Barcelona, Edicions 62 - La Caixa, 1982. MOLC nº 84. 138p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62 - La Caixa, 1982. MOLC nº 84. 138p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
VALENTINA - Barcelona 1982
SOLDEVILA, Carles
Barcelona, Edicions 62 - La Caixa, 1982. MOLC nº 84. 138p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62 - La Caixa, 1981. MOLC nº 56. 296p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62 - La Caixa, 1981. MOLC nº 56. 296p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
TEATRE. El castell dels tres dragons. La dida. Batalla de reines - Barcelona 1981
SOLER, Frederic
Barcelona, Edicions 62 - La Caixa, 1981. MOLC nº 56. 296p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62 - La Caixa, 1981. MOLC nº 56. 296p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62 - La Caixa, 1981. MOLC nº 56. 296p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
TEATRE. El castell dels tres dragons. La dida. Batalla de reines - Barcelona 1981
SOLER, Frederic
Barcelona, Edicions 62 - La Caixa, 1981. MOLC nº 56. 296p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62 - La Caixa, 1979. MOLC nº 10. A cura de Joaquim Molas. 226p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62 - La Caixa, 1979. MOLC nº 10. A cura de Joaquim Molas. 226p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
CLÀSSICS I MODERNS - Barcelona 1979
RIBA, Carles
Barcelona, Edicions 62 - La Caixa, 1979. MOLC nº 10. A cura de Joaquim Molas. 226p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62 - La Caixa, 1979. MOLC nº 24. A cura de J. M. Batllori. 221p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62 - La Caixa, 1979. MOLC nº 24. A cura de J. M. Batllori. 221p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
JACOBÉ I ALTRES NARRACIONS - Barcelona 1979
RUYRA, Joaquim
Barcelona, Edicions 62 - La Caixa, 1979. MOLC nº 24. A cura de J. M. Batllori. 221p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62 - La Caixa, 1981. MOLC nº 70. 187p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62 - La Caixa, 1981. MOLC nº 70. 187p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
TEATRE - Barcelona 1981
CARNER, Josep - ESPRIU, Salvador - BROSSAm Joan
Barcelona, Edicions 62 - La Caixa, 1981. MOLC nº 70. 187p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62 - La Caixa, 1980. MOLC nº 50. 214p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62 - La Caixa, 1980. MOLC nº 50. 214p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
TRAGÈDIA DE CALDESA I ALTRES PROSES - Barcelona 1980
ROÍS DE CORELLA, Joan
Barcelona, Edicions 62 - La Caixa, 1980. MOLC nº 50. 214p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62 - La Caixa, 1980. MOLC nº 42. A cura de Jordi Castellanos. 279p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62 - La Caixa, 1980. MOLC nº 42. A cura de Jordi Castellanos. 279p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
ENTORN DE LA LITERATURA CATALANA DE LA RESTAURACIÓ - Barcelona 1980
YXART, Josep
Barcelona, Edicions 62 - La Caixa, 1980. MOLC nº 42. A cura de Jordi Castellanos. 279p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Madrid, Ediciones Daimon, Manuel Tamayo, 1983. Algunas ilustraciones en b/n. 240p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar.
Madrid, Ediciones Daimon, Manuel Tamayo, 1983. Algunas ilustraciones en b/n. 240p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar.
INTRODUCCIÓN AL MUNDO DE LA MÚSICA - Madrid 1983 - Ilustrado
DOMÈNECH PART, J.
Madrid, Ediciones Daimon, Manuel Tamayo, 1983. Algunas ilustraciones en b/n. 240p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Editorial Juventud, 1953. Algunas ilustraciones en b/n del autor. 95p. 8º mayor. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada algo rozada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Editorial Juventud, 1953. Algunas ilustraciones en b/n del autor. 95p. 8º mayor. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada algo rozada. Muy buen ejemplar.
GIMNASIA - Barcelona 1953 - Ilustrado
CLOT, Emilio
Barcelona, Editorial Juventud, 1953. Algunas ilustraciones en b/n del autor. 95p. 8º mayor. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada algo rozada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edicions 62 - Estrella Polar, 2012. Nombroses il·lustracions en color de Pep Boatella. 39p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62 - Estrella Polar, 2012. Nombroses il·lustracions en color de Pep Boatella. 39p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
L'ANY DEL BLAUET - Barcelona 2012 - Molt il·lustrat
CABRÉ, Jaume
Barcelona, Edicions 62 - Estrella Polar, 2012. Nombroses il·lustracions en color de Pep Boatella. 39p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Editorial Destino, 2011. Pròleg José L. Sampedro. 60p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Editorial Destino, 2011. Pròleg José L. Sampedro. 60p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
INDIGNEU-VOS - Barcelona 2011
HESSEL, Stéphane
Barcelona, Editorial Destino, 2011. Pròleg José L. Sampedro. 60p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
SOLDEVILA, Carles
SOLER, Frederic
SOLER, Frederic
RIBA, Carles
RUYRA, Joaquim
CARNER, Josep - ESPRIU, Salvador - BROSSAm Joan
ROÍS DE CORELLA, Joan
YXART, Josep
DOMÈNECH PART, J.
CLOT, Emilio
CABRÉ, Jaume
HESSEL, Stéphane