Barcelona, Edit. El Ciervo, 1981. Il·lustracions en b/n. 39p. Folio. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. El Ciervo, 1981. Il·lustracions en b/n. 39p. Folio. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
EL CIERVO. Nº 369 - Barcelona 1981
Picasso - Canetti, Elias
Barcelona, Edit. El Ciervo, 1981. Il·lustracions en b/n. 39p. Folio. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Sant Cugat, Edit. Galeria Canals, 1989. Catàleg. Il·lustracions en color i b/n. s/p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Sant Cugat, Edit. Galeria Canals, 1989. Catàleg. Il·lustracions en color i b/n. s/p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
VILADECANS - Sant Cugat 1989 - Il·lustrat
VILADECANS, Pere
Sant Cugat, Edit. Galeria Canals, 1989. Catàleg. Il·lustracions en color i b/n. s/p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Metropolis, 2018. Il·lustracions en color i b/n. 127p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Dossier sobre ciutat oberta. Entrevista a...
Barcelona, Edit. Metropolis, 2018. Il·lustracions en color i b/n. 127p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Dossier sobre ciutat oberta. Entrevista a...
BARCELONA METROPOLIS Nº109. CIUTAT OBERTA - Barcelona 2018 - Molt il·lustrat
(Lita Cabellut, Maria Mercè Marçal, etc.)
Barcelona, Edit. Metropolis, 2018. Il·lustracions en color i b/n. 127p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Dossier sobre ciutat oberta. Entrevista a...
Barcelona, Edit. Artfutura, 2005. Objetos vivos. Espacios sensibles. Living objects. Sensitive spaces. Numerosas ilustraciones en color. Contiene DVD. s/p. 4º mayor. Rústica...
Barcelona, Edit. Artfutura, 2005. Objetos vivos. Espacios sensibles. Living objects. Sensitive spaces. Numerosas ilustraciones en color. Contiene DVD. s/p. 4º mayor. Rústica...
ARTFUTURA. ART FUTURA 2005 - Barcelona 2005 - Muy ilustrado - Con DVD
Barcelona, Edit. Artfutura, 2005. Objetos vivos. Espacios sensibles. Living objects. Sensitive spaces. Numerosas ilustraciones en color. Contiene DVD. s/p. 4º mayor. Rústica...
Barcelona, Generalitat de Catalunya, 1989. 158 p. 1 f. Foli. Cobertes originals. Molt bon exemplar. Catàleg de l'exposició celebrada al Palau Robert de Barcelona el 1989
Barcelona, Generalitat de Catalunya, 1989. 158 p. 1 f. Foli. Cobertes originals. Molt bon exemplar. Catàleg de l'exposició celebrada al Palau Robert de Barcelona el 1989
JOAN JUNYER, RETROSPECTIVA - Barcelona 1989 - Molt il·lustrat
Junyer, Joan - catàleg
Barcelona, Generalitat de Catalunya, 1989. 158 p. 1 f. Foli. Cobertes originals. Molt bon exemplar. Catàleg de l'exposició celebrada al Palau Robert de Barcelona el 1989
London, Edit. Thames and Hudson, 1977. 301 ilustraciones, 37 en color. 287p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Book in English. Muy buen ejemplar.
London, Edit. Thames and Hudson, 1977. 301 ilustraciones, 37 en color. 287p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Book in English. Muy buen ejemplar.
THE HIGH RENAISSANCE AND MANNERISM - London 1977 - Muy ilustrado
MURRAY, Linda
London, Edit. Thames and Hudson, 1977. 301 ilustraciones, 37 en color. 287p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Book in English. Muy buen ejemplar.
Zurich, Edit. Quer, 1985. Iustraciones en b/n. s/p. Gran folio. Rústica editorial ilustrada, algo deslucida. Book in German. Buen ejemplar. Chur/Zürich, Quer, 1985. 42 x 14 cm,...
Zurich, Edit. Quer, 1985. Iustraciones en b/n. s/p. Gran folio. Rústica editorial ilustrada, algo deslucida. Book in German. Buen ejemplar. Chur/Zürich, Quer, 1985. 42 x 14 cm,...
QUER. Nº7. DINO SIMONETT'S - Zurich 1985
Zurich, Edit. Quer, 1985. Iustraciones en b/n. s/p. Gran folio. Rústica editorial ilustrada, algo deslucida. Book in German. Buen ejemplar. Chur/Zürich, Quer, 1985. 42 x 14 cm,...
Zurich, Edit. Quer, 1985. Iustraciones en color y b/n. s/p. Gran folio. Rústica editorial ilustrada, algo deslucida. Book in German. Buen ejemplar. Chur/Zürich, Quer, 1985. 42 x...
Zurich, Edit. Quer, 1985. Iustraciones en color y b/n. s/p. Gran folio. Rústica editorial ilustrada, algo deslucida. Book in German. Buen ejemplar. Chur/Zürich, Quer, 1985. 42 x...
QUER. Nº6. André Heller - Zurich 1985
Zurich, Edit. Quer, 1985. Iustraciones en color y b/n. s/p. Gran folio. Rústica editorial ilustrada, algo deslucida. Book in German. Buen ejemplar. Chur/Zürich, Quer, 1985. 42 x...
Badalona, Edit. Espai Betúlia, 2009. Pròleg de Vicenç Altaió. Nombroses il·lustracions en color. S.N. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Badalona, Edit. Espai Betúlia, 2009. Pròleg de Vicenç Altaió. Nombroses il·lustracions en color. S.N. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
GERARD SALA. L'ESPERIT INTANGIBLE. LLUM SOBRE AIGUA - Badalona 2009 - Il·lustrat
Sala, Gerard
Badalona, Edit. Espai Betúlia, 2009. Pròleg de Vicenç Altaió. Nombroses il·lustracions en color. S.N. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
London, Edit. CVA, 2001. Numerosas Ilustraciones en color. 88p. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada. Book in English. Muy buen ejemplar.
London, Edit. CVA, 2001. Numerosas Ilustraciones en color. 88p. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada. Book in English. Muy buen ejemplar.
CVA. Contemporary Visual Arts 33 - London 2001 - Muy ilustrado
London, Edit. CVA, 2001. Numerosas Ilustraciones en color. 88p. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada. Book in English. Muy buen ejemplar.
Ljubljana, Edit. Reartikulacija, 2008. Numerosas Ilustraciones en color y negro. 23p. Folio doblado. Rústica editorial ilustrada. Book in English. Muy buen ejemplar.
Ljubljana, Edit. Reartikulacija, 2008. Numerosas Ilustraciones en color y negro. 23p. Folio doblado. Rústica editorial ilustrada. Book in English. Muy buen ejemplar.
REARTIKULACIJA 03 - Ljubljana 2008 - Ilustrado
Ljubljana, Edit. Reartikulacija, 2008. Numerosas Ilustraciones en color y negro. 23p. Folio doblado. Rústica editorial ilustrada. Book in English. Muy buen ejemplar.
Madrid, Edit. Casablanca, 1981. Numerosas Ilustraciones en color y negro. 58p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Madrid, Edit. Casablanca, 1981. Numerosas Ilustraciones en color y negro. 58p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
CASABLANCA.Nº 42 - Madrid 1981 - Ilustrado
Madrid, Edit. Casablanca, 1981. Numerosas Ilustraciones en color y negro. 58p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Picasso - Canetti, Elias
VILADECANS, Pere
(Lita Cabellut, Maria Mercè Marçal, etc.)
Junyer, Joan - catàleg
MURRAY, Linda
Sala, Gerard