Madrid, Teatra, 1984. Fotografías en b/n. s/p. Gran folio. Rústica editorial ilustrada. Buen papel. Muy buen ejemplar.
Madrid, Teatra, 1984. Fotografías en b/n. s/p. Gran folio. Rústica editorial ilustrada. Buen papel. Muy buen ejemplar.
TEATRA. Revista de teatro Nº 4 - Madrid 1987 - Ilustrado
Madrid, Teatra, 1984. Fotografías en b/n. s/p. Gran folio. Rústica editorial ilustrada. Buen papel. Muy buen ejemplar.
New York, Collier Books, 1973. Volume 3 Photography : Men and Movements. Fotografías en b/n f-t. s/p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Desgaste leve. Buen ejemplar. Libro en...
New York, Collier Books, 1973. Volume 3 Photography : Men and Movements. Fotografías en b/n f-t. s/p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Desgaste leve. Buen ejemplar. Libro en...
EDOUARD BOUBAT - New York 1973 - Muy ilustrado
Boubat, Edouard - GEORGE, Bernard
New York, Collier Books, 1973. Volume 3 Photography : Men and Movements. Fotografías en b/n f-t. s/p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Desgaste leve. Buen ejemplar. Libro en...
Barcelona, MACBA, 2001. Numerosas ilustraciones en color y negro. 368p. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, MACBA, 2001. Numerosas ilustraciones en color y negro. 368p. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
FAHLSTRÖM. Otro Espacio para la Pintura - Barcelona 2001 - Muy ilustrado
FAHLSTROM, Oyvind
Barcelona, MACBA, 2001. Numerosas ilustraciones en color y negro. 368p. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, La Caixa, 2013. Moltes fotografies a color i en b/n. 197 p. Gran foli. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, La Caixa, 2013. Moltes fotografies a color i en b/n. 197 p. Gran foli. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable.
GEORGES MÉLIÈS. La màgia del cinema - Barcelona 2013 - Molt il·lustrat
Méliès, Georges
Barcelona, La Caixa, 2013. Moltes fotografies a color i en b/n. 197 p. Gran foli. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, MCBA, 1997. Nombroses il·lustracions en color. 195p. Foli. Text en català, espanyol i anglès. Text in English. Molt bon exemplar. Als setanta, Barcelona es trobava...
Barcelona, MCBA, 1997. Nombroses il·lustracions en color. 195p. Foli. Text en català, espanyol i anglès. Text in English. Molt bon exemplar. Als setanta, Barcelona es trobava...
PINTURA DELS SETANTA A BARCELONA. SUPERFICIE COLOR - Barcelona 1997 - Molt il·lustrat
Barcelona, MCBA, 1997. Nombroses il·lustracions en color. 195p. Foli. Text en català, espanyol i anglès. Text in English. Molt bon exemplar. Als setanta, Barcelona es trobava...
Paris, Lienart, 2024. Muchas fotografías a color. 175 p. 4º mayor. Cartoné editorial. Muy buen ejemplar. Libro en francés. Livre en français.
Paris, Lienart, 2024. Muchas fotografías a color. 175 p. 4º mayor. Cartoné editorial. Muy buen ejemplar. Libro en francés. Livre en français.
MAX JACOB, LE CUBISME FANTASQUE - Paris 2024 - Muy ilustrado
JACOB, Max
Paris, Lienart, 2024. Muchas fotografías a color. 175 p. 4º mayor. Cartoné editorial. Muy buen ejemplar. Libro en francés. Livre en français.
Barcelona, La Caixa, 2013. Nombroses il·lustracions en color i b/n. 223p. Foli. Molt bon exemplar.
Barcelona, La Caixa, 2013. Nombroses il·lustracions en color i b/n. 223p. Foli. Molt bon exemplar.
SEDUÏTS PER L'ART. Passat i present de la Fotografia - Barcelona 2013 - Molt il·lustrat
KINGSLEY, Hope
Barcelona, La Caixa, 2013. Nombroses il·lustracions en color i b/n. 223p. Foli. Molt bon exemplar.
Hospitalet, Ajuntament L'Hospitalet, 2024. 4 llibrets en rama. Desats en un sobre. Nombroses il·lustracions en color i b/n. 29p. Foli. Molt bon exemplar.
Hospitalet, Ajuntament L'Hospitalet, 2024. 4 llibrets en rama. Desats en un sobre. Nombroses il·lustracions en color i b/n. 29p. Foli. Molt bon exemplar.
MAPES AMÈTRICS - L'Hospitalet, 2024 - Il·lustrat
Aguilar, Sergi
Hospitalet, Ajuntament L'Hospitalet, 2024. 4 llibrets en rama. Desats en un sobre. Nombroses il·lustracions en color i b/n. 29p. Foli. Molt bon exemplar.
Barcelona, Arts Santa Mònica, 1996. Nombroses il·lustracions en color i b/n. 127p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Text en català, espanyol i anglès. Text in English. Molt...
Barcelona, Arts Santa Mònica, 1996. Nombroses il·lustracions en color i b/n. 127p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Text en català, espanyol i anglès. Text in English. Molt...
DES-APARICIONS - Barcelona 1996 - Il·lustrat
MUNTADAS, Amtoni
Barcelona, Arts Santa Mònica, 1996. Nombroses il·lustracions en color i b/n. 127p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Text en català, espanyol i anglès. Text in English. Molt...
Lleida, Museu d'art J. Morera, 2008. Nombroses il·lustracions en color. 260p. 4t. Cartoné editorial amb llom de tela. Text en català, espanyol i anglès. Text in English. Molt...
Lleida, Museu d'art J. Morera, 2008. Nombroses il·lustracions en color. 260p. 4t. Cartoné editorial amb llom de tela. Text en català, espanyol i anglès. Text in English. Molt...
IGLÉSIAS DEL MARQUET 1932-1989.- Pintura. Collage.Poegrafia - Lleida 2008 - Molt il·lustrat
IGLESIAS DEL MARQUET
Lleida, Museu d'art J. Morera, 2008. Nombroses il·lustracions en color. 260p. 4t. Cartoné editorial amb llom de tela. Text en català, espanyol i anglès. Text in English. Molt...
Lleida, Tabelaria, 2005. Nombroses il·lustracions en color. 182 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable.
Lleida, Tabelaria, 2005. Nombroses il·lustracions en color. 182 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable.
GUILLEM VILADOT. OBJECTES DE COMPANYIA - Lleida 2005 - Molt il·lustrat
VILADOT, Guillem
Lleida, Tabelaria, 2005. Nombroses il·lustracions en color. 182 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable.
Mataró, Ajuntament de Mataró, 2018. Làmines a color f-t. 71 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
Mataró, Ajuntament de Mataró, 2018. Làmines a color f-t. 71 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
VACUUM - Mataró 2018 - Molt il·lustrat
CODINA - ESTEVE, Rosa
Mataró, Ajuntament de Mataró, 2018. Làmines a color f-t. 71 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
Boubat, Edouard - GEORGE, Bernard
FAHLSTROM, Oyvind
Méliès, Georges
JACOB, Max
KINGSLEY, Hope
Aguilar, Sergi
MUNTADAS, Amtoni
IGLESIAS DEL MARQUET
VILADOT, Guillem
CODINA - ESTEVE, Rosa