Barcelona, Edit. Servei Meteorològic de Catalunya, 1933. 55 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Bon exemplar. 1ª edició. Primera edició. 1st edition. First edition.
Barcelona, Edit. Servei Meteorològic de Catalunya, 1933. 55 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Bon exemplar. 1ª edició. Primera edició. 1st edition. First edition.
PLUGES A CATALUNYA DURANT L'ANY METEOROLÒGIC COMPRÈS ENTRE EL 1R DE DESEMBRE DEL 1930 I EL 30 DE NOVEMBRE DE 1931 - Barcelona 1
FEBRER, Joaquim
Barcelona, Edit. Servei Meteorològic de Catalunya, 1933. 55 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Bon exemplar. 1ª edició. Primera edició. 1st edition. First edition.
Barcelona, Edit. Servei Meteorològic de Catalunya, 1936. 48 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Bon exemplar. 1ª edició. Primera edició. 1st edition. First edition.
Barcelona, Edit. Servei Meteorològic de Catalunya, 1936. 48 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Bon exemplar. 1ª edició. Primera edició. 1st edition. First edition.
PLUGES A CATALUNYA DURANT L'ANY METEOROLÒGIC COMPRÈS ENTRE EL 1R DE DESEMBRE DE 1932 I EL 30 DE NOVEMBRE DE 1933 . Barcelona 19
ANGLADA, Josep
Barcelona, Edit. Servei Meteorològic de Catalunya, 1936. 48 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Bon exemplar. 1ª edició. Primera edició. 1st edition. First edition.
Barcelona, Edit. Servei Meteorològic de Catalunya, 1933. 108 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada un pèl gastada. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Servei Meteorològic de Catalunya, 1933. 108 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada un pèl gastada. Bon exemplar.
ASSAIG S'UNA NOVA FORMA D'HISTORIAL TERMOMÈTRIC, DE POSSIBLE APLICACIÓ ALS PROBLEMES SANITARIS (ANYS 1922-1931) - Barcelona 193
ANGLADA, Josep
Barcelona, Edit. Servei Meteorològic de Catalunya, 1933. 108 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada un pèl gastada. Bon exemplar.
Palafurgell. Edit. Quaderns de Palafurgell, 1999. Algunas ilustraciones en b/n. 172 p. 4t menor. Cartoné editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. Primera edició....
Palafurgell. Edit. Quaderns de Palafurgell, 1999. Algunas ilustraciones en b/n. 172 p. 4t menor. Cartoné editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. Primera edició....
ESCRIPTORS A PALAFRUGELL o ruta planera per les seves vides, obres i miracles de 1880 a 1936 - Palafurgell 1999
XARGAY I OLIVA, Xavier
Palafurgell. Edit. Quaderns de Palafurgell, 1999. Algunas ilustraciones en b/n. 172 p. 4t menor. Cartoné editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. Primera edició....
Valencia. Edit. Alfons el Magnànim, 1997. 172 p. 8º. Rústica editorial il·lustrada. Muy buen ejemplar.
Valencia. Edit. Alfons el Magnànim, 1997. 172 p. 8º. Rústica editorial il·lustrada. Muy buen ejemplar.
DESPOSEER Y CUSTODIAR. Transformación agraria y guardería rural en la provincia de Valencia. 1844-1874 - Valencia 1997
MIR MONTALT, Vicent R.
Valencia. Edit. Alfons el Magnànim, 1997. 172 p. 8º. Rústica editorial il·lustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Labor, 1935. Algunas ilustraciones en b/n fuera texto. 311 p. 8º. Holandesa editorial. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Labor, 1935. Algunas ilustraciones en b/n fuera texto. 311 p. 8º. Holandesa editorial. Muy buen ejemplar.
HISTORIA DE FRANCIA - Barcelona 1935
STERNFELD, R.
Barcelona, Edit. Labor, 1935. Algunas ilustraciones en b/n fuera texto. 311 p. 8º. Holandesa editorial. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Proa, 1998. 428 p. 8è-. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Primera edició. 1ª edición. First edition. 1st edition.
Barcelona, Edit. Proa, 1998. 428 p. 8è-. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Primera edició. 1ª edición. First edition. 1st edition.
VALORS I DIVERSITAT CULTURAL A LES SOCIETATS D'EUROPA I DEL MAGREB - Barcelona 1998
ROQUE, Maria-Àngels
Barcelona, Edit. Proa, 1998. 428 p. 8è-. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Primera edició. 1ª edición. First edition. 1st edition.
London. Edit. Watts & co, 1918. Algunas ilustraciones en b/n. 148 p. 8º. Tela editorial. Book in english. Muy buen ejemplar.
London. Edit. Watts & co, 1918. Algunas ilustraciones en b/n. 148 p. 8º. Tela editorial. Book in english. Muy buen ejemplar.
SAVAGE SURVIVALS. THE STORY OF THE RACE TOLD IN SIMPLE LANGUAGE - London 1918
HOWARD MOORE, J.
London. Edit. Watts & co, 1918. Algunas ilustraciones en b/n. 148 p. 8º. Tela editorial. Book in english. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Generalitat de Catalunya, 1990. 154 p. 8º. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Generalitat de Catalunya, 1990. 154 p. 8º. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
UNA SOLA TERRA - Barcelona 1990
COUSTEAU - DUMONT - GOLDSMITH - KING - MEDEVEDEV
Barcelona, Edit. Generalitat de Catalunya, 1990. 154 p. 8º. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Facultat de Teologia de Catalunya, 1993. 71 p. 8º. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Facultat de Teologia de Catalunya, 1993. 71 p. 8º. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
LA SINODALITAT ECLESIAL [St. Joan Crisòstom]. Lliçó inaugural del curs acadèmic 1993-1994 - Barcelona 1993
PIÉ I NINOT, Salvador
Barcelona, Edit. Facultat de Teologia de Catalunya, 1993. 71 p. 8º. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Planeta, 1980. Numerosas ilustraciones en b/n. 376 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Primera edición. 1ª edición. First edition. 1st edition.
Barcelona, Edit. Planeta, 1980. Numerosas ilustraciones en b/n. 376 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Primera edición. 1ª edición. First edition. 1st edition.
FELIPE GONZÁLEZ. UN HOMBRE A LA ESPERA - Barcelona 1980
CHAMORRO, Eduardo
Barcelona, Edit. Planeta, 1980. Numerosas ilustraciones en b/n. 376 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Primera edición. 1ª edición. First edition. 1st edition.
Vich. Edit. Raymundis Masnou. 23 p. 8º. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Vich. Edit. Raymundis Masnou. 23 p. 8º. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
CARTA ALS FIDELS DE LA DIÒCESI DE VICH, SOBRE LA SEGONA SESSIÓ DEL CONCILI VATICÀ II - Vich
Vich. Edit. Raymundis Masnou. 23 p. 8º. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
FEBRER, Joaquim
ANGLADA, Josep
ANGLADA, Josep
XARGAY I OLIVA, Xavier
MIR MONTALT, Vicent R.
ROQUE, Maria-Àngels
HOWARD MOORE, J.
COUSTEAU - DUMONT - GOLDSMITH - KING - MEDEVEDEV
PIÉ I NINOT, Salvador
CHAMORRO, Eduardo