Barcelona, Edicions 62, 1981. Llibres a l'Abast. 268 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1981. Llibres a l'Abast. 268 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Bon exemplar.
LA PSICOLOGIA A CATALUNYA - Barcelona 1981
SIGUAN, Miquel
Barcelona, Edicions 62, 1981. Llibres a l'Abast. 268 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Ariel, 1966. 17p. 4t. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Ariel, 1966. 17p. 4t. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
COMENTARIS SOBRE L'ENSENYAMENT DE LA MEDICINA - Barcelona 1966
TRIAS I PUJOL, Dr. Antoni
Barcelona, Edit. Ariel, 1966. 17p. 4t. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Mediterrània, 2004. 205 p. 8º. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Mediterrània, 2004. 205 p. 8º. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
VIOLÈNCIA I TERRORISME AL SEGLE XXI - Barcelona 2004
PETIT, Leonci
Barcelona, Edit. Mediterrània, 2004. 205 p. 8º. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Araluce, 1931. 323 p. 8º. Rústica editorial ilustrada, con bordes algo rozados y leves púntos óxido. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Araluce, 1931. 323 p. 8º. Rústica editorial ilustrada, con bordes algo rozados y leves púntos óxido. Buen ejemplar.
AUMENTO DE LA CAPACIDAD INTELECTUAL - Barcelona 1931
HAHN, Arnold
Barcelona, Edit. Araluce, 1931. 323 p. 8º. Rústica editorial ilustrada, con bordes algo rozados y leves púntos óxido. Buen ejemplar.
Zuric. Edit. Associació de Gent de Parla Catalana a Suïssa, 1967. 20 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada una mica gastada. Bon exemplar.
Zuric. Edit. Associació de Gent de Parla Catalana a Suïssa, 1967. 20 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada una mica gastada. Bon exemplar.
PLANÇÓ. Any V. Núm. 10/12 - Zuric 1967
Zuric. Edit. Associació de Gent de Parla Catalana a Suïssa, 1967. 20 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada una mica gastada. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Columna, 1997. 292 p. 8è. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada una mica deslluïda. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Columna, 1997. 292 p. 8è. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada una mica deslluïda. Bon exemplar.
LA PORTA EN EL MIRALL - Barcelona 1997
RIERA, Jordi
Barcelona, Edit. Columna, 1997. 292 p. 8è. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada una mica deslluïda. Bon exemplar.
Bilbao, Edit. Deusto, 1972. 337 p. 4º. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Bordes levemente gastados. Interior perfecto. Buen ejemplar.
Bilbao, Edit. Deusto, 1972. 337 p. 4º. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Bordes levemente gastados. Interior perfecto. Buen ejemplar.
ESTRATEGIA PUBLICITARIA - Bilbao 1972
BOGART, Leo
Bilbao, Edit. Deusto, 1972. 337 p. 4º. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Bordes levemente gastados. Interior perfecto. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Escuela Layetana, s/f. Ilustraciones en b/n fuera texto. 32 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Leves puntos óxido. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Escuela Layetana, s/f. Ilustraciones en b/n fuera texto. 32 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Leves puntos óxido. Buen ejemplar.
MECÁNICA - Barcelona c.1960 - Ilustrado - Academia Layetana
Barcelona, Edit. Escuela Layetana, s/f. Ilustraciones en b/n fuera texto. 32 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Leves puntos óxido. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Escuela Layetana, s/f. 28 p. 8º. Rústica editorial ilustrada, algo deslucida. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Escuela Layetana, s/f. 28 p. 8º. Rústica editorial ilustrada, algo deslucida. Buen ejemplar.
CIRCULACIÓN - Barcelona c. 1960 - Academia Layetana
Barcelona, Edit. Escuela Layetana, s/f. 28 p. 8º. Rústica editorial ilustrada, algo deslucida. Buen ejemplar.
Bilbao, Edit. Desclée de Brouwer, 1960. 169 p. 8º. Rústica editorial lustrada. Leves puntos óxido. Buen ejemplar.
Bilbao, Edit. Desclée de Brouwer, 1960. 169 p. 8º. Rústica editorial lustrada. Leves puntos óxido. Buen ejemplar.
LOS OBREROS Y LA RELIGIÓN - Bilbao 1960
ANCEL, Mons.
Bilbao, Edit. Desclée de Brouwer, 1960. 169 p. 8º. Rústica editorial lustrada. Leves puntos óxido. Buen ejemplar.
Graonllers. Edit. Òmnium Cultural, 1989. Algunes il·lustracions en b/n. S.N. Apaisat. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Graonllers. Edit. Òmnium Cultural, 1989. Algunes il·lustracions en b/n. S.N. Apaisat. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
CONCURS AL VALLÈS ORIENTAL DE REDACCIONS I DIBUIXOS SOBRE EL TEMA: MIL·LENARI DE CATALUNYA. Treballs premiats - Granollers 1989
Graonllers. Edit. Òmnium Cultural, 1989. Algunes il·lustracions en b/n. S.N. Apaisat. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Generalitat de Catalunya, 1994. 96 p. 8è. Cobertes originals. Molt bon exemplar. Textos de: Alexandre Galí, O. Defis, J. M. Ainaud de Lasarte.
Barcelona, Generalitat de Catalunya, 1994. 96 p. 8è. Cobertes originals. Molt bon exemplar. Textos de: Alexandre Galí, O. Defis, J. M. Ainaud de Lasarte.
CENTENARI ARTUR MARTORELL 1894 - 1994 - Barcelona 1994
Martorell, Artur
Barcelona, Generalitat de Catalunya, 1994. 96 p. 8è. Cobertes originals. Molt bon exemplar. Textos de: Alexandre Galí, O. Defis, J. M. Ainaud de Lasarte.
SIGUAN, Miquel
TRIAS I PUJOL, Dr. Antoni
PETIT, Leonci
HAHN, Arnold
RIERA, Jordi
BOGART, Leo
ANCEL, Mons.
Martorell, Artur