Lleida, Edit. pagès, 2008. Col. Lo Marraco Blau. 195p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Lleida, Edit. pagès, 2008. Col. Lo Marraco Blau. 195p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
ELS MEUS HOMES - Lleida 2008
MOKEDDEM, Malika
Lleida, Edit. pagès, 2008. Col. Lo Marraco Blau. 195p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1992. Traducció Joaquim Sala-Sanahuja. Edició bilingüe portugés/català. 180p. 8è major. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1992. Traducció Joaquim Sala-Sanahuja. Edició bilingüe portugés/català. 180p. 8è major. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
ODES DE RICARDO REIS - Barcelona 1992 - Bilíngüe
PESSOA, Fernando - GONÇALVES, Eurico
Barcelona, Edicions 62, 1992. Traducció Joaquim Sala-Sanahuja. Edició bilingüe portugés/català. 180p. 8è major. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Paris, Edit. Gallimard, 1986. 310p. cada tomo. 8º. Rústica editorial ilustrada. En estuche de cartoné ilustrado. Livres en français. Muy buen ejemplar.
Paris, Edit. Gallimard, 1986. 310p. cada tomo. 8º. Rústica editorial ilustrada. En estuche de cartoné ilustrado. Livres en français. Muy buen ejemplar.
Le horla. Boule de suif. La maison. Bel-ami. Une vie - (4 vol.- Completo) - Paris 1973/74/86
MAUPASSANT, Guy de
Paris, Edit. Gallimard, 1986. 310p. cada tomo. 8º. Rústica editorial ilustrada. En estuche de cartoné ilustrado. Livres en français. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Columna, 2000. Traductor Antoni Dalmau. 108p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Columna, 2000. Traductor Antoni Dalmau. 108p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
ESTUPOR I TREMOLORS - Barcelona 2000 - 1ª edició en català
NOTHOMB, Amélie
Barcelona, Edit. Columna, 2000. Traductor Antoni Dalmau. 108p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Madrid, Edit. Cátedra, 1992. 253p. 8ºmayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Madrid, Edit. Cátedra, 1992. 253p. 8ºmayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
LA ECONOMÍA DE EUROPA EN UN PERIODO DE CRISIS 1600-1750 - Madrid 1992
VRIES, Jan de
Madrid, Edit. Cátedra, 1992. 253p. 8ºmayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Montreuil, Edit. L'or du temps, 1968. Préface de Jean-Jacques Pauvert. 126 p. 8º mayor. Rústica editorial algo fatigada. Resto etiqueta. Sello caucho. Texte en français. Buen...
Montreuil, Edit. L'or du temps, 1968. Préface de Jean-Jacques Pauvert. 126 p. 8º mayor. Rústica editorial algo fatigada. Resto etiqueta. Sello caucho. Texte en français. Buen...
IRÈNE - Montreuil 1968
ROUTISIE, Albert de (Louis Aragon)
Montreuil, Edit. L'or du temps, 1968. Préface de Jean-Jacques Pauvert. 126 p. 8º mayor. Rústica editorial algo fatigada. Resto etiqueta. Sello caucho. Texte en français. Buen...
Mans, Edit. Amsaoui, 1995. Catálogo. Numerosas ilustraciones en color fuera texto. 92 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Texte en français. Muy buen ejemplar.
Mans, Edit. Amsaoui, 1995. Catálogo. Numerosas ilustraciones en color fuera texto. 92 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Texte en français. Muy buen ejemplar.
LES EFFETS DU VOYAGE. 25 Artistes Algériens - Mans 1995 - Muy ilustrado
Mans, Edit. Amsaoui, 1995. Catálogo. Numerosas ilustraciones en color fuera texto. 92 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Texte en français. Muy buen ejemplar.
Vic, Eumo Editorial, 2004. Textos sobre les arts contemporànies. Nombroses fotografies. 111 p de text. Làmines f.t. amb fotografies. Molt bon exemplar.
