Barcelona, Edit. Teatres de l'Institut, 1986. Nombroses il·lustracions en b/n. s/p. 4t.major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Teatres de l'Institut, 1986. Nombroses il·lustracions en b/n. s/p. 4t.major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
HOMENATGE A LUIGI PIRANDELLO EN L'ANIVERSARI DE LA SEVA MORT - Barcelona 1986
PIRANDELLO
Barcelona, Edit. Teatres de l'Institut, 1986. Nombroses il·lustracions en b/n. s/p. 4t.major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Teatres de l'Institut, 1986. Nombroses il·lustracions en b/n. s/p. 4t.major. Rústica editorial il·lustrada, un pèl deslluïda. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Teatres de l'Institut, 1986. Nombroses il·lustracions en b/n. s/p. 4t.major. Rústica editorial il·lustrada, un pèl deslluïda. Bon exemplar.
HOMENATGE A LUIGI PIRANDELLO EN EL L ANIVERSARI DE LA SEVA MORT - Barcelona 1986
PIRANDELLO
Barcelona, Edit. Teatres de l'Institut, 1986. Nombroses il·lustracions en b/n. s/p. 4t.major. Rústica editorial il·lustrada, un pèl deslluïda. Bon exemplar.
Bruselas, Edit. Artefactum, 1993. Numerosas ilustraciones en color y negro. 73p. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada. texto en flamenco, inglés, alemán y francés. Book in...
Bruselas, Edit. Artefactum, 1993. Numerosas ilustraciones en color y negro. 73p. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada. texto en flamenco, inglés, alemán y francés. Book in...
ARTEFACTUM 46 - Bruselas 1992-93 - Muy ilustrado
( Jugnet. Maeyer. Parmiggiani)
Bruselas, Edit. Artefactum, 1993. Numerosas ilustraciones en color y negro. 73p. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada. texto en flamenco, inglés, alemán y francés. Book in...
London, Edit. Artscribe, 1987. Numerosas ilustraciones en color y negro. 95p. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada. Book in English. Muy buen ejemplar. Forget Baudrillard?...
London, Edit. Artscribe, 1987. Numerosas ilustraciones en color y negro. 95p. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada. Book in English. Muy buen ejemplar. Forget Baudrillard?...
ARTSCRIBE International 63. May 1987 - London 1987 - Muy ilustrado
London, Edit. Artscribe, 1987. Numerosas ilustraciones en color y negro. 95p. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada. Book in English. Muy buen ejemplar. Forget Baudrillard?...
Barcelona, Edit. Caixa Catalunya, 1990. Nombroses il·lustracions en color i negre. 63p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Intuïcio i mètode en la...
Barcelona, Edit. Caixa Catalunya, 1990. Nombroses il·lustracions en color i negre. 63p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Intuïcio i mètode en la...
NEXUS 4. Nou Col·leccions Europees de Fotografia - Barcelona 1990 - Molt il·lustrat
(Joan Fontcuberta, Manolo Hugué, Gaudí)
Barcelona, Edit. Caixa Catalunya, 1990. Nombroses il·lustracions en color i negre. 63p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Intuïcio i mètode en la...
Barcelona, Edit. Caixa Catalunya, 2008. Nombroses il·lustracions en color i negre. 139p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Patrimoni, creació i...
Barcelona, Edit. Caixa Catalunya, 2008. Nombroses il·lustracions en color i negre. 139p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Patrimoni, creació i...
NEXUS 38. Patrimoni, creació i educació - Barcelona 2008 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit. Caixa Catalunya, 2008. Nombroses il·lustracions en color i negre. 139p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Patrimoni, creació i...
Barcelona, Edit. Caixa Catalunya, 2005. Nombroses il·lustracions en color i negre. 175p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Caixa Catalunya, 2005. Nombroses il·lustracions en color i negre. 175p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
NEXUS 34. Quo vadis, Sánchez? - Barcelona 2005 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit. Caixa Catalunya, 2005. Nombroses il·lustracions en color i negre. 175p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Caixa Catalunya, 2003. Nombroses il·lustracions en color i negre. 173p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Caixa Catalunya, 2003. Nombroses il·lustracions en color i negre. 173p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
NEXUS 36. La Catalunya Paisatge - Barcelona 2003 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit. Caixa Catalunya, 2003. Nombroses il·lustracions en color i negre. 173p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Caixa Catalunya, 2003. Nombroses il·lustracions en color i negre. 173p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Caixa Catalunya, 2003. Nombroses il·lustracions en color i negre. 173p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
NEXUS 39. Més enllà del canvi climàtic - Barcelona 2003 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit. Caixa Catalunya, 2003. Nombroses il·lustracions en color i negre. 173p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Madrid, Edit. Siruela, 1985. Numerosas ilustraciones en color y negro. 183p. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Octavio Paz sobre Marcel Duchamp, Octavio...
Madrid, Edit. Siruela, 1985. Numerosas ilustraciones en color y negro. 183p. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Octavio Paz sobre Marcel Duchamp, Octavio...
EL PASEANTE. Nº 8. PROCESOS - Madrid 1985 - Muy ilustrado
Madrid, Edit. Siruela, 1985. Numerosas ilustraciones en color y negro. 183p. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Octavio Paz sobre Marcel Duchamp, Octavio...
Barcelona, Edit. Associació Catalana Ceràmica, 1987. Juliol-setembre 1987. Nombroses fotografies en b/n. 46p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Llorens...
Barcelona, Edit. Associació Catalana Ceràmica, 1987. Juliol-setembre 1987. Nombroses fotografies en b/n. 46p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Llorens...
BUTLLETÍ INFORMATIU DE CERÀMICA n. 34. - Barcelona 1987 - Il·lustrat
(Llorens Artigas, modernisme, etc.)
Barcelona, Edit. Associació Catalana Ceràmica, 1987. Juliol-setembre 1987. Nombroses fotografies en b/n. 46p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Llorens...
Barcelona, Edit. Caixa Pensions, 1985. Catàleg. Nombroses il·lustracions en color i negre. 23 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Vores un pèl gastades. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Caixa Pensions, 1985. Catàleg. Nombroses il·lustracions en color i negre. 23 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Vores un pèl gastades. Bon exemplar.
NITS - Barcelona 1985 - Il·lustrat
Barcelona, Edit. Caixa Pensions, 1985. Catàleg. Nombroses il·lustracions en color i negre. 23 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Vores un pèl gastades. Bon exemplar.
PIRANDELLO
PIRANDELLO
( Jugnet. Maeyer. Parmiggiani)
(Joan Fontcuberta, Manolo Hugué, Gaudí)
(Llorens Artigas, modernisme, etc.)