Barcelona, Edicions de Nou Art Thor, 1987. Col. Modernisme a Catalunya. Molts quadres en b/n. 128 p. 4t. Tela editorial amb daurats. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions de Nou Art Thor, 1987. Col. Modernisme a Catalunya. Molts quadres en b/n. 128 p. 4t. Tela editorial amb daurats. Molt bon exemplar.
MODERNISME A CATALUNYA. PINTURA - Barcelona 1987 - Molt il·lustrat
SOCÍAS, Jaume
Barcelona, Edicions de Nou Art Thor, 1987. Col. Modernisme a Catalunya. Molts quadres en b/n. 128 p. 4t. Tela editorial amb daurats. Molt bon exemplar.
València, Edit. Cuadernos Teorema, 1978. 45p. 8º. Rústica editorial ilustrada, con bordes levemente rozados. Buen ejemplar.
València, Edit. Cuadernos Teorema, 1978. 45p. 8º. Rústica editorial ilustrada, con bordes levemente rozados. Buen ejemplar.
SOBRE ARTE - València 1978
TOLSTOI, L.
València, Edit. Cuadernos Teorema, 1978. 45p. 8º. Rústica editorial ilustrada, con bordes levemente rozados. Buen ejemplar.
Faltan las primeras hojas: portada y hasta la página 7Grabados en b/n. 847 p. Pasta española con dorados encuadernado por el antiguo propietario. 4º mayor. Primeras páginas...
Faltan las primeras hojas: portada y hasta la página 7Grabados en b/n. 847 p. Pasta española con dorados encuadernado por el antiguo propietario. 4º mayor. Primeras páginas...
PRISIONES DE EUROPA (Tomo primero) - Barcelona 1862 - Falto de primeras hojas
Faltan las primeras hojas: portada y hasta la página 7Grabados en b/n. 847 p. Pasta española con dorados encuadernado por el antiguo propietario. 4º mayor. Primeras páginas...
Barcelona, Selecta, 1953. Biblioteca Selecta, 133. Làmina amb retrat. Nota preliminar de Marià Manent. 240 p. 6 f. Petit 8è. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Un pèl...
Barcelona, Selecta, 1953. Biblioteca Selecta, 133. Làmina amb retrat. Nota preliminar de Marià Manent. 240 p. 6 f. Petit 8è. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Un pèl...
ARBRES - Barcelona 1953 - 1a edició
CARNER, Josep
Barcelona, Selecta, 1953. Biblioteca Selecta, 133. Làmina amb retrat. Nota preliminar de Marià Manent. 240 p. 6 f. Petit 8è. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Un pèl...
Barcelona, Selecta, 1947. Biblioteca Selecta, 15. 96 p. 4 f. 8è. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Un pèl gastat.
Barcelona, Selecta, 1947. Biblioteca Selecta, 15. 96 p. 4 f. 8è. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Un pèl gastat.
LLIBRE D'AMOR - Barcelona 1947
ARÚS, Joan
Barcelona, Selecta, 1947. Biblioteca Selecta, 15. 96 p. 4 f. 8è. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Un pèl gastat.
Barcelona, Selecta, 1948. Biblioteca Selecta, 42. Pròleg de Lluís Mª Millet. 318 p. 4 f. Petit 8è. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Un pèl gastat. Bon exemplar.
Barcelona, Selecta, 1948. Biblioteca Selecta, 42. Pròleg de Lluís Mª Millet. 318 p. 4 f. Petit 8è. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Un pèl gastat. Bon exemplar.
LES CENT MILLORS CANÇONS POPULARS - Barcelona 1948
AMADES, Joan
Barcelona, Selecta, 1948. Biblioteca Selecta, 42. Pròleg de Lluís Mª Millet. 318 p. 4 f. Petit 8è. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Un pèl gastat. Bon exemplar.
Barcelona, Selecta, s/d. Biblioteca Selecta, 2. 181 p. Petit 8è. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Algunes taques d'òxid. Un pèl gastat. Bon exemplar. Edició amb...
Barcelona, Selecta, s/d. Biblioteca Selecta, 2. 181 p. Petit 8è. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Algunes taques d'òxid. Un pèl gastat. Bon exemplar. Edició amb...
