Madrid, Cátedra, 2021. Cuadernos Arte Cátedra. Ilustraciones en b/n. 187 p. 8º apaisado. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable.
Madrid, Cátedra, 2021. Cuadernos Arte Cátedra. Ilustraciones en b/n. 187 p. 8º apaisado. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable.
GUÍA PARA IDENTIFICAR LOS PERSONAJES DE LA MITOLOGÍA CLÁSICA - Madrid 2021 - Ilustrado
PLAZA, Lorenzo de la y VVAA
Madrid, Cátedra, 2021. Cuadernos Arte Cátedra. Ilustraciones en b/n. 187 p. 8º apaisado. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable.
Madrid, Akal, 2008. Col. Básica de Bolsillo. Fotografías en b/n. 187 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable.
Madrid, Akal, 2008. Col. Básica de Bolsillo. Fotografías en b/n. 187 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable.
ICONOGRAFÍA CRISTIANA. Guía básica para estudiantes - Madrid 2008 - Ilustrado
CARMONA MUELA, Juan
Madrid, Akal, 2008. Col. Básica de Bolsillo. Fotografías en b/n. 187 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, Raig Verd Editorial, 2013. Col. Llampec, 6. Traducció d'Anna Casassas. 125 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició....
Barcelona, Raig Verd Editorial, 2013. Col. Llampec, 6. Traducció d'Anna Casassas. 125 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició....
14 - Barcelona 2013 - 1a edició en català
ECHENOZ, Jean
Barcelona, Raig Verd Editorial, 2013. Col. Llampec, 6. Traducció d'Anna Casassas. 125 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició....
Barcelona, Editorial Crítica, 2008. Col. Clásicos y Modernos, 26. Edición de Jaume Pont. 463 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª...
Barcelona, Editorial Crítica, 2008. Col. Clásicos y Modernos, 26. Edición de Jaume Pont. 463 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª...
RELATOS - Barcelona 2008
ROS DE OLANO, Antonio
Barcelona, Editorial Crítica, 2008. Col. Clásicos y Modernos, 26. Edición de Jaume Pont. 463 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª...
Narbonne, Mare Nostrum Éditions, 1996. Picasso a` Ce´ret: 1911-1914 : des modernistes aux cubistes en Roussillon. Fotografías a color y en b/n. 183 p. 4º menor. Rústica...
Narbonne, Mare Nostrum Éditions, 1996. Picasso a` Ce´ret: 1911-1914 : des modernistes aux cubistes en Roussillon. Fotografías a color y en b/n. 183 p. 4º menor. Rústica...
PICASSO À CÉRET - Narbonne 1996 - Ilustrado
Picasso - RICHARD DE LA FUENTE, Véronique
Narbonne, Mare Nostrum Éditions, 1996. Picasso a` Ce´ret: 1911-1914 : des modernistes aux cubistes en Roussillon. Fotografías a color y en b/n. 183 p. 4º menor. Rústica...
Barcelona, Galeria Marc Domènech, 2023. Moltes làmines a color f-t. Edició bilingüe català-castellà. 120 p. 4t menor. Cartoné editorial il·lustrat. Bon paper. Molt bon exemplar,...
Barcelona, Galeria Marc Domènech, 2023. Moltes làmines a color f-t. Edició bilingüe català-castellà. 120 p. 4t menor. Cartoné editorial il·lustrat. Bon paper. Molt bon exemplar,...
LE CORBUSIER. Dibuixos i collages - Barcelona 2023 - Molt il·lustrat - Edició bilingüe
Le Corbusier
Barcelona, Galeria Marc Domènech, 2023. Moltes làmines a color f-t. Edició bilingüe català-castellà. 120 p. 4t menor. Cartoné editorial il·lustrat. Bon paper. Molt bon exemplar,...
Barcelona, Fundació Joan Miró, Museu Serralves, 2004. Muchas fotografías en b/n y a color. 530 p. 4º menor. Tela editorial ilustrada. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable....
Barcelona, Fundació Joan Miró, Museu Serralves, 2004. Muchas fotografías en b/n y a color. 530 p. 4º menor. Tela editorial ilustrada. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable....
BEHIND THE FACTS. Interfunktionen 1968-1975 - Barcelona 2004 - Ilustrado - Separata en català
MOURE, Gloria (ed.)
Barcelona, Fundació Joan Miró, Museu Serralves, 2004. Muchas fotografías en b/n y a color. 530 p. 4º menor. Tela editorial ilustrada. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable....
Barcelona, CCCB, 2007. Fotografías en b/n. 47 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, CCCB, 2007. Fotografías en b/n. 47 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
LITERATURAS DEL EXILIO. Santiago de Chile - Barcelona 2007
GUILLAMON, Julià
Barcelona, CCCB, 2007. Fotografías en b/n. 47 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, Edit. Proa, 2017. Biblioteca A Tot Vent nº 669. 279 p. 8º. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Proa, 2017. Biblioteca A Tot Vent nº 669. 279 p. 8º. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
QUAN ARRIBA LA PENOMBRA - Barcelona 2017 - 1ª edició
CABRÉ, Jaume
Barcelona, Edit. Proa, 2017. Biblioteca A Tot Vent nº 669. 279 p. 8º. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, CCCB, 2006. Fotografías en b/n. 47 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, CCCB, 2006. Fotografías en b/n. 47 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
LITERATURAS DEL EXILIO. Buenos Aires - Barcelona 2006
GUILLAMON, Julià
Barcelona, CCCB, 2006. Fotografías en b/n. 47 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, CCCB, 2005. Fotografies en b/n i a color. 152 p. 4t menor. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, CCCB, 2005. Fotografies en b/n i a color. 152 p. 4t menor. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable.
LITERATURES DE L'EXILI - Barcelona 2005 - Il·lustrat
GUILLAMON, Julià
Barcelona, CCCB, 2005. Fotografies en b/n i a color. 152 p. 4t menor. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable.
Vic, Ajuntament de Vic, 2024. Làmines a color f-t. 80 p. 8è major apaisat. Rústica editorial. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable.Trilogia blanca. "Escultures de butxaca",...
Vic, Ajuntament de Vic, 2024. Làmines a color f-t. 80 p. 8è major apaisat. Rústica editorial. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable.Trilogia blanca. "Escultures de butxaca",...
TEMPLES DEL ZENIT - Vic 2024 - Molt il·lustrat
PLADEVALL, Enric
Vic, Ajuntament de Vic, 2024. Làmines a color f-t. 80 p. 8è major apaisat. Rústica editorial. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable.Trilogia blanca. "Escultures de butxaca",...
PLAZA, Lorenzo de la y VVAA
CARMONA MUELA, Juan
ECHENOZ, Jean
ROS DE OLANO, Antonio
Picasso - RICHARD DE LA FUENTE, Véronique
Le Corbusier
MOURE, Gloria (ed.)
GUILLAMON, Julià
CABRÉ, Jaume
GUILLAMON, Julià
GUILLAMON, Julià
PLADEVALL, Enric