Barcelona, Edit. Quaderns, 1989. Nombroses illustracions en color i b/n. 68p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Punta inferior un pèl gastada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Quaderns, 1989. Nombroses illustracions en color i b/n. 68p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Punta inferior un pèl gastada. Molt bon exemplar.
QUADERNS FUNDACIÓ CAIXA PENSIONS. Nº 42 - Barcelona 1989 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit. Quaderns, 1989. Nombroses illustracions en color i b/n. 68p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Punta inferior un pèl gastada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Quaderns, 1988. Nombroses illustracions en color i b/n. 52p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Quaderns, 1988. Nombroses illustracions en color i b/n. 52p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
QUADERNS FUNDACIÓ CAIXA PENSIONS. Nº 38 - Barcelona 1988 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit. Quaderns, 1988. Nombroses illustracions en color i b/n. 52p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Madrid, Edit. Buades, 1987. Ilustraciones en b/n. 92p. Folio. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Madrid, Edit. Buades, 1987. Ilustraciones en b/n. 92p. Folio. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
BUADES. Periódico de arte. Nº 8-9 - Madrid 1987 - Muy ilustrado
Madrid, Edit. Buades, 1987. Ilustraciones en b/n. 92p. Folio. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. El Archipiélago, 1974. Ilustraciones en b/n. 31p. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada. Bordes levemente rozados. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. El Archipiélago, 1974. Ilustraciones en b/n. 31p. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada. Bordes levemente rozados. Buen ejemplar.
ARQUITECTURAS BIS - Barcelona 1974 - Muy ilustrado
Barcelona, Edit. El Archipiélago, 1974. Ilustraciones en b/n. 31p. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada. Bordes levemente rozados. Buen ejemplar.
Barcelona, Tusquets - Cuadernos Ínfimos 26, 1982. Traducción de Carlos Manzano. 118 p. 1 h. 8º menor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Larrea, Gerardo Diego,...
Barcelona, Tusquets - Cuadernos Ínfimos 26, 1982. Traducción de Carlos Manzano. 118 p. 1 h. 8º menor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Larrea, Gerardo Diego,...
LOS POETAS SURREALISTAS ESPAÑOLES - Barcelona 1982
BODINI, Vittorio
Barcelona, Tusquets - Cuadernos Ínfimos 26, 1982. Traducción de Carlos Manzano. 118 p. 1 h. 8º menor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Larrea, Gerardo Diego,...
Barcelona, Edit. Metrònom, 1998. Nombroses fotografies en b/n. 202 p. Foli. Cobertes originals. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Metrònom, 1998. Nombroses fotografies en b/n. 202 p. Foli. Cobertes originals. Molt bon exemplar.
METRÒNOM 1997-1998 - Barcelona 1998 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit. Metrònom, 1998. Nombroses fotografies en b/n. 202 p. Foli. Cobertes originals. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Metrònom, 1996. Nombroses fotografies en b/n. 118 p. Foli. Cobertes originals. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Metrònom, 1996. Nombroses fotografies en b/n. 118 p. Foli. Cobertes originals. Molt bon exemplar.
METRÒNOM 1995-1996 - Barcelona 1996 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit. Metrònom, 1996. Nombroses fotografies en b/n. 118 p. Foli. Cobertes originals. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Diario de Barcelona, 1987. Nombroses fotografies en b/n. 63p. Foli doblegat. Rústica ilustrada. Vores un pèl gastades. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Diario de Barcelona, 1987. Nombroses fotografies en b/n. 63p. Foli doblegat. Rústica ilustrada. Vores un pèl gastades. Bon exemplar.
DIARIO DE BARCELONA. Nº 1 - Barcelona 1987 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit. Diario de Barcelona, 1987. Nombroses fotografies en b/n. 63p. Foli doblegat. Rústica ilustrada. Vores un pèl gastades. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Lopez edit., 1978. Facsímils d'Almanachs Humorístics Catalans. Nº 2. Nombroses il·lustracions en b/n. s/p. 4t. Rústica editorial ilustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Lopez edit., 1978. Facsímils d'Almanachs Humorístics Catalans. Nº 2. Nombroses il·lustracions en b/n. s/p. 4t. Rústica editorial ilustrada. Molt bon exemplar.
ALMANACH DE LA CAMPANA DE GRÀCIA. ANY 1874 (Facsímil del 1874) - Barcelona 1978 - Il·lustrat
Barcelona, Edit. Lopez edit., 1978. Facsímils d'Almanachs Humorístics Catalans. Nº 2. Nombroses il·lustracions en b/n. s/p. 4t. Rústica editorial ilustrada. Molt bon exemplar.
Girona, Edit. Espais, 1994. Nombroses il·lustracions en color. s/p. 4t. major. Rústica editorial, un pèl gastada. Interior en bon estat. Paper setinat. text en català, espanyol...
Girona, Edit. Espais, 1994. Nombroses il·lustracions en color. s/p. 4t. major. Rústica editorial, un pèl gastada. Interior en bon estat. Paper setinat. text en català, espanyol...
ANTONI LLENA - Girona 1994 - Il·lustrat
Llena, Antoni
Girona, Edit. Espais, 1994. Nombroses il·lustracions en color. s/p. 4t. major. Rústica editorial, un pèl gastada. Interior en bon estat. Paper setinat. text en català, espanyol...
Barcelona, Edit. Gal. Arteunido, s/d. Catàleg. Text Carles Hac Mor. Il·lustracions en color. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Gal. Arteunido, s/d. Catàleg. Text Carles Hac Mor. Il·lustracions en color. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
VACCA 1854 - Barcelona s/d - Il·lustrat
VACCA
Barcelona, Edit. Gal. Arteunido, s/d. Catàleg. Text Carles Hac Mor. Il·lustracions en color. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Gal. Artual, 1989. Catàleg. Text Carles Hac Mor. Il·lustracions en b/n. 22p. 4t. Rústica editorial il·lustrada amb protector transparent. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Gal. Artual, 1989. Catàleg. Text Carles Hac Mor. Il·lustracions en b/n. 22p. 4t. Rústica editorial il·lustrada amb protector transparent. Molt bon exemplar.
VACCA 1989 - Barcelona 1989 - Il·lustrat
VACCA
Barcelona, Edit. Gal. Artual, 1989. Catàleg. Text Carles Hac Mor. Il·lustracions en b/n. 22p. 4t. Rústica editorial il·lustrada amb protector transparent. Molt bon exemplar.
BODINI, Vittorio
Llena, Antoni
VACCA
VACCA