Zaragoza, Edit. Ebro, 1974. Clásicos Ebro. Selección, estudio y notas por Elena Villamana. Con orlas. 129 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Zaragoza, Edit. Ebro, 1974. Clásicos Ebro. Selección, estudio y notas por Elena Villamana. Con orlas. 129 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
POESÍA - Zaragoza 1974
SANTILLANA, M. de - MENA, Juan de
Zaragoza, Edit. Ebro, 1974. Clásicos Ebro. Selección, estudio y notas por Elena Villamana. Con orlas. 129 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Madrid, Edit. Difusión y Promociones, 1998. Ilustraciones en color y negro. 176 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Puntas muy levemente rozadas. Inscripción en la...
Madrid, Edit. Difusión y Promociones, 1998. Ilustraciones en color y negro. 176 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Puntas muy levemente rozadas. Inscripción en la...
NUEVA REVISTA DE POLÍTICA, CULTURA Y ARTE nº 57 - Madrid 1998 - Ilustrado
Madrid, Edit. Difusión y Promociones, 1998. Ilustraciones en color y negro. 176 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Puntas muy levemente rozadas. Inscripción en la...
Barcelona, Edita Planeta - Greenpeace, 1999. Para la Campaña en Defensa de los Bosques Españoles. Ilustraciones en color.171 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen...
Barcelona, Edita Planeta - Greenpeace, 1999. Para la Campaña en Defensa de los Bosques Españoles. Ilustraciones en color.171 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen...
LA VOZ DE LOS ÁRBOLES - Barcelona 1999 - Muy ilustrado
Barcelona, Edita Planeta - Greenpeace, 1999. Para la Campaña en Defensa de los Bosques Españoles. Ilustraciones en color.171 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen...
Barcelona, Edita Associació Òmnium Cultural, 1988. Algunes il·lustracions en b/n. 12p. 8è major apaisat. Rústica il·lustrada. Bon exemplar.
Barcelona, Edita Associació Òmnium Cultural, 1988. Algunes il·lustracions en b/n. 12p. 8è major apaisat. Rústica il·lustrada. Bon exemplar.
BUTLLETÍ INTERIOR INFORMATIU D'ÒMNIUM CULTURAL 3ª època, núm. 84. Setembre/octubre 1988 - Barcelona 1988 - Il·lustrat
Barcelona, Edita Associació Òmnium Cultural, 1988. Algunes il·lustracions en b/n. 12p. 8è major apaisat. Rústica il·lustrada. Bon exemplar.
Barcelona, Edita Associació Òmnium Cultural, 1986. Algunes il·lustracions en b/n. 7p. 8è major apaisat. Rústica il·lustrada. Bon exemplar.
Barcelona, Edita Associació Òmnium Cultural, 1986. Algunes il·lustracions en b/n. 7p. 8è major apaisat. Rústica il·lustrada. Bon exemplar.
BUTLLETÍ INTERIOR INFORMATIU D'ÒMNIUM CULTURAL 3ª època, núm. 76/78. Juliol/desembre 1986 - Barcelona 1986 - Il·lustrat
Barcelona, Edita Associació Òmnium Cultural, 1986. Algunes il·lustracions en b/n. 7p. 8è major apaisat. Rústica il·lustrada. Bon exemplar.
Barcelona, Edita Associació Òmnium Cultural, 1986. Algunes il·lustracions en b/n. 2p. 8è major apaisat. Rústica il·lustrada. Bon exemplar.
Barcelona, Edita Associació Òmnium Cultural, 1986. Algunes il·lustracions en b/n. 2p. 8è major apaisat. Rústica il·lustrada. Bon exemplar.
BUTLLETÍ INTERIOR INFORMATIU D'ÒMNIUM CULTURAL 3ª època, núm. 73. Abril 1986 - Barcelona 1986 - Il·lustrat
Barcelona, Edita Associació Òmnium Cultural, 1986. Algunes il·lustracions en b/n. 2p. 8è major apaisat. Rústica il·lustrada. Bon exemplar.
Barcelona, Edita Associació Òmnium Cultural, 1985. Algunes il·lustracions en b/n. 20p. 8è major apaisat. Rústica il·lustrada. Bon exemplar.