CANIGÓ - Barcelona s/d
VERDAGUER, Jacint
Barcelona, Selecta, s/d. Biblioteca Selecta, 2. 181 p. Petit 8è. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Algunes taques d'òxid. Un pèl gastat. Bon exemplar. Edició amb...
Barcelona, Selecta, s/d. Biblioteca Selecta, 2. 148 p. Petit 8è. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Algunes taques d'òxid. Un pèl gastat. Bon exemplar. Edició amb...
Barcelona, Selecta, s/d. Biblioteca Selecta, 2. 148 p. Petit 8è. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Algunes taques d'òxid. Un pèl gastat. Bon exemplar. Edició amb...
L'ATLÀNTIDA - Barcelona s/d -
VERDAGUER, Jacint
Barcelona, Selecta, s/d. Biblioteca Selecta, 2. 148 p. Petit 8è. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Algunes taques d'òxid. Un pèl gastat. Bon exemplar. Edició amb...
Barcelona, Edit. Selecta, 1953. Biblioteca Selecta, 131. Selecció, ordenació i comentaris Josep Romeu. 247 p. 8è menor. Tela estampada amb sobrecoberta il·lustrada, un pèl...
Barcelona, Edit. Selecta, 1953. Biblioteca Selecta, 131. Selecció, ordenació i comentaris Josep Romeu. 247 p. 8è menor. Tela estampada amb sobrecoberta il·lustrada, un pèl...
LLIBRE DEL MAR. El Tema Mariner en la Literatura Catalana - Barcelona 1953
ROMEU, Josep
Barcelona, Edit. Selecta, 1953. Biblioteca Selecta, 131. Selecció, ordenació i comentaris Josep Romeu. 247 p. 8è menor. Tela estampada amb sobrecoberta il·lustrada, un pèl...
Barcelona, José Janés Editor, 1954. Colección Los Clásicos del Siglo XX. 1305 p. 8º. Piel editorial con dorados. Papel Biblia. Inscripción del antiguo propietario. Un poco...
Barcelona, José Janés Editor, 1954. Colección Los Clásicos del Siglo XX. 1305 p. 8º. Piel editorial con dorados. Papel Biblia. Inscripción del antiguo propietario. Un poco...
OBRAS COMPLETAS - Barcelona 1954
MAURIAC, François
Barcelona, José Janés Editor, 1954. Colección Los Clásicos del Siglo XX. 1305 p. 8º. Piel editorial con dorados. Papel Biblia. Inscripción del antiguo propietario. Un poco...
Barcelona, José Janés Editor, 1960. Colección Los Clásicos del Siglo XX. 1635 p. 8º. Guaflex editorial con dorados. Papel Biblia. Un poco desgastado. Buen ejemplar.
Barcelona, José Janés Editor, 1960. Colección Los Clásicos del Siglo XX. 1635 p. 8º. Guaflex editorial con dorados. Papel Biblia. Un poco desgastado. Buen ejemplar.
OBRAS COMPLETAS IV. Teatro - Barcelona 1960
SOMERSET MAUGHAM, W.
Barcelona, José Janés Editor, 1960. Colección Los Clásicos del Siglo XX. 1635 p. 8º. Guaflex editorial con dorados. Papel Biblia. Un poco desgastado. Buen ejemplar.
Barcelona, José Janés Editor, 1965. Colección Los Clásicos del Siglo XX. 1571 p. 8º. Guaflex editorial con dorados, resquebrajado y restaurado, algo habitual en el guaflex de...
Barcelona, José Janés Editor, 1965. Colección Los Clásicos del Siglo XX. 1571 p. 8º. Guaflex editorial con dorados, resquebrajado y restaurado, algo habitual en el guaflex de...
OBRAS COMPLETAS III - Barcelona 1965
COLETTE
Barcelona, José Janés Editor, 1965. Colección Los Clásicos del Siglo XX. 1571 p. 8º. Guaflex editorial con dorados, resquebrajado y restaurado, algo habitual en el guaflex de...
SOCÍAS, Jaume
TOLSTOI, L.
CARNER, Josep
ARÚS, Joan
AMADES, Joan
VERDAGUER, Jacint
VERDAGUER, Jacint
ROMEU, Josep
MAURIAC, François
SOMERSET MAUGHAM, W.
COLETTE