Alcoi, Edit. Ajunt. Alcoi, 1996. 208p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Alcoi, Edit. Ajunt. Alcoi, 1996. 208p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
V JORNADES DE SOCIOLINGÜÍSTICA. Comunitat Lingüística i Espais Comunicatius - Alcoi 1996
Alcoi, Edit. Ajunt. Alcoi, 1996. 208p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Eumo, 1993. 88p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Eumo, 1993. 88p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
MANUAL DE PRONUNCIACIÓ - Barcelona 1993
CASTELLANOS, Josep Anton
Barcelona, Edit. Eumo, 1993. 88p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Paris, Edit. Larousse, 1968. 181p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Texte en français. Buen ejemplar.
Paris, Edit. Larousse, 1968. 181p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Texte en français. Buen ejemplar.
GRAMMAIRE transformationnelle DU FRANÇAIS syntaxe du verbe - Paris 1968
GROSS, Maurice
Paris, Edit. Larousse, 1968. 181p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Texte en français. Buen ejemplar.
Buenos Aires, Espasa-Calpe, 1954. Colección Austral, 1184. 150 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con sobrecubierta ilustrada levemente rozada. Muy buen ejemplar. 1ª edición en...
Buenos Aires, Espasa-Calpe, 1954. Colección Austral, 1184. 150 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con sobrecubierta ilustrada levemente rozada. Muy buen ejemplar. 1ª edición en...
CUENTOS DE NUEVA YORK - Buenos Aires 1954
HENRY, O
Buenos Aires, Espasa-Calpe, 1954. Colección Austral, 1184. 150 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con sobrecubierta ilustrada levemente rozada. Muy buen ejemplar. 1ª edición en...
Barcelona, Llibreria Catalònia, 1928. Pròleg de J. M. Batista i Roca. 56 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Taques d'òxid. Desgast que no dificulta la lectura. Bon...
Barcelona, Llibreria Catalònia, 1928. Pròleg de J. M. Batista i Roca. 56 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Taques d'òxid. Desgast que no dificulta la lectura. Bon...
ORIENTACIONS D'EXCURSIONISME - Barcelona 1928 - Dedicat
PUJOL I ALGUERÓ, F.
Barcelona, Llibreria Catalònia, 1928. Pròleg de J. M. Batista i Roca. 56 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Taques d'òxid. Desgast que no dificulta la lectura. Bon...
Benidorm, Edit.Ajunt. Benidorm, 1988. 223p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Benidorm, Edit.Ajunt. Benidorm, 1988. 223p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
ELS PROCESOS DE NORMALITZACIÓ LINGÜÏSTICA A L'ESTAT ESPANYOL ACTUAL - Benidorm 1988
ALEMANY, Rafael
Benidorm, Edit.Ajunt. Benidorm, 1988. 223p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Llibreria Espanyola, 1931. Pròleg de Prudenci Bertrana. 59 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Desgast que no dificulta la lectura. Bon exemplar. Signat per...
Barcelona, Llibreria Espanyola, 1931. Pròleg de Prudenci Bertrana. 59 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Desgast que no dificulta la lectura. Bon exemplar. Signat per...
DEL NOSTRE EXCURSIONISME - Barcelona 1931 - Dedicat
PUJOL I ALGUERÓ, F.
Barcelona, Llibreria Espanyola, 1931. Pròleg de Prudenci Bertrana. 59 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Desgast que no dificulta la lectura. Bon exemplar. Signat per...
Barcelona, Edicions Gost, 1930. Pròleg de F. Maspons i Anglasell. 70 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Desgast que no dificulta la lectura. Bon exemplar. Signat per...
Barcelona, Edicions Gost, 1930. Pròleg de F. Maspons i Anglasell. 70 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Desgast que no dificulta la lectura. Bon exemplar. Signat per...
EXCURSIONISME I CIUTADANIA - Barcelona 1930 - Dedicat
PUJOL I ALGUERÓ, F.
Barcelona, Edicions Gost, 1930. Pròleg de F. Maspons i Anglasell. 70 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Desgast que no dificulta la lectura. Bon exemplar. Signat per...
Barcelona, Edicions 62, 1984. Llibres a l'Abast. 240p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1984. Llibres a l'Abast. 240p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
ELEMENTS PER A LA RECERCA SOCIOLINGÜÍSTICA A CATALUNYA - Barcelona 1984
TURELL, M. Teresa
Barcelona, Edicions 62, 1984. Llibres a l'Abast. 240p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Columna, 1995. 64p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Columna, 1995. 64p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
CONTRACTE AMB CATALUNYA - Barcelona 1995
COLOM, Àngel
Barcelona, Edit. Columna, 1995. 64p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Publicacions de l'Abadia de Montserrat - Centre de Pastoral Litúrgica - Facultat de Teologia de Barcelona - Institut Catòlic d'Estudis Socials, 1975. Col·lecció...
Barcelona, Publicacions de l'Abadia de Montserrat - Centre de Pastoral Litúrgica - Facultat de Teologia de Barcelona - Institut Catòlic d'Estudis Socials, 1975. Col·lecció...
DIARI D'UN ANY DE PEONATGE - Barcelona 1975
RELATS, Pere
Barcelona, Publicacions de l'Abadia de Montserrat - Centre de Pastoral Litúrgica - Facultat de Teologia de Barcelona - Institut Catòlic d'Estudis Socials, 1975. Col·lecció...
Barcelona, Edit. Omnium Cultural, 2007. il·lustracions en b/n. 126. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Omnium Cultural, 2007. il·lustracions en b/n. 126. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
JOAN BALLESTER I CANALS 1913-1980. Al Servei dels Països Catalans - Barcelona 2007 - Il·lustrat
SURROCA, Robert
Barcelona, Edit. Omnium Cultural, 2007. il·lustracions en b/n. 126. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
CASTELLANOS, Josep Anton
GROSS, Maurice
HENRY, O
PUJOL I ALGUERÓ, F.
ALEMANY, Rafael
PUJOL I ALGUERÓ, F.
PUJOL I ALGUERÓ, F.
TURELL, M. Teresa
COLOM, Àngel
RELATS, Pere
SURROCA, Robert