Barcelona, Edita Associació Òmnium Cultural, 1985. Algunes il·lustracions en b/n. 20p. 8è major apaisat. Rústica il·lustrada. Bon exemplar.
BUTLLETÍ INTERIOR INFORMATIU D'ÒMNIUM CULTURAL 3ª època, núm. 62. Maig 1985 - Barcelona 1985 - Il·lustrat
Barcelona, Edita Associació Òmnium Cultural, 1985. Algunes il·lustracions en b/n. 20p. 8è major apaisat. Rústica il·lustrada. Bon exemplar.
Barcelona, Edita Associació Òmnium Cultural, 1985. Algunes il·lustracions en b/n. 2p. 8è major apaisat. Rústica il·lustrada. Bon exemplar.
Barcelona, Edita Associació Òmnium Cultural, 1985. Algunes il·lustracions en b/n. 2p. 8è major apaisat. Rústica il·lustrada. Bon exemplar.
BUTLLETÍ INTERIOR INFORMATIU D'ÒMNIUM CULTURAL 3ª època, núm. 61. Abril 1985 - Barcelona 1985 - Il·lustrat
Barcelona, Edita Associació Òmnium Cultural, 1985. Algunes il·lustracions en b/n. 2p. 8è major apaisat. Rústica il·lustrada. Bon exemplar.
Barcelona, Edita Associació Òmnium Cultural, 1985. Algunes il·lustracions en b/n. 2p. 8è major apaisat. Rústica il·lustrada. Bon exemplar.
Barcelona, Edita Associació Òmnium Cultural, 1985. Algunes il·lustracions en b/n. 2p. 8è major apaisat. Rústica il·lustrada. Bon exemplar.
BUTLLETÍ INTERIOR INFORMATIU D'ÒMNIUM CULTURAL 3ª època, núm. 60. Març 1985 - Barcelona 1985 - Il·lustrat
Barcelona, Edita Associació Òmnium Cultural, 1985. Algunes il·lustracions en b/n. 2p. 8è major apaisat. Rústica il·lustrada. Bon exemplar.
Barcelona, Edita Associació Òmnium Cultural, 1984. Algunes il·lustracions en b/n. 2p. 8è major apaisat. Rústica il·lustrada. Bon exemplar.
Barcelona, Edita Associació Òmnium Cultural, 1984. Algunes il·lustracions en b/n. 2p. 8è major apaisat. Rústica il·lustrada. Bon exemplar.
BUTLLETÍ INTERIOR INFORMATIU D'ÒMNIUM CULTURAL 3ª època, núm. 57. Desembre 1984 - Barcelona 1984 - Il·lustrat
Barcelona, Edita Associació Òmnium Cultural, 1984. Algunes il·lustracions en b/n. 2p. 8è major apaisat. Rústica il·lustrada. Bon exemplar.
Barcelona, Edita Associació Òmnium Cultural, 1984. Algunes il·lustracions en b/n. 2p. 8è major apaisat. Rústica il·lustrada. Bon exemplar.
Barcelona, Edita Associació Òmnium Cultural, 1984. Algunes il·lustracions en b/n. 2p. 8è major apaisat. Rústica il·lustrada. Bon exemplar.
BUTLLETÍ INTERIOR INFORMATIU D'ÒMNIUM CULTURAL 3ª època, núm. 55. Octubre 1984 - Barcelona 1984 - Il·lustrat
Barcelona, Edita Associació Òmnium Cultural, 1984. Algunes il·lustracions en b/n. 2p. 8è major apaisat. Rústica il·lustrada. Bon exemplar.
Barcelona, Edita Associació Òmnium Cultural, 1984. Algunes il·lustracions en b/n. 2p. 8è major apaisat. Rústica il·lustrada. Bon exemplar.
Barcelona, Edita Associació Òmnium Cultural, 1984. Algunes il·lustracions en b/n. 2p. 8è major apaisat. Rústica il·lustrada. Bon exemplar.
BUTLLETÍ INTERIOR INFORMATIU D'ÒMNIUM CULTURAL 3ª època, núm. 52. Juliol 1984 - Barcelona 1984 - Il·lustrat
Barcelona, Edita Associació Òmnium Cultural, 1984. Algunes il·lustracions en b/n. 2p. 8è major apaisat. Rústica il·lustrada. Bon exemplar.
SANTILLANA, M. de - MENA, Juan de