Valencia, Pascual Aguilar, edit., 1892. 164p. 8º. Encuadernado en tela con las cubiertas originales pegadas. Etiqueta en el lomo. Puntas algo rozadas. Cantos coloreados. Lomo...
Valencia, Pascual Aguilar, edit., 1892. 164p. 8º. Encuadernado en tela con las cubiertas originales pegadas. Etiqueta en el lomo. Puntas algo rozadas. Cantos coloreados. Lomo...
EL LICENCIADO TORRALBA. (Poema en ocho cantos) - Valencia 1892 - Biblioteca Selecta
CAMPOAMOR, R. de
Valencia, Pascual Aguilar, edit., 1892. 164p. 8º. Encuadernado en tela con las cubiertas originales pegadas. Etiqueta en el lomo. Puntas algo rozadas. Cantos coloreados. Lomo...
Barcelona, Edit. Joaquín Gil - Iberia, 1947. 250 p. 8è. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen exemplar.
Barcelona, Edit. Joaquín Gil - Iberia, 1947. 250 p. 8è. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen exemplar.
LA NOVELA PICARESCA: LA VIDA DE LAZARILLO DE TORMES Y DE SUS FORTUNAS Y ADVERSIDADES, EL DIABLO COJUELO, LA VIDA DE DON GREGORI
ANÓNIMO - VÉLEZ DE GUEVARA - ENRÍQUEZ
Barcelona, Edit. Joaquín Gil - Iberia, 1947. 250 p. 8è. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen exemplar.
Barcelona, Edit. Conferència Episcopal Tarraconense, 2000. 76 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Conferència Episcopal Tarraconense, 2000. 76 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
EVANGELI SEGONS SANT JOAN - Barcelona 2000
Barcelona, Edit. Conferència Episcopal Tarraconense, 2000. 76 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Lloret de Mar, 1994. Il·lustracions en b/n. 276p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. Primera edició. 1st edition. First edition.
Lloret de Mar, 1994. Il·lustracions en b/n. 276p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. Primera edició. 1st edition. First edition.
EL CANONGE VILÀ I EL SEU TEMPS - Lloret de mar 1994 - Il·lustrat
VILÀ I GALÍ, Agustí
Lloret de Mar, 1994. Il·lustracions en b/n. 276p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. Primera edició. 1st edition. First edition.
Manresa. Edit. Caixa de Manresa, 1991. Algunes il·lustracions en b/n. 165 p. 4t. Guaflex editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. Primera edición....
Manresa. Edit. Caixa de Manresa, 1991. Algunes il·lustracions en b/n. 165 p. 4t. Guaflex editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. Primera edición....
CAMBRA OFICIAL DE COMERÇ I INDÚSTRIA DE MANRESA - Manresa 1991
CAMPRUBÍ I PLANS, Josep
Manresa. Edit. Caixa de Manresa, 1991. Algunes il·lustracions en b/n. 165 p. 4t. Guaflex editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. Primera edición....
Barcelona, Edit. Rafael Dalmau, 1965. 200 p aprox. Petit 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. Primera edición. 1st edition. First edition
Barcelona, Edit. Rafael Dalmau, 1965. 200 p aprox. Petit 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. Primera edición. 1st edition. First edition
PANORAMA ACTUAL DE LES IDEES. HISTÒRIA DE LES IDEOLOGIES SOCIALS CONTEMPORÀNIES - Barcelona 1965
BALLE I JOSA, J.
Barcelona, Edit. Rafael Dalmau, 1965. 200 p aprox. Petit 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. Primera edición. 1st edition. First edition
Barcelona, Edit. Rafael Dalmau, 1963. 200 p aprox. Petit 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. Primera edición. 1st edition. First edition
Barcelona, Edit. Rafael Dalmau, 1963. 200 p aprox. Petit 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. Primera edición. 1st edition. First edition
PANORAMA ACTUAL DE LES IDEES. EN EL MÓN DELS INVIDENTS - Barcelona 1963
GÓMEZ IBARS, Josep
Barcelona, Edit. Rafael Dalmau, 1963. 200 p aprox. Petit 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. Primera edición. 1st edition. First edition
Barcelona, Edit. Rafael Dalmau, 1961. 200 p aprox. Petit 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. Primera edición. 1st edition. First edition
Barcelona, Edit. Rafael Dalmau, 1961. 200 p aprox. Petit 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. Primera edición. 1st edition. First edition
PANORAMA ACTUAL DE LES IDEES. L'ESTAT MODERN - Barcelona 1961
CAMPS I ARBOIX, Joaquim de
Barcelona, Edit. Rafael Dalmau, 1961. 200 p aprox. Petit 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. Primera edición. 1st edition. First edition
Barcelona, Edit. Guinart, 1993. 61 p. 8º. Rústica editorial il·lustrada. Molt bons exemplar. 1ª edició. Primera edición. 1st edition. First edition
Barcelona, Edit. Guinart, 1993. 61 p. 8º. Rústica editorial il·lustrada. Molt bons exemplar. 1ª edició. Primera edición. 1st edition. First edition
DEL MIRADOR DELS SOMNIS - Barcelona 1993
ROS i ARTIGAS, J.
Barcelona, Edit. Guinart, 1993. 61 p. 8º. Rústica editorial il·lustrada. Molt bons exemplar. 1ª edició. Primera edición. 1st edition. First edition
Roma. Edit. Instituto Grafico Tiberiano, 1964. 111 p. 8º. Rústica editorial il·lustrada. Libro en italiano. Muy buen ejemplar.
Roma. Edit. Instituto Grafico Tiberiano, 1964. 111 p. 8º. Rústica editorial il·lustrada. Libro en italiano. Muy buen ejemplar.
I MISSIONARI DELLA PROVA - Roma 1964
FILOSI, Luigi
Roma. Edit. Instituto Grafico Tiberiano, 1964. 111 p. 8º. Rústica editorial il·lustrada. Libro en italiano. Muy buen ejemplar.
El Vendrell. Edit. Cor-Orfeo Parroquial, 1980. Algunes il·lustracions en b/n. 95 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició. Primera edició. 1st...
El Vendrell. Edit. Cor-Orfeo Parroquial, 1980. Algunes il·lustracions en b/n. 95 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició. Primera edició. 1st...
COR-ORFEÓ PARROQUIAL DEL VENDRELL 1955-1980. 25 ANYS DE CANT CORAL - El Vendrell 1980
El Vendrell. Edit. Cor-Orfeo Parroquial, 1980. Algunes il·lustracions en b/n. 95 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició. Primera edició. 1st...
Barcelona, Edit. Arkibos, 135 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició. Primera edició. 1st edition. First edition.
Barcelona, Edit. Arkibos, 135 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició. Primera edició. 1st edition. First edition.
PENSAMENTS SOBRE EL TEMA: LA BÍBLIA I LA FE - Barcelona 1990
BATLLE I MAUERER, Josep
Barcelona, Edit. Arkibos, 135 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició. Primera edició. 1st edition. First edition.
CAMPOAMOR, R. de
ANÓNIMO - VÉLEZ DE GUEVARA - ENRÍQUEZ
VILÀ I GALÍ, Agustí
CAMPRUBÍ I PLANS, Josep
BALLE I JOSA, J.
GÓMEZ IBARS, Josep
CAMPS I ARBOIX, Joaquim de
ROS i ARTIGAS, J.
FILOSI, Luigi
BATLLE I MAUERER, Josep