Madrid, Edit. Aguilar, 1970. 147p. 8º. Rústica editorial ilustrada, algo rozado. Interior en buen estado. Buen ejemplar.
Madrid, Edit. Aguilar, 1970. 147p. 8º. Rústica editorial ilustrada, algo rozado. Interior en buen estado. Buen ejemplar.
EL CONTRATO SOCIAL - Madrid 1970
ROUSSEAU
Madrid, Edit. Aguilar, 1970. 147p. 8º. Rústica editorial ilustrada, algo rozado. Interior en buen estado. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. IEC, 2003. 211p. 4t. Rústica editorial. Lleu resta doblec. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. IEC, 2003. 211p. 4t. Rústica editorial. Lleu resta doblec. Bon exemplar.
SERVEI DE RELACIONS EXTERIOR DE L'IEC. L'oralitat i els mitjans de comunicació - Barcelona 2003
MARTÍ, Joan - MESTRES, Josep M.
Barcelona, Edit. IEC, 2003. 211p. 4t. Rústica editorial. Lleu resta doblec. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Random House, 2017. Alguna ilustración en b/n. 281p. 8º mayor. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. Con faja editorial:...
Barcelona, Edit. Random House, 2017. Alguna ilustración en b/n. 281p. 8º mayor. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. Con faja editorial:...
EL MONARCA DE LAS SOMBRAS - Barcelona 2017 - Ilustrado - 1ª edición
CERCAS, Javier
Barcelona, Edit. Random House, 2017. Alguna ilustración en b/n. 281p. 8º mayor. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. Con faja editorial:...
Barcelona, s/d. Foli. Cartoné editorial. Lleu resta doblec superior. Bon exemplar.
Barcelona, s/d. Foli. Cartoné editorial. Lleu resta doblec superior. Bon exemplar.
VERMELL - Text de la revista Èczema
FOIX, J.V.
Barcelona, s/d. Foli. Cartoné editorial. Lleu resta doblec superior. Bon exemplar.
Barcelona, s/d. Foli. Cartoné editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, s/d. Foli. Cartoné editorial. Molt bon exemplar.
NEGRE - Text de la revista Èczema
FOIX, J.V.
Barcelona, s/d. Foli. Cartoné editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, s/d. Foli. Cartoné editorial. Lleu resta doblec inferior. Molt bon exemplar.
Barcelona, s/d. Foli. Cartoné editorial. Lleu resta doblec inferior. Molt bon exemplar.
BLANC - Text de la revista Èczema
FOIX, J.V.
Barcelona, s/d. Foli. Cartoné editorial. Lleu resta doblec inferior. Molt bon exemplar.
Barcelona, s/d. Foli. Cartoné editorial. Lleu resta doblec superior. Molt bon exemplar.
Barcelona, s/d. Foli. Cartoné editorial. Lleu resta doblec superior. Molt bon exemplar.
GROC - Text de la revista Èczema
FOIX, J.V.
Barcelona, s/d. Foli. Cartoné editorial. Lleu resta doblec superior. Molt bon exemplar.
Madrid, Cuadernos Ciencia Nueva, 1968. 232p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente rozado. Buen ejemplar.
Madrid, Cuadernos Ciencia Nueva, 1968. 232p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente rozado. Buen ejemplar.
DIARIO DEL CHE EN BOLIVIA - Madrid 1968
CHE GUEVARA
Madrid, Cuadernos Ciencia Nueva, 1968. 232p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente rozado. Buen ejemplar.
Barcelona, "L'Avenç", 1911. 142p. 8º. Holandesa un pèl gastada. Llom amb daurats. ex libris. Guardes colorejades. Buen ejemplar.
Barcelona, "L'Avenç", 1911. 142p. 8º. Holandesa un pèl gastada. Llom amb daurats. ex libris. Guardes colorejades. Buen ejemplar.
L'ENDEMÀ DE BODES. Comèdia en tres actes - Barcelona 1911
POUS PAGÉS, J.
Barcelona, "L'Avenç", 1911. 142p. 8º. Holandesa un pèl gastada. Llom amb daurats. ex libris. Guardes colorejades. Buen ejemplar.
Madrid, Ave del Paraiso, 2000. Ilustraciones de Eduardo Arroyo. Diseño de Manuel Ferro. 307p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. No se trata de una antología...
Madrid, Ave del Paraiso, 2000. Ilustraciones de Eduardo Arroyo. Diseño de Manuel Ferro. 307p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. No se trata de una antología...
LOS MEJORES FANDANGOS DE LA LENGUA CASTELLANA - Madrid 2000 - Muy ilustrado
BADA, Ricardo - ARROYO, Eduardo
Madrid, Ave del Paraiso, 2000. Ilustraciones de Eduardo Arroyo. Diseño de Manuel Ferro. 307p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. No se trata de una antología...
Barcelona, Plaza Janés, 1987. 191p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Contingut: Visió de la cultura catalana relacionada amb un paisatge que li dona...
Barcelona, Plaza Janés, 1987. 191p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Contingut: Visió de la cultura catalana relacionada amb un paisatge que li dona...
MICROCOSMOS CATALÀ - Barcelona 1987
RACIONERO, Luis (Josep Pla - Salvador Dalí)
Barcelona, Plaza Janés, 1987. 191p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Contingut: Visió de la cultura catalana relacionada amb un paisatge que li dona...
Barcelona ILC, 1995. Poetes catalans traduits per Julie Flanagan. 96p. 4t. Rústica editorial. Etiqueta al llom. Segell cautxú. Book in English. Molt bon exemplar.
Barcelona ILC, 1995. Poetes catalans traduits per Julie Flanagan. 96p. 4t. Rústica editorial. Etiqueta al llom. Segell cautxú. Book in English. Molt bon exemplar.
CATALAN WRITING 14 - Barcelona 1995
(Marçal- Brossa- Marti i Pol - Margarit - Formosa
Barcelona ILC, 1995. Poetes catalans traduits per Julie Flanagan. 96p. 4t. Rústica editorial. Etiqueta al llom. Segell cautxú. Book in English. Molt bon exemplar.
ROUSSEAU
MARTÍ, Joan - MESTRES, Josep M.
CERCAS, Javier
FOIX, J.V.
FOIX, J.V.
FOIX, J.V.
FOIX, J.V.
CHE GUEVARA
POUS PAGÉS, J.
BADA, Ricardo - ARROYO, Eduardo
RACIONERO, Luis (Josep Pla - Salvador Dalí)
(Marçal- Brossa- Marti i Pol - Margarit - Formosa