Vic, Eumo Editorial, 2004. Textos sobre les arts contemporànies. Nombroses fotografies. 111 p de text. Làmines f.t. amb fotografies. Molt bon exemplar.
MANRESA VIC RETORNS D'UN RETORN - Vic 2004 - Fotografies
GRANERO, Anton - SUNYOL, Víctor
Vic, Eumo Editorial, 2004. Textos sobre les arts contemporànies. Nombroses fotografies. 111 p de text. Làmines f.t. amb fotografies. Molt bon exemplar.
Nances, Edicitons Siloe, 2007. Fotografías de Bertrany Boulet. Texto de Jacques Bonnet. 112 p. 1 h. 4º mayor apaisado. Muy buen ejemplar.
Nances, Edicitons Siloe, 2007. Fotografías de Bertrany Boulet. Texto de Jacques Bonnet. 112 p. 1 h. 4º mayor apaisado. Muy buen ejemplar.
REGARD COMPLICE SUR LA MAYENNE - Nantes 2007 - Fotografías
BOUFLET, Bernard - BONNET, Jacques
Nances, Edicitons Siloe, 2007. Fotografías de Bertrany Boulet. Texto de Jacques Bonnet. 112 p. 1 h. 4º mayor apaisado. Muy buen ejemplar.
Paris, Edit. Gallimard, 2011. Edición Patricia Godi. Texto de Georges Steiner: Mourier est un art. Traducción revisada por Audrey van de Sandt. 1285p. 8º mayor. Rústica...
Paris, Edit. Gallimard, 2011. Edición Patricia Godi. Texto de Georges Steiner: Mourier est un art. Traducción revisada por Audrey van de Sandt. 1285p. 8º mayor. Rústica...
OEUVRES. Poèmes, romans, nouvelles, contes, essais, journaux - Paris 2011
PLATH, Sylvia
Paris, Edit. Gallimard, 2011. Edición Patricia Godi. Texto de Georges Steiner: Mourier est un art. Traducción revisada por Audrey van de Sandt. 1285p. 8º mayor. Rústica...
Barcelona, Edit. Centre Art i Natura Farrera, 2006. Nombroses lámines en rama il·lustrades en color. Tancades en carpeta rústica il·lustrada. Amb un DVD. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Centre Art i Natura Farrera, 2006. Nombroses lámines en rama il·lustrades en color. Tancades en carpeta rústica il·lustrada. Amb un DVD. Molt bon exemplar.
MARSAL DE FARRERA. Un home un paisatge - Barcelona 2006 - Molt il·lustrat - DVD
PUYALS, Maria
Barcelona, Edit. Centre Art i Natura Farrera, 2006. Nombroses lámines en rama il·lustrades en color. Tancades en carpeta rústica il·lustrada. Amb un DVD. Molt bon exemplar.
Palma, Edit. Sa Nostra, 1999. Nombroses il·lustracions en color i negre. 52p. 4t. Cartoné editorial il·lustrat. Lleus anotacions de l'antic propietari. Dedicatòria autògrafa de...
Palma, Edit. Sa Nostra, 1999. Nombroses il·lustracions en color i negre. 52p. 4t. Cartoné editorial il·lustrat. Lleus anotacions de l'antic propietari. Dedicatòria autògrafa de...
BENET ROSSELL. TIRANT LO MÓN - Palma 1999 - Il·lustrat - Dedicat
Rossell, Benet
Palma, Edit. Sa Nostra, 1999. Nombroses il·lustracions en color i negre. 52p. 4t. Cartoné editorial il·lustrat. Lleus anotacions de l'antic propietari. Dedicatòria autògrafa de...
MOKEDDEM, Malika
PESSOA, Fernando - GONÇALVES, Eurico
MAUPASSANT, Guy de
NOTHOMB, Amélie
VRIES, Jan de
ROUTISIE, Albert de (Louis Aragon)
GRANERO, Anton - SUNYOL, Víctor
BOUFLET, Bernard - BONNET, Jacques
PLATH, Sylvia
PUYALS, Maria
Rossell, Benet