Barcelona, Edit. Abadia Montserrat, 1958. De la página 118 a la 143. 8º mayor. Rústica editorial. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Abadia Montserrat, 1958. De la página 118 a la 143. 8º mayor. Rústica editorial. Muy buen ejemplar.
PROBLEMÁTICA MISIONAL. CUESTIONES DE VIDA CRISTIANA 2 - Barcelona 1958
GIRBAU, Basilio
Barcelona, Edit. Abadia Montserrat, 1958. De la página 118 a la 143. 8º mayor. Rústica editorial. Muy buen ejemplar.
Menorca, Edit. Nura, 1980. 122p. 8è. Rústica editorial il·lustrada, un pèl gastada. Bon exemplar.
Menorca, Edit. Nura, 1980. 122p. 8è. Rústica editorial il·lustrada, un pèl gastada. Bon exemplar.
RECORDS PER UN SOMRIURE - Menorca 1980
ANGLADA, Miquel
Menorca, Edit. Nura, 1980. 122p. 8è. Rústica editorial il·lustrada, un pèl gastada. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Sintes, 1931. 167. 8è. Holandesa editorial un pèl gastada. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Sintes, 1931. 167. 8è. Holandesa editorial un pèl gastada. Bon exemplar.
LLIÇONS DE GRAMÀTICA CATALANA - Barcelona 1931
VALLÈS, Emili
Barcelona, Edit. Sintes, 1931. 167. 8è. Holandesa editorial un pèl gastada. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Barcino, 1965. Selecció i anotació de Joan Triadú i E. Artells. 154p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Barcino, 1965. Selecció i anotació de Joan Triadú i E. Artells. 154p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
LECTURES ESCOLLIDES. Textos literaris amb comentaris gramaticals. Tercer recull - Barcelona 1965
(Joan Triadú - E. Artells)
Barcelona, Edit. Barcino, 1965. Selecció i anotació de Joan Triadú i E. Artells. 154p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. ASM, 2015. Il·lustracions en color. 32p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. ASM, 2015. Il·lustracions en color. 32p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
MESURES DE DESAJUST - Barcelona 2015 - Il·lustrat
GÜELL, Núria
Barcelona, Edit. ASM, 2015. Il·lustracions en color. 32p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Noguer, 1959. Traducción de Rafael Cremades Cepa. Bachs]. El Documento Vivo. 198p. 8º mayor. Tela editoria estampada, levemente rozada. Lomo con tejuelo. Buen...
Barcelona, Edit. Noguer, 1959. Traducción de Rafael Cremades Cepa. Bachs]. El Documento Vivo. 198p. 8º mayor. Tela editoria estampada, levemente rozada. Lomo con tejuelo. Buen...
LOS MANDARINES ROJOS. Viajes por la China actual - Barcelona 1959
ESKELUND, Karl
Barcelona, Edit. Noguer, 1959. Traducción de Rafael Cremades Cepa. Bachs]. El Documento Vivo. 198p. 8º mayor. Tela editoria estampada, levemente rozada. Lomo con tejuelo. Buen...
Barcelona, Edit. Aura, 1976. 160p. 8º mayor. Rústica editoria ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Aura, 1976. 160p. 8º mayor. Rústica editoria ilustrada. Muy buen ejemplar.
ELLERY QUEEN'S. Magazine de Misterio. Año II. Núm. 7. 11 HISTORIAS - Barcelona 1976
Barcelona, Edit. Aura, 1976. 160p. 8º mayor. Rústica editoria ilustrada. Muy buen ejemplar.
Milano, Edit. Paoline, 1990. 139p. 8º mayor. Rústica editoria ilustrada. Texto en italiano. Muy buen ejemplar.
Milano, Edit. Paoline, 1990. 139p. 8º mayor. Rústica editoria ilustrada. Texto en italiano. Muy buen ejemplar.
IL RISVEGLIO DELL'ISLAM - Milano 1990
PASQUIER, Roger du
Milano, Edit. Paoline, 1990. 139p. 8º mayor. Rústica editoria ilustrada. Texto en italiano. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Fund. Bernat Metge, 1935. Emili Paulus i Timoleont - Eumenes i Sartori Traducció i text revisat per Carles Riba. 154p. doblades. 8è major. Tela editorial. Text...
Barcelona, Edit. Fund. Bernat Metge, 1935. Emili Paulus i Timoleont - Eumenes i Sartori Traducció i text revisat per Carles Riba. 154p. doblades. 8è major. Tela editorial. Text...
VIDES PARAL·LELES VII. Vol 2. Part 2a. - Barcelona 1935 - Text grec i traducció - En tela
PLUTARC
Barcelona, Edit. Fund. Bernat Metge, 1935. Emili Paulus i Timoleont - Eumenes i Sartori Traducció i text revisat per Carles Riba. 154p. doblades. 8è major. Tela editorial. Text...
Barcelona, Edit. Cap Roig 1987. 230p. Il·lustracions en b/n. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Cap Roig 1987. 230p. Il·lustracions en b/n. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
DICCIONARI DE SINÒNIMS I CONTRARIS de la llengua catalana - Barcelona 1987
MAINAT i JOU, Victor
Barcelona, Edit. Cap Roig 1987. 230p. Il·lustracions en b/n. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. fac. Teologia, 1975. Proleg d´Evangelista Vilanova305p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, vores un pèl gastades. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. fac. Teologia, 1975. Proleg d´Evangelista Vilanova305p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, vores un pèl gastades. Bon exemplar.
L'UNIVERS DE LA FE - Barcelona 1975
ROVIRA, Josep M.
Barcelona, Edit. fac. Teologia, 1975. Proleg d´Evangelista Vilanova305p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, vores un pèl gastades. Bon exemplar.
Sabadell, Edit. Fund. Bosch Cardellach 2008. Il·lustracions en b/n. 61p. 8è major. Rústica editorial, vores un pèl gastada. Bon exemplar.
Sabadell, Edit. Fund. Bosch Cardellach 2008. Il·lustracions en b/n. 61p. 8è major. Rústica editorial, vores un pèl gastada. Bon exemplar.
EL LLEGAT TRALLERO. Arxiu Biblioteca Fundació Bosch i Cardellach - Sabadell 2008 - Il·lustrat
Sabadell, Edit. Fund. Bosch Cardellach 2008. Il·lustracions en b/n. 61p. 8è major. Rústica editorial, vores un pèl gastada. Bon exemplar.
GIRBAU, Basilio
ANGLADA, Miquel
VALLÈS, Emili
(Joan Triadú - E. Artells)
GÜELL, Núria
ESKELUND, Karl
PASQUIER, Roger du
PLUTARC
MAINAT i JOU, Victor
ROVIRA, Josep M.