza Janés, 2000. 521p. 4º. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Edicions 62, 2002. 171p. 4t. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62, 2002. 171p. 4t. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
PETITA CRÒNICA D'UN PROFESSOR DE SECUNDÀRIA - Barcelona 2002
SALA, Toni
Barcelona, Edicions 62, 2002. 171p. 4t. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
London, Edit. Modern Tate, 2006. Numerosas ilustraciones en color y b/n. 114p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Text in English. Muy buen ejemplar.
London, Edit. Modern Tate, 2006. Numerosas ilustraciones en color y b/n. 114p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Text in English. Muy buen ejemplar.
TATEETC. - London 2006 - Muy ilustrado
London, Edit. Modern Tate, 2006. Numerosas ilustraciones en color y b/n. 114p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Text in English. Muy buen ejemplar.
SCOTT, Walter
BÜCHNER, Georg - MADACH, Imre
TURGUENIEV, Ivan S.
SWIFT, Jonathan
SCHILLER, Friedrich
HEINE, Heinrich
GOETHE, Johann W. Von
PUIXKIN, Alexandr S.
HARDY, Thomas - Tr. Quim Monzó
PILCHER, Rosamunde
SALA, Toni