Barcelona, Edit Destino, 1999. 240p. 8è major. Rústica editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit Destino, 1999. 240p. 8è major. Rústica editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
APOCALIPSI BLANC - Barcelona 1999
PUIGPELAT, Francesc
Barcelona, Edit Destino, 1999. 240p. 8è major. Rústica editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit Proa, 2000. 165p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició
Barcelona, Edit Proa, 2000. 165p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició
NO ERA LA MEVA LLETRA - Barcelona 2000 - 1ª edició
ARBONÈS, Jordi
Barcelona, Edit Proa, 2000. 165p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició
Granollers, Edit Dada Art, 1997. Il·lustracions en color. s/p. 2 fulls. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Granollers, Edit Dada Art, 1997. Il·lustracions en color. s/p. 2 fulls. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
CAPÇADA. Obra Recent. CLÒNICS QUOTIDIANS - Granollers 1997 - Il·lustrat
CAPÇADA
Granollers, Edit Dada Art, 1997. Il·lustracions en color. s/p. 2 fulls. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit Canigó, 1979. Il·lustracions en b/n. 35p. Foli. Rústica editorial il·lustrada, un pèl deslluïda. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit Canigó, 1979. Il·lustracions en b/n. 35p. Foli. Rústica editorial il·lustrada, un pèl deslluïda. Molt bon exemplar.
CANIGÓ. Nº 606. La Detenció de Companys - Barcelona 1979 - Il·lustrat
Barcelona, Edit Canigó, 1979. Il·lustracions en b/n. 35p. Foli. Rústica editorial il·lustrada, un pèl deslluïda. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit Canigó, 1976. Coberta Antoni Tàpies. Il·lustracions en b/n. 35p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit Canigó, 1976. Coberta Antoni Tàpies. Il·lustracions en b/n. 35p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
CANIGÓ. Nº 452. - Barcelona 1976 - Il·lustrat
(Antoni Tàpies)
Barcelona, Edit Canigó, 1976. Coberta Antoni Tàpies. Il·lustracions en b/n. 35p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit Canigó, 1976. Il·lustracions en b/n. 35p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit Canigó, 1976. Il·lustracions en b/n. 35p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
CANIGÓ. Nº 465. Dossier Israel - Barcelona 1976 - Il·lustrat
Barcelona, Edit Canigó, 1976. Il·lustracions en b/n. 35p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Madrid, Edit Historia y vida, 1975. Ilustraciones en color. 82p. Folio. Rústica editorial ilustrada, levemente deslucida. Muy buen ejemplar.
Madrid, Edit Historia y vida, 1975. Ilustraciones en color. 82p. Folio. Rústica editorial ilustrada, levemente deslucida. Muy buen ejemplar.
CAMBIO 16. Nº 202. Octubre 1975. QUÉ PASA. Serrat, con voz y veto - Barcelona 1975
Madrid, Edit Historia y vida, 1975. Ilustraciones en color. 82p. Folio. Rústica editorial ilustrada, levemente deslucida. Muy buen ejemplar.
Madrid, Edit Historia y vida, 2002. Ilustraciones en color. 114p. Folio. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Madrid, Edit Historia y vida, 2002. Ilustraciones en color. 114p. Folio. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
HISTORIA Y VIDA. Nº 469. TRAJANO - Madrid 2002 - Muy ilustrado
Madrid, Edit Historia y vida, 2002. Ilustraciones en color. 114p. Folio. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit 62, 2005. Il·lustracions en color. 87p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit 62, 2005. Il·lustracions en color. 87p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
DESCOBRIR CUINA núm. 50. TAST DE VINS - Barcelona 2005 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit 62, 2005. Il·lustracions en color. 87p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit 62, 2005. Il·lustracions en color. 90p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit 62, 2005. Il·lustracions en color. 90p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
DESCOBRIR CUINA núm. 43. BOLETS SENSE FOC - Barcelona 2005 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit 62, 2005. Il·lustracions en color. 90p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit 62, 2011. Il·lustracions en color. 105p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit 62, 2011. Il·lustracions en color. 105p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
CUINA núm 118. Menjar. Beure. Viure - Barcelona 2011 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit 62, 2011. Il·lustracions en color. 105p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit 62, 2007. Il·lustracions en color. 90p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit 62, 2007. Il·lustracions en color. 90p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
DESCOBRIR CUINA núm. 68. MADUIXES - Barcelona 2007 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit 62, 2007. Il·lustracions en color. 90p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
PUIGPELAT, Francesc
ARBONÈS, Jordi
CAPÇADA
(Antoni Tàpies)