Publicitat de les revistes contraculturals editades per Gerard Altaió i amb col·laboracions, entre d'altres, de David Ymbernon, Josep Pedrals, etc. 9 fulls solts.
Publicitat de les revistes contraculturals editades per Gerard Altaió i amb col·laboracions, entre d'altres, de David Ymbernon, Josep Pedrals, etc. 9 fulls solts.
PUBLICITAT REVISTES C: CORRORIU, ET, - C.Barcelona 2002
(Gerard Altaió)
Publicitat de les revistes contraculturals editades per Gerard Altaió i amb col·laboracions, entre d'altres, de David Ymbernon, Josep Pedrals, etc. 9 fulls solts.
Madrid, Academia de Doctores de Madrid, 1965. Discurso leido en el acto de su recepción por el Ilmo. Sr. D. José Paz Maroto y contestación del Excmo. Sr Dr. D. Juan Manuel López...
Madrid, Academia de Doctores de Madrid, 1965. Discurso leido en el acto de su recepción por el Ilmo. Sr. D. José Paz Maroto y contestación del Excmo. Sr Dr. D. Juan Manuel López...
LAS OBRAS SANITARIAS EN EL DESARROLLO DE LOS PUEBLOS - Madrid 1965
PAZ MAROTO, José - López de Azcona, Juan Manuel
Madrid, Academia de Doctores de Madrid, 1965. Discurso leido en el acto de su recepción por el Ilmo. Sr. D. José Paz Maroto y contestación del Excmo. Sr Dr. D. Juan Manuel López...
Barcelona, Edicions 62, 1969. Pròleg de Joaquim Molas. Traducció de Ramon Barnils. 88 p. 4 h. Petit 8è. Cobertes originals un pèl gastades. 1ª edición suelta del prólogo que...
Barcelona, Edicions 62, 1969. Pròleg de Joaquim Molas. Traducció de Ramon Barnils. 88 p. 4 h. Petit 8è. Cobertes originals un pèl gastades. 1ª edición suelta del prólogo que...
LLETRA DE BATALLA PER TIRANT LO BLANC - Barcelona 1969 - 1ª edició
VARGAS LLOSA, Mario
Barcelona, Edicions 62, 1969. Pròleg de Joaquim Molas. Traducció de Ramon Barnils. 88 p. 4 h. Petit 8è. Cobertes originals un pèl gastades. 1ª edición suelta del prólogo que...
Stampa Alternativa 2009, rist., brossura con copertina grafica, pp. 29, testo greco a fronte, contiene anche Vita di Epicuro di Diogene Laerzio.
Stampa Alternativa 2009, rist., brossura con copertina grafica, pp. 29, testo greco a fronte, contiene anche Vita di Epicuro di Diogene Laerzio.
LETTERA SULLA FELICITÀ e Vita di Epicuro - 2009
EPICURO
Stampa Alternativa 2009, rist., brossura con copertina grafica, pp. 29, testo greco a fronte, contiene anche Vita di Epicuro di Diogene Laerzio.
Barcelona, Edit. Lib. Dalmau, 1943. Ilustraciones en b/n fuera texto. 122p. Rústica editorial ilustrada. Bordes levemente rozados. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Lib. Dalmau, 1943. Ilustraciones en b/n fuera texto. 122p. Rústica editorial ilustrada. Bordes levemente rozados. Buen ejemplar.
RECUERDOS DE UN SESENTON - Barcelona 1943 - Ilustrado
PUIG Y ALFONSO, Francisco
Barcelona, Edit. Lib. Dalmau, 1943. Ilustraciones en b/n fuera texto. 122p. Rústica editorial ilustrada. Bordes levemente rozados. Buen ejemplar.
