Barcelona, Edit. Ajuntament de Barcelona, 1985. Quadern central núm. 16. Nomboses il·lustracions en color i b/n. 128 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Ajuntament de Barcelona, 1985. Quadern central núm. 16. Nomboses il·lustracions en color i b/n. 128 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
BARCELONA METRÒPOLIS METROPOLITANA. BARCELONA I LA PASSIÓ MODERNISTA - Barcelona 1985
Barcelona, Edit. Ajuntament de Barcelona, 1985. Quadern central núm. 16. Nomboses il·lustracions en color i b/n. 128 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
València, Edit. L'Espill, 1979. Fotografies en b/n fora text. 51 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada, un pèl deslluïda. Molt bon exemplar. Perejaume: Obra d'agrarietat,...
València, Edit. L'Espill, 1979. Fotografies en b/n fora text. 51 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada, un pèl deslluïda. Molt bon exemplar. Perejaume: Obra d'agrarietat,...
L'ESPILL 51 - València 1979 - Il·lustrat
(Perejaume, Ramon Llull)
València, Edit. L'Espill, 1979. Fotografies en b/n fora text. 51 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada, un pèl deslluïda. Molt bon exemplar. Perejaume: Obra d'agrarietat,...
Barcelona, Edit. Caixa Pensions, 1985. Catàleg. Nombroses il·lustracions en color i negre. 23 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Vores un pèl gastades. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Caixa Pensions, 1985. Catàleg. Nombroses il·lustracions en color i negre. 23 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Vores un pèl gastades. Bon exemplar.
NITS - Barcelona 1985 - Il·lustrat
Barcelona, Edit. Caixa Pensions, 1985. Catàleg. Nombroses il·lustracions en color i negre. 23 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Vores un pèl gastades. Bon exemplar.
Madrid, Edit. Ministerio Cultura, 1987. Numerosas ilustraciones en color. 91p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Madrid, Edit. Ministerio Cultura, 1987. Numerosas ilustraciones en color. 91p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
ACTITUDES: 10 Proyectos de Jóvenes Creadores - Madrid 1987 - Muy ilustrado
(Perejaume, Antoni Abad, Jordi Colomer, etc.)
Madrid, Edit. Ministerio Cultura, 1987. Numerosas ilustraciones en color. 91p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edicions 62 - Antologia Catalana 71, 1981. A cura de Joan-Lluís Marfany. 63p. 8è. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62 - Antologia Catalana 71, 1981. A cura de Joan-Lluís Marfany. 63p. 8è. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
EL COMTE ARNAU - Barcelona 1981
MARAGALL, Joan
Barcelona, Edicions 62 - Antologia Catalana 71, 1981. A cura de Joan-Lluís Marfany. 63p. 8è. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Fund. Caixa Catalunya, 1988. Nombroses il·lustracions en b/n fora text en color i negre. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Agustí Centelles,...
Barcelona, Fund. Caixa Catalunya, 1988. Nombroses il·lustracions en b/n fora text en color i negre. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Agustí Centelles,...
PRIMAVERA FOTOGRÀFICA 1988 - Barcelona 1988 - Molt il·lustrat
Barcelona, Fund. Caixa Catalunya, 1988. Nombroses il·lustracions en b/n fora text en color i negre. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Agustí Centelles,...
Barcelona, Edit. Generalitat de Catalunya, 1963. Numerosas ilustraciones en color y b/n. S.N. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Generalitat de Catalunya, 1963. Numerosas ilustraciones en color y b/n. S.N. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
L'H.ART-98 - Barcelona 1963 - Ilustrado
Barcelona, Edit. Generalitat de Catalunya, 1963. Numerosas ilustraciones en color y b/n. S.N. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Oviedo, Edit. Museo de Bellas Artes de Oviedo, 1986. Numerosas ilustraciones en b/n. 39 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Oviedo, Edit. Museo de Bellas Artes de Oviedo, 1986. Numerosas ilustraciones en b/n. 39 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
CONCHA JEREZ - Oviedo 1986 - Ilustrado
JEREZ, Concha
Oviedo, Edit. Museo de Bellas Artes de Oviedo, 1986. Numerosas ilustraciones en b/n. 39 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Galería Scala, 1985. Numerosas ilustraciones en color y b/n. S.N. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Obres d'Antoni Clavé, Salvador Dalí,...
Barcelona, Edit. Galería Scala, 1985. Numerosas ilustraciones en color y b/n. S.N. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Obres d'Antoni Clavé, Salvador Dalí,...
GALERÍA SCALA. Plàstica del nostre temps - Barcelona 1985 - Ilustrado
(Salvador Dali, Clavé, Berrocal, etc.)
Barcelona, Edit. Galería Scala, 1985. Numerosas ilustraciones en color y b/n. S.N. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Obres d'Antoni Clavé, Salvador Dalí,...
Barcelona, Edit. Galeria Arteunido, S.A. Numerosas ilustraciones en b/n. S.N. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Galeria Arteunido, S.A. Numerosas ilustraciones en b/n. S.N. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
1854 VACCA - Barcelona S.A. - Ilustrado
Barcelona, Edit. Galeria Arteunido, S.A. Numerosas ilustraciones en b/n. S.N. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
S.L, Edit. Artual, 1989. Numerosas ilustraciones en b/n. 22 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
S.L, Edit. Artual, 1989. Numerosas ilustraciones en b/n. 22 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
VACCA - S.L. 1989 - Ilustrado
S.L, Edit. Artual, 1989. Numerosas ilustraciones en b/n. 22 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Filmoneca Catalunya, 2004. Nombroses il·lustracions en b/n. s/p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Filmoneca Catalunya, 2004. Nombroses il·lustracions en b/n. s/p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
COL·LECCIÓ DE PROGRAMES 2004 - Barcelona 2004 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit. Filmoneca Catalunya, 2004. Nombroses il·lustracions en b/n. s/p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
(Perejaume, Ramon Llull)
(Perejaume, Antoni Abad, Jordi Colomer, etc.)
MARAGALL, Joan
JEREZ, Concha
(Salvador Dali, Clavé, Berrocal, etc.)