Barcelona, Empúries, 2015. Col. Narrativa, 476. 460 p. 8è major. Cartoné editorial il·lustrat. Un pèl gastat. Bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Empúries, 2015. Col. Narrativa, 476. 460 p. 8è major. Cartoné editorial il·lustrat. Un pèl gastat. Bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
NOSALTRES - Barcelona 2015 - 1a edició en català
NICHOLS, David
Barcelona, Empúries, 2015. Col. Narrativa, 476. 460 p. 8è major. Cartoné editorial il·lustrat. Un pèl gastat. Bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Empúries, 2002. Col. Singulars, 39. 280 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Desgast lleu. Bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Empúries, 2002. Col. Singulars, 39. 280 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Desgast lleu. Bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
LES REVELACIONS DE BATTERSEA PARK ROAD - Barcelona 2002 - 1a edició en català
LOSADA, Isabel
Barcelona, Empúries, 2002. Col. Singulars, 39. 280 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Desgast lleu. Bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Seix Barral, 2000. Col. Los Tres Mundos / Ensayo. 204 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Desgaste leve. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. En este...
Barcelona, Seix Barral, 2000. Col. Los Tres Mundos / Ensayo. 204 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Desgaste leve. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. En este...
LOS OJOS DEL MURCIÉLAGO. Vidas en la caverna global - Barcelona 2000
GÓMEZ PIN, Víctor
Barcelona, Seix Barral, 2000. Col. Los Tres Mundos / Ensayo. 204 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Desgaste leve. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. En este...
Barcelona, Columna, 1987. 167 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Firma de l'antic propietari. Un pèl gastat. Bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Columna, 1987. 167 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Firma de l'antic propietari. Un pèl gastat. Bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
COS DE NOIA - Barcelona 1987 - 1a edició
BARILLÉ, Élisabeth
Barcelona, Columna, 1987. 167 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Firma de l'antic propietari. Un pèl gastat. Bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Madrid, Taurus, 1998. Col. Pensamiento. 182 p. 8º. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition.
Madrid, Taurus, 1998. Col. Pensamiento. 182 p. 8º. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition.
PENSAR EN EL SIGLO - Madrid 1998
CRUZ, Manuel - VATTIMO, Gianni (eds.)
Madrid, Taurus, 1998. Col. Pensamiento. 182 p. 8º. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition.
Paris, Minuit, 1999. Octobre 1999. 128 p. 8º menor. Rústica editorial tipográfica. Perfecto ejemplar.
Paris, Minuit, 1999. Octobre 1999. 128 p. 8º menor. Rústica editorial tipográfica. Perfecto ejemplar.
LES EDITIONS DE MINUIT. Catalogue - Barcelona 1999 - Ilustrado
Paris, Minuit, 1999. Octobre 1999. 128 p. 8º menor. Rústica editorial tipográfica. Perfecto ejemplar.
Barcelona, Empúries, 2001. Biblioteca Universal, 156. 57 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Desgast lleu. Bon exemplar.
Barcelona, Empúries, 2001. Biblioteca Universal, 156. 57 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Desgast lleu. Bon exemplar.
DIÀLEG SOBRE LA SOLIDARITAT - Barcelona 2001
CACCIARI, Massimo - MARTINI, Carlo Maria
Barcelona, Empúries, 2001. Biblioteca Universal, 156. 57 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Desgast lleu. Bon exemplar.
Barcelona, Editorial Melusina, 2010. Fotografías a color f-t. 204 p. 8è. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Editorial Melusina, 2010. Fotografías a color f-t. 204 p. 8è. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition.
EL POSTPORNO ERA ESO - Barcelona 2010
LLOPIS, María
Barcelona, Editorial Melusina, 2010. Fotografías a color f-t. 204 p. 8è. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition.
Girona, Patrick Gifreu, Enric Prat i Pep Vila, 2001. Il·lustracions en b/n. s/p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar. Edició de 200 exemplars.
Girona, Patrick Gifreu, Enric Prat i Pep Vila, 2001. Il·lustracions en b/n. s/p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar. Edició de 200 exemplars.
SENHAL Nº 63: RELACIÓ D'UN FET QUI ES PASSÀ AL CORAL EN L'ANY 1599 - Girona 2001 - Il·lustrat
MOLÍ, Joan Baptista - BARRIS NEIRA, Joan
Girona, Patrick Gifreu, Enric Prat i Pep Vila, 2001. Il·lustracions en b/n. s/p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar. Edició de 200 exemplars.
Girona, Patrick Gifreu, Enric Prat i Pep Vila, 2001. Il·lustracions en b/n. s/p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar. Edició de 200 exemplars.
Girona, Patrick Gifreu, Enric Prat i Pep Vila, 2001. Il·lustracions en b/n. s/p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar. Edició de 200 exemplars.
SENHAL Nº 62: RECORDS DE ROSSELLÓ (1887) - Girona 2001 - Il·lustrat
TALRICH, Pere - CÁRCELES, Dolors
Girona, Patrick Gifreu, Enric Prat i Pep Vila, 2001. Il·lustracions en b/n. s/p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar. Edició de 200 exemplars.
Girona, Patrick Gifreu, Enric Prat i Pep Vila, 2000. Desplegable. Mapa en b/n. s/p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar. Edició de 200 exemplars.
Girona, Patrick Gifreu, Enric Prat i Pep Vila, 2000. Desplegable. Mapa en b/n. s/p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar. Edició de 200 exemplars.
SENHAL Nº 56: ENÈSIMA TESI TOPOGRAMÀTICA DE GERARD ALTAIÓ I JESÚS GALDÓN - Girona 2000 - Il·lustrat
ALTAIÓ, Gerard - GALDÓN, Jesús
Girona, Patrick Gifreu, Enric Prat i Pep Vila, 2000. Desplegable. Mapa en b/n. s/p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar. Edició de 200 exemplars.
Girona, Patrick Gifreu, Enric Prat i Pep Vila, 2000. Il·lustracions en b/n. s/p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar. Edició de 200 exemplars.
Girona, Patrick Gifreu, Enric Prat i Pep Vila, 2000. Il·lustracions en b/n. s/p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar. Edició de 200 exemplars.
SENHAL Nº 60: OBNOXIA - Girona 2000 - Il·lustrat
LUCERO COMAS, Lluís - VIVÓ CODINA, Mar
Girona, Patrick Gifreu, Enric Prat i Pep Vila, 2000. Il·lustracions en b/n. s/p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar. Edició de 200 exemplars.
LOSADA, Isabel
GÓMEZ PIN, Víctor
CACCIARI, Massimo - MARTINI, Carlo Maria
MOLÍ, Joan Baptista - BARRIS NEIRA, Joan
TALRICH, Pere - CÁRCELES, Dolors
ALTAIÓ, Gerard - GALDÓN, Jesús
LUCERO COMAS, Lluís - VIVÓ CODINA, Mar