Paris, Edit Montserrat, 1982. 134p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Dedicatòria autògrafa a l'abad de Montserrat Cassià Just. Molt bon exemplar.
Paris, Edit Montserrat, 1982. 134p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Dedicatòria autògrafa a l'abad de Montserrat Cassià Just. Molt bon exemplar.
UN HOME PER UN POBLE - Barcelona 1982 (Dedicat)
FÀBREGAS, Josep
Paris, Edit Montserrat, 1982. 134p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Dedicatòria autògrafa a l'abad de Montserrat Cassià Just. Molt bon exemplar.
Paris, Edit La decouverte, 1990. 285p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy buen ejemplar.
Paris, Edit La decouverte, 1990. 285p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy buen ejemplar.
LES PRATIQUES CULTURELLES DES FRANÇAIS 1973-1989 - Paris 1990
DONNAT,Olivier
Paris, Edit La decouverte, 1990. 285p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit Rafael Dalmau, 1979. Il·lustracions en b/n. 205p 8è major. Rústica editorial il·lustrada, un pèl deslluïda. Bon exemplar. Pròleg d'Antoni Comas. Il lustrat amb...
Barcelona, Edit Rafael Dalmau, 1979. Il·lustracions en b/n. 205p 8è major. Rústica editorial il·lustrada, un pèl deslluïda. Bon exemplar. Pròleg d'Antoni Comas. Il lustrat amb...
HISTÒRIA D'UNA FAMÍLIA (segona part) - Mataró 1979
MARTÍ I COLL, Antoni
Barcelona, Edit Rafael Dalmau, 1979. Il·lustracions en b/n. 205p 8è major. Rústica editorial il·lustrada, un pèl deslluïda. Bon exemplar. Pròleg d'Antoni Comas. Il lustrat amb...
Toulous, Edit Edouard Privat, 1964. Actes du colloque international de Moissac 3-5. Mai 1963. Pour un IXe centenaire. Il·lustracions en b/n. 284p 8º mayor. Rústica editorial...
Toulous, Edit Edouard Privat, 1964. Actes du colloque international de Moissac 3-5. Mai 1963. Pour un IXe centenaire. Il·lustracions en b/n. 284p 8º mayor. Rústica editorial...
MOISSAC ET L'OCCIDENT AU XIc SIÈCLE - Toulouse 1964 - Ilustrado
Toulous, Edit Edouard Privat, 1964. Actes du colloque international de Moissac 3-5. Mai 1963. Pour un IXe centenaire. Il·lustracions en b/n. 284p 8º mayor. Rústica editorial...
Barcelona, Edit Absis, 2004. Il·lustracions en b/n. 274p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit Absis, 2004. Il·lustracions en b/n. 274p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
CAMINS D'AGERMANAMENT DE L'ASPIRANTAT SANT JORDI - Barcelona 2004 - Il·lustrat
FORCADELL, Xavier
Barcelona, Edit Absis, 2004. Il·lustracions en b/n. 274p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Girona, Edit Univ. Girona, 1995. 450p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, un pèl gastada. Bon exemplar.
Girona, Edit Univ. Girona, 1995. 450p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, un pèl gastada. Bon exemplar.
L'EDUCACIÓ EN EL LLEURE A GIRONA - Girona 1995
SOLER, Pere
Girona, Edit Univ. Girona, 1995. 450p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, un pèl gastada. Bon exemplar.
Barcelona, Edit Claret, 2002. Il·lustracions en el text. 485p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Cinta registre. Segell de cautxú. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit Claret, 2002. Il·lustracions en el text. 485p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Cinta registre. Segell de cautxú. Molt bon exemplar.
DE MÀ EN MÀ. POEMARI - Barcelona 2002 - Il·lustrat
MALGOSA I RIERA, Francesc
Barcelona, Edit Claret, 2002. Il·lustracions en el text. 485p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Cinta registre. Segell de cautxú. Molt bon exemplar.
New York, Edit Argosy Book Stores, s/f. 84p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente deslucida. text in Engish. Buen ejemplar.
New York, Edit Argosy Book Stores, s/f. 84p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente deslucida. text in Engish. Buen ejemplar.
MEDICAL HISTORY. HISTORIC MEDICINE. Part I: A-H - New York s/f
FULTON, John F.
New York, Edit Argosy Book Stores, s/f. 84p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente deslucida. text in Engish. Buen ejemplar.
Leiden, 1964. 97p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Leiden, 1964. 97p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
CATALOGUE Nº 370 Beetwen Nile and Indus - Leiden 1964
BRILL, E.J.
Leiden, 1964. 97p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Tokyo, edit. Radio Japón, 1975. 61p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Tokyo, edit. Radio Japón, 1975. 61p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
VAMOS A APRENDER JAPONÉS - Tokyo 1975
Tokyo, edit. Radio Japón, 1975. 61p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Bonn, edit. Peter Hanstein, 1936. Pars III. 171p. 8º mayor. Rústica editorial. Etiqueta. Sello caucho. Libro en latín. Buen ejemplar.
Bonn, edit. Peter Hanstein, 1936. Pars III. 171p. 8º mayor. Rústica editorial. Etiqueta. Sello caucho. Libro en latín. Buen ejemplar.
FLORILEGIUM PATRISTICUM. Fasciculus VII. Monumenta eucharistica et liturgica vetustissima - 1936
QUASTEN, Johannes
Bonn, edit. Peter Hanstein, 1936. Pars III. 171p. 8º mayor. Rústica editorial. Etiqueta. Sello caucho. Libro en latín. Buen ejemplar.
FORCADELL, Xavier
QUASTEN, Johannes
QUASTEN, Johannes