Barcelona, Edit. Univ. Ramon Llull, 2004. 81p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Univ. Ramon Llull, 2004. 81p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
ACTE D'INVESTIDURA DE DOCTOR HONORIS CAUSA Al Molt Hble. Sr. JORDI PUJOL - Barcelona 2004
PUJOL, Jordi
Barcelona, Edit. Univ. Ramon Llull, 2004. 81p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Gen. Cat., 1997. 218p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Gen. Cat., 1997. 218p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
ARXIUS NACIONALS REGIONALS I GENERALS en els seus marcs territorials - Barcelona 1997
Barcelona, Edit. Gen. Cat., 1997. 218p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. IEC, 2006. 84p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. IEC, 2006. 84p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
GEORGES DWELSHAUVERS I ELS COMENÇAMENTS DE LA PSICOLOGIA EXPERIMENTAL A CATALUNYA - Barcelona 2006
SIGUAN, Miquel
Barcelona, Edit. IEC, 2006. 84p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Vic, Edit. Patronat Estudis Osonecs, 1992. Pròleg de Josep Playà i Maset. Sèrie monografies nº 14. 157p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Vores del llom un pèl gastades. Molt...
Vic, Edit. Patronat Estudis Osonecs, 1992. Pròleg de Josep Playà i Maset. Sèrie monografies nº 14. 157p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Vores del llom un pèl gastades. Molt...
EDITORIALS DE LA GAZETA DE VICH 1930-1936 - Vic 1992
ANGLADA I VILARDEBÓ, Joan
Vic, Edit. Patronat Estudis Osonecs, 1992. Pròleg de Josep Playà i Maset. Sèrie monografies nº 14. 157p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Vores del llom un pèl gastades. Molt...
Girona, Edit. Brau, 2001. 225p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Girona, Edit. Brau, 2001. 225p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
ENTRELLUCHS. Una aproximació empordanesa a Ernest Lluch - Girona 2001
LLUCH, Ernest
Girona, Edit. Brau, 2001. 225p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Inst. Nacional Libro Español, 1962. Ilustraciones en b/n fuera texto. 147p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Bordes algo rozados. Texto español , inglés,...
Barcelona, Edit. Inst. Nacional Libro Español, 1962. Ilustraciones en b/n fuera texto. 147p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Bordes algo rozados. Texto español , inglés,...
BARCELONA Y EL XVI CONGRESO DE LA UNIÓN INTERNACIONAL DE EDITORES - Barcelona 1962 - Ilustrado
Barcelona, Edit. Inst. Nacional Libro Español, 1962. Ilustraciones en b/n fuera texto. 147p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Bordes algo rozados. Texto español , inglés,...
Barcelona, Edit. Fund. Collserola, 2018. 150p. 8è major. Rústica editorial. Text en català i espanyol. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Fund. Collserola, 2018. 150p. 8è major. Rústica editorial. Text en català i espanyol. Molt bon exemplar.
EN CLAU DE DONA - Barcelona 2018
FARRÉ - FUNES - SEGARRA- VALCARCEL
Barcelona, Edit. Fund. Collserola, 2018. 150p. 8è major. Rústica editorial. Text en català i espanyol. Molt bon exemplar.
Madrid, Edit. Sagitario - Ediciones de los Estudiantes Españoles, 1945. 385p. 8º mayor. Rústica editorial con sobrecubierta ilustrada, con bordes rozados. Interior en buen...
Madrid, Edit. Sagitario - Ediciones de los Estudiantes Españoles, 1945. 385p. 8º mayor. Rústica editorial con sobrecubierta ilustrada, con bordes rozados. Interior en buen...
LA JUVENTUD NO VUELVE. Novela de la guerra - Madrid 1945 - 1ª edición
POMBO, Manuel
Madrid, Edit. Sagitario - Ediciones de los Estudiantes Españoles, 1945. 385p. 8º mayor. Rústica editorial con sobrecubierta ilustrada, con bordes rozados. Interior en buen...
Barcelona, Edit. Edhasa, 1986. Versió Michael Frayn. 124p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Edhasa, 1986. Versió Michael Frayn. 124p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
MEL SALVATGE. - Barcelona 1986
TXÈKHOV
Barcelona, Edit. Edhasa, 1986. Versió Michael Frayn. 124p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Mexico, Edit. Cumbre, 1955. Traducción de Mario Lacruz. 179p. 8º mayor. Tela editoria algo rozada. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Mexico, Edit. Cumbre, 1955. Traducción de Mario Lacruz. 179p. 8º mayor. Tela editoria algo rozada. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
LA PUERTA VERDE - Mexico 1955 - 1ª edición en español
FAIR, A.A. (ALIAS DE ERLE STANLEY )
Mexico, Edit. Cumbre, 1955. Traducción de Mario Lacruz. 179p. 8º mayor. Tela editoria algo rozada. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Edit. L'esfera dels llibres, 2005. 255p. 4t menor. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. L'esfera dels llibres, 2005. 255p. 4t menor. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
FOT-LI QUE SOM CATALANS! Epigrames - Barcelona 2005 - 1ª edició.
BRU DE SALA - JODAR - PALOL
Barcelona, Edit. L'esfera dels llibres, 2005. 255p. 4t menor. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Generalitat de Catalunya. Institució de les Lletres Catalanes, 2006. Cultura / Lletres. Fotografies en b/n fora-text . 71 p. 4t menor. Rústica editorial ilustrada....
Barcelona, Generalitat de Catalunya. Institució de les Lletres Catalanes, 2006. Cultura / Lletres. Fotografies en b/n fora-text . 71 p. 4t menor. Rústica editorial ilustrada....
CENTENARI RAFAEL TASIS (1906-2006) - Barcelona 2006 - Il·lustrat
TASIS, Rafael
Barcelona, Generalitat de Catalunya. Institució de les Lletres Catalanes, 2006. Cultura / Lletres. Fotografies en b/n fora-text . 71 p. 4t menor. Rústica editorial ilustrada....
PUJOL, Jordi
SIGUAN, Miquel
ANGLADA I VILARDEBÓ, Joan
LLUCH, Ernest
FARRÉ - FUNES - SEGARRA- VALCARCEL
POMBO, Manuel
TXÈKHOV
FAIR, A.A. (ALIAS DE ERLE STANLEY )
BRU DE SALA - JODAR - PALOL
TASIS, Rafael