Vic, Edit. Cafè Central/Eumo, 2007. Col. Jardins de Samarcanda 46. Traducció A. Clapés. 84p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Edició en francès i català. Molt bon exemplar.
Vic, Edit. Cafè Central/Eumo, 2007. Col. Jardins de Samarcanda 46. Traducció A. Clapés. 84p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Edició en francès i català. Molt bon exemplar.
GRAN HOTEL D'ESTRANGERS - Vic 2007 - Bilíngüe
BEAUSOLEIL, Claude
Vic, Edit. Cafè Central/Eumo, 2007. Col. Jardins de Samarcanda 46. Traducció A. Clapés. 84p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Edició en francès i català. Molt bon exemplar.
Vic, Edit. Cafè Central/Eumo, 2009. Col. Jardins de Samarcanda 51. Traducció A. Clapés. 134p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Edició en francès i català. Molt bon exemplar.
Vic, Edit. Cafè Central/Eumo, 2009. Col. Jardins de Samarcanda 51. Traducció A. Clapés. 134p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Edició en francès i català. Molt bon exemplar.
ALLÒ DONCS - Vic 2009 - Bilíngüe
COLLOBERT, Danielle
Vic, Edit. Cafè Central/Eumo, 2009. Col. Jardins de Samarcanda 51. Traducció A. Clapés. 134p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Edició en francès i català. Molt bon exemplar.
Vic, Edit. Cafè Central/Eumo, 2009. Col. Jardins de Samarcanda 54. Traducció Simona Skrabec. 95p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Edició en eslovè i català. Molt bon exemplar.
Vic, Edit. Cafè Central/Eumo, 2009. Col. Jardins de Samarcanda 54. Traducció Simona Skrabec. 95p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Edició en eslovè i català. Molt bon exemplar.
BANALITATS - Vic 2009 - Edició bilingüe
MOZETIC, Brane
Vic, Edit. Cafè Central/Eumo, 2009. Col. Jardins de Samarcanda 54. Traducció Simona Skrabec. 95p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Edició en eslovè i català. Molt bon exemplar.
Vic, Edit. Cafè Central/Eumo, 2016. Col. Jardins de Samarcanda 81. Traducció Lidia Anoll. 157p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Edició francès /català. Livre en français....
Vic, Edit. Cafè Central/Eumo, 2016. Col. Jardins de Samarcanda 81. Traducció Lidia Anoll. 157p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Edició francès /català. Livre en français....
MÉS AMUNT QUE LES FLAMES - Vic 2016 - Bilíngüe
DUPRÉ, Louise
Vic, Edit. Cafè Central/Eumo, 2016. Col. Jardins de Samarcanda 81. Traducció Lidia Anoll. 157p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Edició francès /català. Livre en français....
Vic, Edit. Cafè Central/ Emboscall, 2011. Col. taller de poesia. 99p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Edició bilíngüe anglès, hidú i català. Molt bon exemplar.
Vic, Edit. Cafè Central/ Emboscall, 2011. Col. taller de poesia. 99p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Edició bilíngüe anglès, hidú i català. Molt bon exemplar.
COM ESPIGUES DE BLAT AMB VENTS DE L'EST ( Cinc poetes indis actuals) - Vic 2011 - Bilíngüe
RAWAL, Sameer
Vic, Edit. Cafè Central/ Emboscall, 2011. Col. taller de poesia. 99p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Edició bilíngüe anglès, hidú i català. Molt bon exemplar.
Vic, Edit. Cafè Central/ Emboscall, 2011. Col. Fora de sèrie. 59p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Edició bilíngüe català/francés. Livre en français. Molt bon exemplar.
Vic, Edit. Cafè Central/ Emboscall, 2011. Col. Fora de sèrie. 59p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Edició bilíngüe català/francés. Livre en français. Molt bon exemplar.
PEUT-ÊTRE SEULEMENT ICI. vingt poèmes 1997-2007 - Vic 2011 - Bilíngüe
SUNYOL, Victor
Vic, Edit. Cafè Central/ Emboscall, 2011. Col. Fora de sèrie. 59p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Edició bilíngüe català/francés. Livre en français. Molt bon exemplar.
Vic, Edit. Cafè Central/ Eumo, 2006. Col. Jardins de Samarcanda 39. 51p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Vic, Edit. Cafè Central/ Eumo, 2006. Col. Jardins de Samarcanda 39. 51p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
VIDA GUANYADA - Vic 2006
SERRA. Jean
Vic, Edit. Cafè Central/ Eumo, 2006. Col. Jardins de Samarcanda 39. 51p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Vic, Edit. Cafè Central/ Eumo, 2010. Col. Jardins de Samarcanda 55. 101p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Vic, Edit. Cafè Central/ Eumo, 2010. Col. Jardins de Samarcanda 55. 101p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
(BLANC) - Vic 2010
BADAL, Josep L.
Vic, Edit. Cafè Central/ Eumo, 2010. Col. Jardins de Samarcanda 55. 101p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Vic, Edit. Cafè Central/ Eumo, 2013. Col. Jardins de Samarcanda 69. 79p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Vic, Edit. Cafè Central/ Eumo, 2013. Col. Jardins de Samarcanda 69. 79p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
RENDEZVOUS - Vic 2013
LARIOS, Jordi
Vic, Edit. Cafè Central/ Eumo, 2013. Col. Jardins de Samarcanda 69. 79p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Vic, Edit. Cafè Central/ Eumo, 2016. Col. Jardins de Samarcanda 80. 79p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Vic, Edit. Cafè Central/ Eumo, 2016. Col. Jardins de Samarcanda 80. 79p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
WUNDERWAFFE - Vic 2016
MUNAR RIBOT, Jaume
Vic, Edit. Cafè Central/ Eumo, 2016. Col. Jardins de Samarcanda 80. 79p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Madrid, Edit. Jovial, 1969. Ilustraciones en color. 349p. 4º. Cartoné editorial ilustrado. Lomo de tela. Puntas levemente rozadas. Interior en buen estado. Buen ejemplar.
Madrid, Edit. Jovial, 1969. Ilustraciones en color. 349p. 4º. Cartoné editorial ilustrado. Lomo de tela. Puntas levemente rozadas. Interior en buen estado. Buen ejemplar.
PELÍCULA HANNA BARBERA. Décimo tomo - Madrid 1969 - Muy illustrado
HANNA-BARBERA
Madrid, Edit. Jovial, 1969. Ilustraciones en color. 349p. 4º. Cartoné editorial ilustrado. Lomo de tela. Puntas levemente rozadas. Interior en buen estado. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Eumo, 1990. Il·lustracions en color i negre. 319p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Lleu taca. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Eumo, 1990. Il·lustracions en color i negre. 319p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Lleu taca. Molt bon exemplar.
ART I EXPRESSIÓ A L'ESCOLA - Barcelona 1990 - Il·lustrat
COLOMER, J.
Barcelona, Edit. Eumo, 1990. Il·lustracions en color i negre. 319p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Lleu taca. Molt bon exemplar.
BEAUSOLEIL, Claude
COLLOBERT, Danielle
MOZETIC, Brane
DUPRÉ, Louise
RAWAL, Sameer
SUNYOL, Victor
MUNAR RIBOT, Jaume
HANNA-BARBERA
COLOMER, J.