Buenos aires, Edit. Rueda, 1968. Traducción de Mario Guillermo Iglesias.465p. Rústica editorial ilustrada. Bordes levemente rozados. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Buenos aires, Edit. Rueda, 1968. Traducción de Mario Guillermo Iglesias.465p. Rústica editorial ilustrada. Bordes levemente rozados. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
SEXUS: La crucifixión rosada - Buenos Aires 1968 - 1ª edición en español
MILLER, Henry
Buenos aires, Edit. Rueda, 1968. Traducción de Mario Guillermo Iglesias.465p. Rústica editorial ilustrada. Bordes levemente rozados. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Edit. Comanegra, 2012. Il·lustracions en b/n. 446p. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Comanegra, 2012. Il·lustracions en b/n. 446p. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
BARCELONA PAM A PAM - Barcelona 2012 - Il·lustrat
CIRICI, Alexandre
Barcelona, Edit. Comanegra, 2012. Il·lustracions en b/n. 446p. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Gèneve, Edit. Skira, 1953. Étude biographique et critique par Charles Estienne. Colección Le goût de Notre Temps. Numerosas páginas montadas en color.115p. 8º. Tela editorial...
Gèneve, Edit. Skira, 1953. Étude biographique et critique par Charles Estienne. Colección Le goût de Notre Temps. Numerosas páginas montadas en color.115p. 8º. Tela editorial...
GAUGUIN - Gèneve 1953 - Muy ilustrado
Gauguin
Gèneve, Edit. Skira, 1953. Étude biographique et critique par Charles Estienne. Colección Le goût de Notre Temps. Numerosas páginas montadas en color.115p. 8º. Tela editorial...
Barcelona, 1968. Programa del Concert de Nadal de la Coral Sant Jordi el 22 de desembre del 1968 al Palau de la Música Catalana. 24 cm x 17 cm.
Barcelona, 1968. Programa del Concert de Nadal de la Coral Sant Jordi el 22 de desembre del 1968 al Palau de la Música Catalana. 24 cm x 17 cm.
CONCERT DE NADAL DE LA CORAL SANT JORDI - Barcelona 1968
Barcelona, 1968. Programa del Concert de Nadal de la Coral Sant Jordi el 22 de desembre del 1968 al Palau de la Música Catalana. 24 cm x 17 cm.
Barceklona, G. Casacuberta, 1968. Tarjeta per celebrar el centenari de Pompeu Fabra amb un dibuix del filòleg i el tex : Pompeu Fabra, la llengua d'un poble. 15 cm x 10 cm.
Barceklona, G. Casacuberta, 1968. Tarjeta per celebrar el centenari de Pompeu Fabra amb un dibuix del filòleg i el tex : Pompeu Fabra, la llengua d'un poble. 15 cm x 10 cm.
TARJETA: POMPEU FABRA, LA LLENGUA D'UN POBLE, 1868-1968 - DIBUIX DE POMPEU FABRA - Barcelona 1968
Fabra, Pompeu
Barceklona, G. Casacuberta, 1968. Tarjeta per celebrar el centenari de Pompeu Fabra amb un dibuix del filòleg i el tex : Pompeu Fabra, la llengua d'un poble. 15 cm x 10 cm.
Tarjeta en castellà d'invitació a Sempronio a l'acte per celebrar el V aniversari de la Parróquia del Pi i la dissertació de Luis Monreal i el lliurament de l'exemplar únic del...
Tarjeta en castellà d'invitació a Sempronio a l'acte per celebrar el V aniversari de la Parróquia del Pi i la dissertació de Luis Monreal i el lliurament de l'exemplar únic del...
INVITACIÓ AL V CENTENARI DE LA CONSAGRACIÓ DE LA PARRÒQUIA DEL PI A SEMPRÒNIO - Barcelona 1953
Tarjeta en castellà d'invitació a Sempronio a l'acte per celebrar el V aniversari de la Parróquia del Pi i la dissertació de Luis Monreal i el lliurament de l'exemplar únic del...
Barcelona, Edic. Gen. Cat, 1992. 89p. 4t major. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edic. Gen. Cat, 1992. 89p. 4t major. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
TELEVISIÓ I IDENTITAT CULTURAL. El repte de la televisió pública a Europa - Barcelona 1992
TUBELLA, Imma
Barcelona, Edic. Gen. Cat, 1992. 89p. 4t major. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
PAZ MAROTO, José - López de Azcona, Juan Manuel
VARGAS LLOSA, Mario
MILLER, Henry
Fabra, Pompeu
TUBELLA, Imma