Barcelona, Ediciones Polígrafa, 2000. Láminas a color f-t. s/p. 4º mayor. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Buen papel. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Ediciones Polígrafa, 2000. Láminas a color f-t. s/p. 4º mayor. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Buen papel. Muy buen ejemplar.
JOSEP GRAU-GARRIGA - Barcelona 2000 - Muy lustrado
Grau-Garriga, Josep
Barcelona, Ediciones Polígrafa, 2000. Láminas a color f-t. s/p. 4º mayor. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Buen papel. Muy buen ejemplar.
New York, Doubleday, 2024. 207 p. 8º. Holandesa editorial con sobrecubierta. Muy buen ejemplar, impecable. Libro en inglés. Book in English.
New York, Doubleday, 2024. 207 p. 8º. Holandesa editorial con sobrecubierta. Muy buen ejemplar, impecable. Libro en inglés. Book in English.
AUTOCRACY, INC. The Dictators Who Want to Run the World. - New York 2024
APPLEBAUM, Anne
New York, Doubleday, 2024. 207 p. 8º. Holandesa editorial con sobrecubierta. Muy buen ejemplar, impecable. Libro en inglés. Book in English.
Barcelona, Arcàdia, 2024. 177 p. 8è. Rústica editorial amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition. Ja sigui a peu de carrer amb timbals i pancartes o bé,...
Barcelona, Arcàdia, 2024. 177 p. 8è. Rústica editorial amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition. Ja sigui a peu de carrer amb timbals i pancartes o bé,...
LA PROTESTA I LA QUEIXA - Barcelona 2024
VERGÉS GIFRA, Joan
Barcelona, Arcàdia, 2024. 177 p. 8è. Rústica editorial amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition. Ja sigui a peu de carrer amb timbals i pancartes o bé,...
Barcelona, Rosa dels Vents, 2014. Il·lustracions en b/n. 237 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Rosa dels Vents, 2014. Il·lustracions en b/n. 237 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
CARTES A UN JOVE CIENTÍFIC - Barcelona 2014 - Il·lustrat
WILSON, Edward O.
Barcelona, Rosa dels Vents, 2014. Il·lustracions en b/n. 237 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Milano, Rizzoli, 1990. 348p. 4º. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada levemente deslucida. Leves puntos de óxido. 1ª edición. Prima edizione. 1st edition. Libro en...
Milano, Rizzoli, 1990. 348p. 4º. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada levemente deslucida. Leves puntos de óxido. 1ª edición. Prima edizione. 1st edition. Libro en...
IL NULLA E LA POESIA. Alla fine dell'età della tecnica: Leopardi - Milano 1990 - 1ª edición - Dedicado
SEVERINO, Emanuele
Milano, Rizzoli, 1990. 348p. 4º. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada levemente deslucida. Leves puntos de óxido. 1ª edición. Prima edizione. 1st edition. Libro en...
Milano, Rizzoli, 1997. 530p. 4º. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Libro en italiano. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Milano, Rizzoli, 1997. 530p. 4º. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Libro en italiano. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
COSA ARCANA E STUPENDA. L'Occidente e Leopardi - Milano 1997 - 1ª edición
SEVERINO, Emanuele
Milano, Rizzoli, 1997. 530p. 4º. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Libro en italiano. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Cànoves i Samalús, Editorial Proteus, 2010. 61 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
Cànoves i Samalús, Editorial Proteus, 2010. 61 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
JUST IMPOSSIBLE - Cànoves i Samalús 2010
NANCY, Jean-Luc
Cànoves i Samalús, Editorial Proteus, 2010. 61 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Empúries, 2007. Biblioteca Universal Empúries, 218. Premi Internacional Catalunya 2007. Il·lustracions en b/n. 192 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes....
Barcelona, Empúries, 2007. Biblioteca Universal Empúries, 218. Premi Internacional Catalunya 2007. Il·lustracions en b/n. 192 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes....
LA CREACIÓ. Una crida per salvar la vida a la Terra - Barcelona 2007 - Il·lustrat
WILSON, Edward O.
Barcelona, Empúries, 2007. Biblioteca Universal Empúries, 218. Premi Internacional Catalunya 2007. Il·lustracions en b/n. 192 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes....
Barcelona, Galaxia Gutenberg, 2009. I Premi Internacional d'Assaig. Traducción Isabel Romero. 265p. 8º.Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Galaxia Gutenberg, 2009. I Premi Internacional d'Assaig. Traducción Isabel Romero. 265p. 8º.Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar.
LA VIDA PLENA. Cuatro meditaciones sobre la felicidad - Barcelona 2009
HAMPE, Michael
Barcelona, Galaxia Gutenberg, 2009. I Premi Internacional d'Assaig. Traducción Isabel Romero. 265p. 8º.Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Galaxia Gutenberg, 2009. I Premi Internacional d'Assaig. 273p. 8è.Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Galaxia Gutenberg, 2009. I Premi Internacional d'Assaig. 273p. 8è.Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
LA VIDA PLENA. Quatre meditacions sobre la felicitat - Barcelona 2009
HAMPE, Michael
Barcelona, Galaxia Gutenberg, 2009. I Premi Internacional d'Assaig. 273p. 8è.Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
Vic, Eumo, 2018. Col. Jardins de Samarcanda 93. 68p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició
Vic, Eumo, 2018. Col. Jardins de Samarcanda 93. 68p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició
HO VEIG PER LA VEU - Vic 2018 - 1ª edició
CINGOLANI, Stefano M.
Vic, Eumo, 2018. Col. Jardins de Samarcanda 93. 68p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició
Barcelona, Fundació Palau, 2022. il·lustracions en b/n. Pròleg Manel Guerrero. 78p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Fundació Palau, 2022. il·lustracions en b/n. Pròleg Manel Guerrero. 78p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
HOMENATGE A PICASSO - Barcelona 2022 - Il·lustrat
PALAU I FABRE, Josep (Pablo Picasso)
Barcelona, Fundació Palau, 2022. il·lustracions en b/n. Pròleg Manel Guerrero. 78p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Grau-Garriga, Josep
APPLEBAUM, Anne
VERGÉS GIFRA, Joan
WILSON, Edward O.
SEVERINO, Emanuele
SEVERINO, Emanuele
NANCY, Jean-Luc
WILSON, Edward O.
HAMPE, Michael
HAMPE, Michael
CINGOLANI, Stefano M.
PALAU I FABRE, Josep (Pablo Picasso)