Madrid, Edit. Ciencia nueva, 1969. Ilustraciones en b/n Chumy Chumez. 70p. 8º. Rústica editorial ilustrada, con bordes levemente rozados. Buen ejemplar.
Madrid, Edit. Ciencia nueva, 1969. Ilustraciones en b/n Chumy Chumez. 70p. 8º. Rústica editorial ilustrada, con bordes levemente rozados. Buen ejemplar.
H DE HUMOR - Madrid 1969 - Ilustrado
GOICOECHEA, Moncho
Madrid, Edit. Ciencia nueva, 1969. Ilustraciones en b/n Chumy Chumez. 70p. 8º. Rústica editorial ilustrada, con bordes levemente rozados. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Moll, 2009. 280p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Vores un pèl gastades. Dedicatòria autògrafa de l'autor. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Moll, 2009. 280p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Vores un pèl gastades. Dedicatòria autògrafa de l'autor. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
EL CANT DE L'ALOSA - Barcelona 2009 - 1ª edició - Dedicat
FANER, Pau
Barcelona, Edit. Moll, 2009. 280p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Vores un pèl gastades. Dedicatòria autògrafa de l'autor. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Imp. Ràfols, 1928. 63 p. Per desbarbar. 8è. Rústica editorial ilustrada. Vores i lloms un pèl gastat. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Imp. Ràfols, 1928. 63 p. Per desbarbar. 8è. Rústica editorial ilustrada. Vores i lloms un pèl gastat. Bon exemplar.
LA LLOTJA. Obra en tres actes - Barcelona 1928
MILLÀS RAURELL, J.
Barcelona, Edit. Imp. Ràfols, 1928. 63 p. Per desbarbar. 8è. Rústica editorial ilustrada. Vores i lloms un pèl gastat. Bon exemplar.
Mahon, Emp. Balear, 1934. Colección Pauta. Ilustraciones en b/n Adela Dolz de Castellar. 117p. 8º. Rústica editorial ilustrada algo fatigada. Bordes algo rozados. Inscripción de...
Mahon, Emp. Balear, 1934. Colección Pauta. Ilustraciones en b/n Adela Dolz de Castellar. 117p. 8º. Rústica editorial ilustrada algo fatigada. Bordes algo rozados. Inscripción de...
LA ISLA QUE NAVEGA - Mahon 1934 - Ilustrado - 1ª edición
CASTELLS, Francisco de
Mahon, Emp. Balear, 1934. Colección Pauta. Ilustraciones en b/n Adela Dolz de Castellar. 117p. 8º. Rústica editorial ilustrada algo fatigada. Bordes algo rozados. Inscripción de...
Barcelona, Edit. Barcino, 1931. Els nostres clàssics. A cura de Jaume Bofarull. 272 p. Paper de fil. 8è. Holandesa. Vores i lloms un pèl gastat. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Barcino, 1931. Els nostres clàssics. A cura de Jaume Bofarull. 272 p. Paper de fil. 8è. Holandesa. Vores i lloms un pèl gastat. Bon exemplar.
DIÀLEGS. Vol I - Barcelona 1931 - Edició en paper de fil
SANT GREGORI
Barcelona, Edit. Barcino, 1931. Els nostres clàssics. A cura de Jaume Bofarull. 272 p. Paper de fil. 8è. Holandesa. Vores i lloms un pèl gastat. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Barcino, 1968. Els nostres clàssics 97. 212 p. Sense desbarbar. paper de fil. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Llom esgrogueït. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Barcino, 1968. Els nostres clàssics 97. 212 p. Sense desbarbar. paper de fil. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Llom esgrogueït. Bon exemplar.
DIÀLEGS. Vol II - Barcelona 1968 - Edició en paper de fil
SANT GREGORI
Barcelona, Edit. Barcino, 1968. Els nostres clàssics 97. 212 p. Sense desbarbar. paper de fil. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Llom esgrogueït. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. El nostre teatre, 1935. 43p. 8è. Rústica editorial. Dedicatòria autògrafa de l'autor. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. El nostre teatre, 1935. 43p. 8è. Rústica editorial. Dedicatòria autògrafa de l'autor. Molt bon exemplar.
DON JOAN DE TERRASSA. Farsa en quatre acte - Barcelona 1935 - Dedicat
NAVARRO COSTABELLA, J.
Barcelona, Edit. El nostre teatre, 1935. 43p. 8è. Rústica editorial. Dedicatòria autògrafa de l'autor. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Laia, 1984. 77 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Laia, 1984. 77 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
MANDUCA ATÒMICA. L'última teca - Barcelona 1984 - Dedicat
BORRÀS, Xavier
Barcelona, Edit. Laia, 1984. 77 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Nou Coclea, 1998. Nombroses il·lustracions en b/n. S.N. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Nou Coclea, 1998. Nombroses il·lustracions en b/n. S.N. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
PROMENADES - Barcelona 1998
SUÑER, Rosa
Barcelona, Edit. Nou Coclea, 1998. Nombroses il·lustracions en b/n. S.N. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Àrea metropolitana Barcelona, 1990. Parc de Collserola: Pla Especial d'Ordenació i de Protecció del Medi Natural ( 1983-1989 ) Il·lustracions en color. 163p....
Barcelona, Edit. Àrea metropolitana Barcelona, 1990. Parc de Collserola: Pla Especial d'Ordenació i de Protecció del Medi Natural ( 1983-1989 ) Il·lustracions en color. 163p....
PARC DE COLLSEROLA - Barcelona 1990 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit. Àrea metropolitana Barcelona, 1990. Parc de Collserola: Pla Especial d'Ordenació i de Protecció del Medi Natural ( 1983-1989 ) Il·lustracions en color. 163p....
Tarragona, Edit. Moll de costa, 1994. Il·lustracions en color i negre. 39p. 4t. Rústica editorial amb protector transparent. Text en català i anglès. Book in English. Molt bon...
Tarragona, Edit. Moll de costa, 1994. Il·lustracions en color i negre. 39p. 4t. Rústica editorial amb protector transparent. Text en català i anglès. Book in English. Molt bon...
EL CONTINENT DE CRISTALL - Tarragona 1994 - Il·lustrat
TORRES, Francesc - GUILLAMON, Julià
Tarragona, Edit. Moll de costa, 1994. Il·lustracions en color i negre. 39p. 4t. Rústica editorial amb protector transparent. Text en català i anglès. Book in English. Molt bon...
Barcelona, Edit. Sala Parés, 2002. Il·lustracions en color. Text Manuel Guerrero. 4t. s/p. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Sala Parés, 2002. Il·lustracions en color. Text Manuel Guerrero. 4t. s/p. Molt bon exemplar.
JAUME ROURE - Barcelona 2002 - Il·lustrat
Roure, Jaume
Barcelona, Edit. Sala Parés, 2002. Il·lustracions en color. Text Manuel Guerrero. 4t. s/p. Molt bon exemplar.
GOICOECHEA, Moncho
FANER, Pau
MILLÀS RAURELL, J.
CASTELLS, Francisco de
SANT GREGORI
SANT GREGORI
NAVARRO COSTABELLA, J.
BORRÀS, Xavier
SUÑER, Rosa
TORRES, Francesc - GUILLAMON, Julià
Roure, Jaume